Negausus susirinkusiųjų būrys Vilniuje reiškė nepasitenkinimą dėl kaukių dėvėjimo (video) (5)

Koronavirusas | sam.lt nuotr.

Koronavirusas | sam.lt nuotr.

Prieš vidurdienį į planuotą protestą prieš kaukių dėvėjimą susirinko vos keletas žmonių. Renginį prižiūrėjusi policija sulaikė du renginio dalyvius.

Pasklidus pranešimams socialiniuose tinkluose, policija paskelbė, kad atidžiai stebės planuojančius šeštadienį rengti protestą dėl privalomo kaukių dėvėjimo ir žadėjo, jog nesilaikant nustatytų karantino taisyklių bus taikoma atsakomybė.

Susirinkęs negausus būrys protestuotojų nuo Katedros aikštės patraukė Seimo link. Prie M.Mažvydo bibliotekos jų buvo šiek tiek daugiau. Pagrindinis keliamas klausimas buvo, kam lauke reikia dėvėti veido kaukes. Tiesa, didžioji dalis, nors ir protestuodami, kaukes dėvėjo.

Vieną, be kaukės buvusį vyriškį, sulaikė policijos pareigūnai. Su pareigūnais teko pabendrauti ir komikui Olegui Šurajevui, kuris į renginį atvyko dėvėdamas teatrinę kaukę. Pasak policijos, šiems dviems asmenims surašyti protokolai.

Vyriausybė karantino metu uždraudė viešosiose vietose būti didesnėmis nei 5 asmenų grupėmis, nebent tai – šeimos nariai, laikytis ne mažesnio kaip 2 metrų atstumo tarp asmenų ar asmenų grupių.

Vilniaus savivaldybė pranešė apie rengiamą akciją „Prieš priverstinį kaukių dėvėjimą mokyklose ir kitose ugdymo įstaigose“ žinią gavusi elektroniniu paštu. Pranešta, kad dalyvauti ketina iki 15 žmonių.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Politika ir ekonomika, Vaizdai ir garsai, Vaizdai protui, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , .

5 komentarai

 1. lietuvė:

  Na matot, protestą reikia suderinti su BLM, LGBT ir kitais iškrypėliais, tada nereikės nei kaukių, nei atstumo laikytis, nei kitų jokių reikalavimų. Atsibuskite, gi komunizmo sistema vėl įsijungė, tenuėjus vos keliasdešimt metų.

 2. volfas:

  protestuojama skystai… kaip ir balsuojama… lt žmonės patriotiškai ir nuoširdžiai laukia vakcinos kaip kristaus prisikėlimo… laisvė keliauti ir iškeliauti sutrikdyta… pagarba atėjusiems į renginį…

 3. Laisvės balsas:

  Gal galit paaišknti: kas per šalis yra Lietuva ? Man kojas pakirto. Lietuvai tikrai nereikia bijoti, kad juos pavers GMO. Yra taip blogai, kad GMO tikrai nebepakenks labiau.

  • -.-.-:

   galime, bet tyčia neaiškinsime. Galiu tik patvirtinti, kad jums žinios tikrai nekokios – nei prieš kaukes protestuoja, nei prieš skiepus, nei GMO bijo, nei 5G ryšio antenų ar “visuotinio sučipavimo”, jau nekalbant apie “chimtreilus” (su “i” raide).

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: