Į Seimo Pirmininko pavaduotojus socialdemokratai siūlo J. Sabatauską (3)

Julius Sabatauskas | Alkas.lt, A. Sartanavičiaus nuotr.

Julius Sabatauskas | Alkas.lt, A. Sartanavičiaus nuotr.

Lietuvos socialdemokratų partijos (LSDP) pirmininkui Gintautui Paluckui atsisakius kandidatuoti į Seimo vicepirmininkus, partija teiks Juliaus Sabatausko kandidatūrą.

„Socialdemokratai siūlys į pavaduotojus Julių Sabatauską todėl, kad Gintautas Paluckas pats nutarė nedalyvauti rinkimuose“, – žurnalistams sakė Socialdemokratų partijos frakcijos seniūnas Algirdas Sysas.

Jis taip pat teigė nežinantis, ar Seimo pirmininkė teiks jų kandidatą į vicepirmininkus, ar „valstiečių“.

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga į Seimo pirmininkės pavaduotojus siūlo Aušrinę Norkienę.

Praėjusią savaitę Seimo pirmininkės pavaduotojais jau paskirti konservatorius Jurgis Razma ir „darbietis“ Andrius Mazuronis.

Kategorijos: Gamta ir žmogus, Lietuvoje, Naujienos, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , .

3 komentarai

 1. Sabatauskas? Čia šitas? (Nuoroda)::

  Šeimos sampratos pataisą blokuojančio J. Sabatausko dukra – Žmogaus teisių centro direktorė

  • Žemyna:

   O kaipgis?
   Ar nesusidaro įspūdis, jog mylintis tėvelis seimūno postą naudoja taip, kaip dukrai reikia, kad ji išsilaikytų savo VŠI, kad galėtų netrukdomai čia vystyti kažkokių fondų remiamą veiklą?
   Kiek dar tokių tėvelių yra Seime, o jų vaikelių – įv. VŠI ir pan. gūžtose, kurių veiklą finansuoja įv. užsienio fondai, na, ir Lietuva tėvynė, padedant seimūnui tėveliui, neatsilieka? Ir jokios tarnybos to per tiek metų jokių interesų painiojimo, piktnaudžiavimo nepastebi? Būtų įdomu, jei tos tarnybos pateiktų ataskaitą – ar ir kaip giliai tuo domėjosi…

 2. Pajūrietis:

  Socialistai demokratai (reikalas neįmanomas, nes gyvenau prie okupacinio socializmo ir puikiai žinau, kas tai yra) ar socialiniai demokratai (reikalas neįmanomas, nes tiesiog neįmanomas)?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: