Susitikęs su politinių partijų vadovais, Prezidentas linki kurti gerovės valstybę (8)

Rinkimai | Alkas.lt, A.Sartanavičiaus nuotr.

Rinkimai | Alkas.lt, A.Sartanavičiaus nuotr.

Pasibaigus antrajam rinkimų turui, Prezidentas Gitanas Nausėda susitiko su politinių partijų vadovais. Prezidentas pasveikino konservatorius su pergale rinkimuose, taip pat palinkėjo buvusiai varžovei Ingridai Šimonytei sėkmės imantis vadovauti būsimai Vyriausybei.

„Kai ši partija pateikė savo kandidate į premjerus I. Šimonytę, manau, kad yra visiškai logiška palinkėti I. Šimonytei sėkmės premjero poste. Tačiau iki tol reikia atlikti visus būtinus darbus dėl koalicijos formavimo ir dėl ministrų portfelių pasidalijimo“, –  sakė G. Nausėda.

Kalbėdamas apie būsimos Vyriausybės formavimą šalies vadovas teigė, kad reikalavimai ministrams bus patirtis, politinė valia ir gebėjimas per kadenciją atlikti numatytus darbus.

Klausiamas apie būsimus ministrus ir užsienio politikos tęstinumą, G. Nausėda teigė, kad vertinti kandidatūras dar per anksti.

„Neslėpsiu, buvo kalbama ir apie vieną kitą pavardę, bet šiandien būtų  mažiausiai nerimta šias pavardes traktuoti kaip iškaltas akmenyje. Dar turi būti bendras susitarimas, kokiai partijai kokia ministerija atitenka, kas imsis atsakingų pareigų Seime“, – kalbėjo šalies vadovas.

Susitikimo metu G. Nausėda taip pat pabrėžė, kad su būsima dešiniųjų koalicija tikisi sutarti dėl gerovės valstybės vizijos ir ragino nepamiršti ir tų rinkėjų, kurie balsavo už kitas partijas, lūkesčių.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: