Vyriausybė skelbia naujus ribojimus: kaukes dėvėti teks dažniau, liūdna žinia ir krepšinio sirgaliams (0)

Apsauginė kaukė | sam.lt nuotr.

Apsauginė kaukė | sam.lt nuotr.

Lietuvoje toliau greitėjančiais tempais plintant koronavirusui, Vyriausybė skelbia  naujus ribojimus – numatoma apriboti susibūrimus, sporto varžybos turės vykti be žiūrovų. Savivaldybėse, kur bus įvestas karantinas, kaukes dėvėti teks visur.

Nuotoliniu būdu posėdžiavęs Ministrų kabinetas nusprendė, kad karantinas nuo spalio 28 d. bus įvedamas Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir dar penkiose savivaldybėse –  Šilalės, Širvintų, Telšių, Trakų ir Vilniaus rajonuose.

Iš viso Lietuvoje karantino režimas įvedamas 21 savivaldybėje. Trylikoje pirmųjų savivaldybių karantinas jau paskelbtas dviejų savaičių laikotarpiui, aštuoniose savivaldybėse karantinas įsigalios nuo trečiadienio tokiam pačiam laikotarpiui.

Šiose savivaldybėse taip pat apribotas ir ligonių lankymas, išskyrus, esančių kritinės būklės, vaikų iki 14 metų ir gimdyvių. Planinės paslaugos kol kas teikiamos įprasta tvarka.

Jei Ministrų kabinetas trečiadienį pritars teikiamiems siūlymas, į sporto rungtynes nebus įleidžiami žiūrovai. Šie draudimai įsigaliotų nuo penktadienio.

Tačiau, pasak A. Verygos, draudimas negalios kultūriniams renginiams, kuriuose bilietai parduodami elektroniniu būdu, užtikrinama patekimo kontrolė ir dviejų metrų atstumas tarp žiūrovų.

Ministras pabrėžė ir skirtumą tarp kultūros ir sporto renginių: kultūriniuose renginiuose, tokiuose kaip spektakliai ar klasikinės muzikos koncertai, žmonės sėdi ramiai ir laikosi nurodyto atstumo, tuo metu, sporto varžybose to sukontroliuoti neįmanoma.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: