Renginiai kraunami

« All Renginiai

  • event jau ivyko.

Vasario 16-osios Liepsnų maršas VILNIUJE

2019-02-16 18:00 - 20:00

Vasario 16-osios eitynės | J. Česnavičiaus nuotr.

Vasario 16-osios eitynės | J. Česnavičiaus nuotr.

Nors pernai gruodį buvo pasirodęs pranešimas apie šių metų vasario 16 d. vyksiančias dvi patriotinio jaunimo eitynes Vilniuje, abiejų eitynių rengėjai susitarė dėl bendro renginio ir eitynes surengs bendromis pastangomis. Jaunimo sambūriai „Pro Patria“ ir „Kryptis“, taip pat jiems nepriklausantis, bet prie Nepriklausomybės dienos minėjimo prisidedantis jaunimas suderino renginio laiką, vietą, eisenos kelią ir rado sutarimą visais kitais klausimais.

„Pro Patria“ ir „Kryptis“ sambūrių vadovai džiaugiasi pasiektu sutarimu ir kviečia visus

ketinusius dalyvauti atskiruose renginiuose prisijungti prie bendros eisenos su deglais, kuri kaip ir praėjusiais metais prasidės nuo Vilniaus Aušros Vartų vasario 16 d., 18 val..

„Paskelbus apie dvi eitynes pasigirdo daug abejonių ir ginčų tarp artimų pažiūrų ir tėvynę mylinčių žmonių. Norime nuraminti aistras ir pabrėžti, kad eisenos susijungė, o ne prisijungė viena kitą – visi rengėjai yra lygiaverčiai, o kartu ir vienodai atsakingi už minėjimo sėkmę“, – teigia sambūrio „Pro Patria“ vadovas Vytautas Sinica.

„Susitarti lengva, nes visi į minėjimą einame su žinia, kad gyvename ir norime gyventi Jono Basanavičiaus sukurtoje nacionalinėje lietuvių tautos valstybėje. Vasario 16-oji buvo lietuvių tautos apsisprendimas pasinaudoti teise turėti ir patiems valdyti savo valstybę. Ši teisė buvo ginčijama ir trypiama, o šiandien neretai ir patys jos atsisakome. Dabar kaip niekad prasminga prisiminti, kiek daug žmonių padėjo galvas už Lietuvos nepriklausomybę, už laisvės siekį, bei atiduoti pagarbą už šį pasiaukojimą“, – sakė jaunimo sambūrio „Kryptis“ pirmininkas Tomas Skorupskis.

Savivaldybės išduotas leidimas renginiui, kuris vasario 16 d., 18 val. prasidės nuo Vilniaus Aušros Vartų. Feisbuke sukurtas įvykio puslapis, kuriame gali užsirašyti ir draugus pakviesti ketinantys dalyvauti šventiniame žygyje.

Eitynėmis siekiama paminėti Lietuvos valstybingumo atkūrimą ir už nepriklausomos Lietuvos valstybės išsaugojimą visų per šimtą metų žuvusiųjų didvyrių atminimą.

Informacija

Data:
2019-02-16
Laikas:
18:00 - 20:00
Renginys Category:
Renginys žymės:

____________________________________________________________

Nuorodos į renginių skiltis kitų institucijų tinklapiuose:

LIETUVOS MOKSLININKŲ SĄJUNGOS RENGINIAI
VILNIAUS UNIVERSITETO MOKSLO RENGINIAI
KLAIPĖDOS UNIVERSITETO MOKSLINIAI RENGINIAI
LIETUVOS LITERATŪROS IR TAUTOSAKOS INSTITUTO RENGINIAI

____________________________________________________________

KAUNO TAUTINĖS KULTŪROS CENTRO RENGINIAI
MENŲ SPAUSTUVĖS RENGINIAI

MOLĖTŲ KRAŠTO MUZIEJAUS RENGINIAI

____________________________________________________________

Skelbimus apie renginius siųskite, skelbimų redaktoriui Albinui Vaškevičiui:
Albinas Vaškevičius

Reklama

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *