Prezidentas dalyvaus Europos Vadovų Tarybos sesijoje (0)

Gitanas Nausėda | prezidentas.lt nuotr.

Gitanas Nausėda | prezidentas.lt nuotr.

Spalio 15–16 dienomis Prezidentas Gitanas Nausėda dalyvaus Europos Vadovų Tarybos sesijoje, skirtoje aptarti klausimams, susijusiems su kova su klimato kaita, „Brexit“ derybomis, ES ir Afrikos santykiais. Taip pat ES lyderiai įvertins esamą epidemiologinę padėtį, padarytą pažangą kuriant vakciną ir koordinuojant bendrą ES atsaką į COVID-19 pandemijos sukeltas pasekmes.

Prezidentas ketina pasisakyti  klimato kaitos tema ir atkreipti vadovų dėmesį į „Žalios Lietuvos“ iniciatyvą bei jos tikslus, pažymėti Lietuvos pasirengimą ieškoti teisingų, tvarių ir efektyvių būdų siekiant įgyvendinti ES ambicingus klimato kaitos tikslus.

Derybų su Jungtine Karalyste klausimu šalies vadovas ketina išsakyti Lietuvos poziciją dėl poreikio pasiekti abipusiškai naudingą susitarimą kaip galima greičiau tam, kad būtų sukurtas patikimas pagrindas ES ir Jungtinės Karalystės visapusiškai partnerystei.

Prieš prasidedant Europos Vadovų Tarybos sesijai ketvirtadienį Prezidentas susitiks su Šiaurės ir Baltijos šalių vadovais.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: