Armėnai Vilniuje surengė eitynes prieš Azerbaidžano veiksmus Kalnų Karabache (nuotraukos) (4)

Kalnų Karabacho palaikymo akcijos dalyviai | Alkas.lt, A. Sartanavičiaus nuotr.

Kalnų Karabacho palaikymo akcijos dalyviai | Alkas.lt, A. Sartanavičiaus nuotr.

Spalio 24 d. daugiau nei du šimtai Lietuvoje gyvenančių armėnų  ir juos palaikančiųjų dalyvavo eitynėse, nusidriekusiose nuo greta parlamento rūmų esančios Martyno Mažvydo bibliotekos per Vilniaus senamiestį iki Katedros aikštės.

Eitynių rengėjai – Lietuvos Armėnų sąjunga ir Baltijos Armėnų Aljansas.

Lietuvos armėnų bendruomenės atstovao Armeno Manukiano teigimu, šiandien vykstantis karas ir jungtinės Turkijos, Azerbaidžano pajėgos, kartu sutelkiant teroristines organizacijas iš Sirijos ir Libijos, tiesiog naikina armėnus Kalnų Karabache.

„Mes reiškiame poziciją prieš karą ir norime atkreipti į tai Lietuvos valdžios ir visuomenės dėmesį, norime, visokeriopai padėti sustabdyti tą karą. Armėnija yra pasiruošusi sėsti prie derybų stalo“, – sakė A. Manukianas.

Eitynėnių dalyviai laikė plakatus su užrašais „Šiandien žudo mus, jei tylėsite – žudys jus“, „Armenia needs your help“, „Už laisvę gyventi tėvynėje“, Nutylėjimas = žudymas“,  taip pat ant Azerbaidžano ambasados Gedimino prospekte buvo iškabintas plakatas su užrašu „Karabachas – tai Azerbaidžanas!“

Eitynėse, kurių augimą suarė  armėnai ar jų palaikytojai, taip pat pasirodė ir Azerbaidžano pusės šalininkų.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , , .

4 komentarai

 1. Šaunuoliai Erdoganas su Alijevu:

  Šaunuoliai azerai! Duot į kaulus tiems rusų vasalams ir mazgotėms; vyt juos lauk iš tų kalnų, kad neliktų nė kvapo!

  • Pajūrietis:

   Nesuprantu: kodėl nori atkreipti Lietuvos dėmesį, o ne Rusijos dėmesį? Juk Armėniją ir Rusiją sieja draugystė, o gal ne? Kodėl protestuotojai skubiai neišvyksta ginti savo tėvynės, jei jau taip? Lietuva yra NATO narė, kaip ir Turkija. O Armėnija yra Rusijos draugė ar nėra? Tai kas dar čia neaišku?

 2. Žemyna:

  Džiaugiatės, kad du gaujų vadai savo fanaberijas niekuo dėtų eilinių žmonių krauju laisto? Lai patys eitų ir daužytų vienas kitą. Betgi ne – pačiam geriau sauna ar kuo kitu mėgautis, geriau su kitais žmonėmis kaip su aukojamomis avelėmis elgsis?
  Erdoganas dar ir sirus samdo, juos azerų(!) kariškomis uniformomis rengia, ir armėnai mano, jog čia tiek azerų juos puola! Ar Kremlius ką samdo – nesakė. Ko gero, ne, nes, pasak radijo, ligi šiol mažai kišosi.

 3. Žinia iš JAV?:

  Komentatorius po Bačiulio straipsniu Tiesos.lt praneša:
  ,,JAV Kongreso Atstovų Rūmų Žvalgybos komiteto pirmininkas demokratas Adamas Schiffas paragino pripažinti Kalnų Karabacho nepriklausomybę”

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: