Migracijos departamento lankytojai sostinėje pasitinkami naujose patalpose (0)

vrm.lt nuotr.

vrm.lt nuotr.

Migracijos departamento Vilniaus skyrius atvėrė naujų patalpų duris – nuo spalio 28 d. migracijos paslaugos sostinėje teikiamos nauju adresu – Vytenio g. 18. Pirmieji lankytojai, kaip ir buvo žadėta, aptarnauti iškart po pusiaudienio – modernia ir malonia aplinka stebėjosi tiek nauji, tiek nuolatiniai Migracijos departamento lankytojai.

„Džiaugiuosi, kad Migracijos departamento Vilniaus skyrius kraustosi į naujas patalpas. Linkiu, kad čia visuomet ateitų tik patenkinti žmonės, kad nekiltų jokių trikdžių. Žinau, kad Migracijos departamentas dirba daug ir neretai sudėtingomis sąlygomis, todėl mums, vadovams, labai svarbu užtikrinti Jums geras darbo sąlygas ir mes dėl to dirbame. Nuo reformos buvo nueitas ilgas kelias ir džiaugiuosi, kad Migracijos departamentas tampa šiuolaikine organizacija atliepiančia lūkesčius“, – kalbėjo vidaus reikalų ministrė Rita Tamašunienė.

Vilniaus skyriaus naujų patalpų atidarymo šventėje dalyvavusi vidaus reikalų ministrė Rita Tamašunienė džiaugėsi, kad pavyko pagerinti darbo sąlygas darbuotojams ir sukurti palankesnes aptarnavimo sąlygas žmonėms. Ministrė dėkojo kolektyvui už gebėjimą prisitaikyti dirbti nelengvomis karantino sąlygomis ir, linkėdama sėkmės naujame etape, drauge su viceministru Tautvydu Tamulevičiumi Vilniaus skyriaus vedėjui Artūrui Gromovui įteikė miniatiūrinį medelį – naujiems namams žadantį stabilumą, harmoniją ir gyvybingumą.

Migracijos departamento direktorė Evelina Gudzinskaitė, kartu su Vilniaus skyriaus darbuotojais pasitikusi pirmuosius lankytojus, džiaugėsi sklandžia pirmąja diena, patogiai įrengtomis darbo vietomis, saugia žmonių aptarnavimo erdve ir dėkojo daug pastangų tam skyrusiems kolegoms ir patalpas įrengti padėjusiems jų savininkams. Išskirtinius padėkos žodžius tarė ir ministrei R. Tamašunienei bei viceministrui T. Tamulevičiui, daug dėmesio skyrusiems darbuotojų darbo kokybei gerinti, įsigilinusiems į Migracijos departamento poreikius ir padėjusiems įgyvendinti kolektyvo idėjas.

„Ačiū už tai, kad visą laiką buvote kartu, palaikėte darant tai, kas mums visiems atrodė reikšminga, – kalbėjo E. Gudzinskaitė. – Šis skyrius sukurtas taip, kad departamentas galėtų veikti vadovaudamasis savo pagrindiniais principais – būti dėmesingais lankytojams, dirbti kokybiškai, išnaudoti naujausius technologinius sprendimus, remtis komandiniu darbu.“

Naujosios Migracijos departamento Vilniaus skyriaus patalpos jau spėtos pavadinti pavyzdinėmis. Jos išsiskiria erdve, įvairių socialinių grupių asmenims – vaikams, senyvo amžiaus žmonėms, neįgaliesiems – patogia aptarnavimo sale, priėmimo langelių gausa, nauja asmens biometrinių duomenų registravimo įranga bei eilių valdymo sistema ir aptarnavimo kokybę leidžiančiais matuoti mygtukais.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: