Šventės „Trimitatis“ rengėjai kviečia į koncertą „Tautiniai instrumentai kitaip“ (0)

Šventė „Trimitatis“ | Klaipėdos etnokultūros centro nuotr.

Šventė „Trimitatis“ | Klaipėdos etnokultūros centro nuotr.

Spalio 21 d., 18 val., Klaipėdos etnokultūros centras (Daržų g. 10) kviečia į XX tautinės muzikos ansamblių ir orkestrų šventės „Trimitatis“ koncertą „Tautiniai instrumentai kitaip“.

Klausytojų lauks netikėtas muzikinis vakaras su profesionaliais tautinių muzikos instrumentų atlikėjais. Kolektyvas „Lajos“ (Ingrida Spalinskaitė – koncertinės kanklės ir džiazo muzikantė Justė Sakalytė), pristatys šventei skirtą meditatyvios-improvizacinės krypties programą.

Birbynininkas Irmantas Mikalonis drauge su Dainiumi Žilinsku (klasikinė gitara) kvies į netradicinį muzikinio dueto dialogą. Palangos Stasio Vainiūno meno mokyklos (vad. Jurgita Petkutė-Marcinkienė) jaunimo kolektyvas „Ruzgelė“ vakarą spalvins tradicinių instrumentų melodijomis. Dalyvių skaičius ribotas. Būtinas išankstinis užsirašymas tel. (8 46) 312 113 arba užpildant formą (shorturl.at/yPSZ2).

Renginys bus filmuojamas ir fotografuojamas, todėl pranešama, kad jūs galite būti matomas renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, ir šios nuotraukos ar vaizdo įrašai gali būti patalpinti viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose ar media priemonėse.

Primenama, kad renginiuose privaloma laikytis visų LR Vyriausybės nustatytų sveikatos saugos taisyklių ir patarimų.

Kategorijos: Kultūra, Lietuvoje, Menas, Naujienos, Visi įrašai | Žymos: , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: