Sporto ir kultūros renginiams – griežtesni ribojimai, įvesti žiūrovų ribojimai, kitiems renginiams – draudimai (0)

Serbija-Rusija | Youtube.com stop kadras

Serbija-Rusija | Youtube.com stop kadras

Nuo spalio 30 d., penktadienio,  siekiant suvaldyti koronaviruso plitimą, bus ribojamas žiūrovų skaičius sporto ir kultūros renginiuose, o visi kiti masiniai renginiai uždraudžiami.

Vyriausybė įvarido ir skaičius: uždarose erdvėse sporto ir kultūros renginiuose žiūrovų skaičius negalės viršyti 300, o lauke – 400.

Renginiuose bus privaloma laikytis visų nustatytų saugumo priemonių: dviejų metrų atstumo tarp žmonių, užpildant tik sėdimas vietas, dėvint kaukes ir registruojant visus dalyvius.

„Padarytas analogas: jeigu yra teatre tomis pačiomis sąlygomis, kas du metrai, su kaukėmis ir visomis kitomis saugumo priemonėmis sėdintys ir žiūrintys renginį, tai lygiai taip pat ir sporto varžybose, tomis pačiomis sąlygomis, toks pat kiekis žmonių sėdi ir žiūri renginį“, –spaudos konferencijoje sakė Ministras pirmininkas Saulius Skvernelis.

Taip pat bus apriboti pirkėjų srautai uždarose patalpose esančiose parduotuvėse, prekybos centruose, turgavietėse ir kitose viešose prekybos vietose, čia turės būti užtikrinamas 10 kv. metrų plotas vienam lankytojui.

Draudimai įsigalios penktadienį ir truks iki lapkričio 13 dienos, jie nebus taikomi laidotuvėms.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: