LVŽS frakcija turi naują vadovę, glaudžiai bendradarbiaus su partijos pirmininku (0)

Aušrinė Norkienė | lrs.lt nuotr.

Aušrinė Norkienė | lrs.lt nuotr.

Lapkričio 19 d. Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) pirmininkui ir frakcijos seniūnui Ramūnui Karbauskiui pranešus sprendimą atsisakyti Seimo nario mandato, frakcijos kolegos dėkojo už drąsą taip išreikšti protestą dėl Seimo vadovybės ir Seimo daugumos veiksmų, kuriais žeminama didžiausia opozicinė frakcija ir drauge su ja šimtai tūkstančių rinkėjų, kurie palaikė LVŽS per šiuos rinkimus, o taip pat paminamos opozicijos teisės, kurios yra demokratinės visuomenės pamatas.

„Tenka apgailestauti, kad mums teko priimti tokius sprendimus, tačiau šiandien kito kelio neturime, kaip tik tokiais būdais reikšti protestą prieš Seimo vadovybės ir naujosios daugumos veiksmus. Kalbėdami apie vertybių politiką ir demokratijos principus, kurių šio Seimo daugumoje nebėra, mes turime parodyti pavyzdį, kad mums ne postai, ne valdžia ir ne mandatai svarbu, o darbai“, – sako naujai išrinkta frakcijos seniūnė Aušrinė Norkienė.

R. Karbauskis teigia aktyviai bendradarbiausiantis su frakcijos kolegomis ir jiems padėsiantis siekti partijos programos įgyvendinimo Seime. Jo teigimu, jo, kaip partijos lyderio, atsakomybė prieš Lietuvos žmones išlieka tokia pati, o Seimo nario mandato atsisakymas jam atvers duris aktyvesnei ir svaresnei dabartinės valdžios kritikai.

„Dėkoju frakcijos kolegoms už tokio mano žingsnio palaikymą. Esu visiškai tikras, jog LVŽS frakcijos nariai sėkmingai sugriaus ketverius metus kurtą mitą, neva LVŽS frakcija dirbo tik mano diktato dėka, kad frakcijoje nėra ir nebuvo demokratijos. Aš tikrai neplanuoju trauktis iš politikos. Būdamas Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos pirmininku, turėdamas mokesčių mokėtojo, darbdavio, ūkininko, mecenato statusą galėsiu apie naujosios valdančios daugumos blogus sprendimus, atsinaujinusią korupciją šnekėti dar griežčiau ir reikliau. Žinau, kad po tokio mano sprendimo politiniai oponentai ims džiūgauti, gal net švęsti, bet jau neužilgo jie supras, jog toks mano žingsnis tik sustiprins Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungą, o mūsų Seimo frakciją padarys dar aktyvesnę, nes tai mūsų bendras protestas ir bendra kova prieš naujosios valdžios norą Tautą vėl skirstyti į „šunaują“ ir „elitą“. Dabartinės valdančios daugumos elgesys yra toks apgailėtinas, kad pasitraukti iš tos kovos negalėčiau, net jei to labai norėtųsi“, – sako R. Karbauskis.

Aušrinė Norkienė | LVŽS nuotr.

Aušrinė Norkienė | LVŽS nuotr.

Aušrinė Norkienė g. 1975 m. sausio 12 d. Pagramantyje, Tauragės rajone – švietimo darbuotoja, Tauragės rajono politikė, Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) Tauragės skyriaus pirmininkė. 2020 m. daugiamandatėje rinkimų apygardoje išrinkta į LR Seimą.

1992 m. baigė Tauragės 1-ąją vidurinę mokyklą, 1996 m. – Šiaulių pedagoginį institutą, kuriame įgijo pradinių klasių ir muzikos mokytojos profesiją. 1998 m. studijavo Klaipėdos universiteto socialinių mokslų magistrantūroje, įgydama šeimos pedagogikos magistro laipsnį. 2012 m. Kauno technologijos universitete apgynė viešojo administravimo magistro laipsnį.

1997–2001 m. dirbo Tauragėje muzikos mokytoja M. Mažvydo vidurinėje mokykloje, 2001–2007 m. – ,,Versmės“ gimnazijoje, įgijo mokytojo metodininko kvalifikaciją.

Dirbo Tauragės rajono savivaldybėje: 2007–2008 m. – mero patarėja, 2008–2010 m. – mero padėjėja, 2010–2015 m. – administracijos direktoriaus pavaduotoja. Nuo 2015 m. balandžio 22 d. – Tauragės rajono savivaldybės mero pavaduotoja.

Nuo 2007 m. įsitraukė į Lietuvos valstiečių liaudininkų sąjungos veiklą (dab. LVŽS).

Yra Lietuvos ūkininkų sąjungos Tauragės skyriaus narė, kartu su vyru Mariumi turi įsteigusi ūkininko ūkį – augina mėsinius galvijus. Vaikai: sūnus Kristupas ir duktė Austėja – moksleiviai. Moka rusų kalbą. Pomėgiai: kelionės, teatras, knygos, muzika.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: