„Maisto banko“ akcijoje paaukota gaminių daugiau nei už 300 tūkst. eurų (0)

„Maisto banko“ akcija | maistobankas.lt nuotr.

„Maisto banko“ akcija | maistobankas.lt nuotr.

Savaitgalį vykusiame „Maisto banko“ vajuje geradariai šalies gyventojai nepasiturinčių maitinimui paaukojo daugiau nei 287 tūkst. vienetų įvairių maisto gaminių, kurių vertė viršija 300 tūkst. eurų.

„Maisto banko“ vajus vyko 65 Lietuvos miestuose ir miesteliuose, joje dalyvavo 284 socialinės organizacijos, geradariai aukojo beveik 90 tūkst. kartų.

„Šių metų „Maisto banko“ vajus dėl esamos padėties išties išskirtinis. Neslepiame, jog surengti šių metų vajų buvo ypatingai sudėtinga – iki pat paskutinės vajaus minutės keitėsi dalyvaujančių įstaigų ar padedančių savanorių skaičiai – vieni sužinodavo, kad turėjo kontaktą su COVID sergančiu asmeniu ir buvo priversti atsiskirti, kiti tiesiog pajusdavo peršalimo požymius ir likdavo namuose, todėl derinimo buvo labai daug, tačiau esame labai dėkingi mūsų savanoriams ir įstaigoms-pagalbininkėms, jog skyrė labai didelį dėmesį saugumui ir nestatė į pavojų nei savo, nei aukotojų sveikatos. Žinant šio „Maisto banko“ vajaus aplinkybes,  pasiekimai daugiau nei džiuginantys, todėl esame be galo dėkingi kiekvienam aukojusiam, savanoriavusiam, palaikiusiam geru žodžiu. Tik bendru visų darbu ir vienybe šis vajus įvyko ir to dėka nepritekliuje gyvenantys žmonės galės džiaugtis maistu ant savo stalo,“ – sako „Maisto banko“ vadovas Simonas Gurevičius.

„Maisto banko“ vadovas sako, kad aukojų pobūdis išlieka panašius kaip ir pernai. Daugiausia žmonės aukojo makaronų, kruopų, aliejaus. Pastebima, kad vis daugiau visuomenės narių nepasiturintiems aukoja sudarydami maisto  krepšelius. Be penkių didžiųjų Lietuvos miestų  dosniausi buvo Kėdainių, Alytaus, Jonavos, Šilutės, Mažeikių ir Utenos miestų gyventojai. Didžioji dalis surinktų maisto gaminių nepasiturinčius pasieks dar iki Kalėdų.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: