„Valstiečiai“ žada būti stipria opozicija, nors vis dar nepraranda vilties (0)

Ramūnas Karbauskis | Alkas.lt, A. Sartanavičiaus nuotr.

Ramūnas Karbauskis | Alkas.lt, A. Sartanavičiaus nuotr.

Antraisiais likusių rinkimų daugiamandatėse apygardose vadovas, „valstiečių“ lyderis Ramūnas Karbauskis spaudos konferencijoje teigė, kad partija yra pasiruošusopi būti ir stipria opozicija.

„Jeigu būsime opozicija, būsime konstruktyvi opozicija. Tikrai nedarysime to, kaip darė mūsų kolegos, pastoviai ištraukinėdami korteles, bandydami padaryti taip, kad įstatymai nebūtų priiminėjami“, – sakė R. Karbauskis.

Tiesa, LVŽS vadovas taip pat neprarado vilties, kad pradėti darbai gali būti tęsiami ir „valstiečiai“ vis dar gali formuoti naują Vyriausybę. Jo teigimu, po pirmojo turo spręsti apie nugalėtojus yra per anksti.

R. Karbauskis pripažįsta, kad didžiausiu iššūkiu antrame ture taps Kaunas, ker net šeši „valstiečių“ kandidatai susiduria su konservatoriais. Čia visose apygardose pirmame ture daugiau balsų gavo konservatorių kandidatai.

„Kiek Seimo narių reikia turėti, kad formuotume valdančiąją koaliciją, pasakyti sunku. Mūsų dabar 16 mandatų, antruose turuose yra 33 kandidatai, tai kiek iš jų laimės mandatus, sunku pasakyti, kad dalis laimės, tai akivaizdu“, – kalbėjo R. Karbauskis.

Antri „valstiečiai“buvo likę ir 2016-ųjų metų Seimo rinkimuose pagal daugiamandatėje apygardoje laimėtus mandatus, tačiau rinkimų laimėtojais tapo po sėkmingo pasirodymo vienmandatėse.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: