Negausus susirinkusiųjų būrys Vilniuje reiškė nepasitenkinimą dėl kaukių dėvėjimo (video) (4)

Koronavirusas | sam.lt nuotr.

Koronavirusas | sam.lt nuotr.

Prieš vidurdienį į planuotą protestą prieš kaukių dėvėjimą susirinko vos keletas žmonių. Renginį prižiūrėjusi policija sulaikė du renginio dalyvius.

Pasklidus pranešimams socialiniuose tinkluose, policija paskelbė, kad atidžiai stebės planuojančius šeštadienį rengti protestą dėl privalomo kaukių dėvėjimo ir žadėjo, jog nesilaikant nustatytų karantino taisyklių bus taikoma atsakomybė.

Susirinkęs negausus būrys protestuotojų nuo Katedros aikštės patraukė Seimo link. Prie M.Mažvydo bibliotekos jų buvo šiek tiek daugiau. Pagrindinis keliamas klausimas buvo, kam lauke reikia dėvėti veido kaukes. Tiesa, didžioji dalis, nors ir protestuodami, kaukes dėvėjo.

Vieną, be kaukės buvusį vyriškį, sulaikė policijos pareigūnai. Su pareigūnais teko pabendrauti ir komikui Olegui Šurajevui, kuris į renginį atvyko dėvėdamas teatrinę kaukę. Pasak policijos, šiems dviems asmenims surašyti protokolai.

Vyriausybė karantino metu uždraudė viešosiose vietose būti didesnėmis nei 5 asmenų grupėmis, nebent tai – šeimos nariai, laikytis ne mažesnio kaip 2 metrų atstumo tarp asmenų ar asmenų grupių.

Vilniaus savivaldybė pranešė apie rengiamą akciją „Prieš priverstinį kaukių dėvėjimą mokyklose ir kitose ugdymo įstaigose“ žinią gavusi elektroniniu paštu. Pranešta, kad dalyvauti ketina iki 15 žmonių.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Politika ir ekonomika, Vaizdai ir garsai, Vaizdai protui, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: