Rinkimus pralaimėjęs Nacionalinis susivienijimas nežada liūdėti ir sako: „apie šią partiją dar išgirsite“ (70)

Vytautas Radžvilas | Alkas.lt, J. Vaiškūno nuotr.

Vytautas Radžvilas | Alkas.lt, J. Vaiškūno nuotr.

Politinės jėgos Nacionalinis susivienijimas, kuri pirmajame Seimo rinkimų ture liko dešimta, gavusi 2,13 proc. rinkėjų palaikymo, lyderis Vytautas Radžvilas sako, kad liūdėti tikrai nėra dėl ko. Spaudos konferencijoje jis teigė, jog viena iš kliūčių, neleidusi pasiekti geresnio rezultato buvo „informacinė blokada“.

„Aš pats nežinau, kada būčiau patekęs į kokią nors ne rinkimų laidą. Mes gyvename cenzūros sąlygomis“, – kalbėjo V. Radžvilas.

V. Radžvilas tikino turįs partijos plėtros strategiją ir galvojantis apie kitus Seimo rinkimus. Kalbėdamas spaudos konferencijoje, satmetė žurnalistų abejones, kad per ketverius metus partijos gali nebelikti. Taip pat teigė, kad susivienijimas sulaukia vis daugiau dėmesio ir iš šiuo metu pirmaujančiose partijose esančių žmonių. Tad ketveri metai, o teigimu, tas laikas, kai galima ir plėstis ir stiprėti.

„Manau, kad apie šią partiją dar išgirsite“, – patikino V. Radžvilas.

Jam spaudos konferencijoje pritarė ir kolega Arūnas Svitojus, kurio teigimu, šiam tikslui Nacionalinis susivienijimas turi „aktyvistų armiją“.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , .

70 komentarų

 1. Arūnas:

  visų pirma turiu pasakyti, kad balsavau už Nacionalinį susivienijimą, nors būdamas tikras, kad jis neperšoks kartelę. Tačiau norėjau parodyti, kad pritariu Valstybės atkūrimo ir tautinio atgimimo idėjoms. Sutinku, kad viena iš pagrindinių priežasčių buvo informacinė blokada ir lėšų stygius, bet ir pavėlavimas į rinkiminę kampaniją. . Dar vykstant rinkiminei kampanijai parašiau įvertinimą, savo nuomonę, įvertindamas tai idėjai atststovaujančių junginių vadovus: Juozaitis per ilgai klaidžiojo partiniuose dirvonuose, Radžvilas su tauta kalbėjo kaip su atsilikėliais mokinukais TS būdingu pašiepiančiu tonu, o Puteikis norėjo pasirodyti “liaudišku” per daug nutolo nuo Sąjūdžio ir Ozolo puoselėtų idėjų. Labai gaila, kad tos jėgos nesugebėjo apsijungti, o dar labiau gaila, kad pasibaigus rinimams, tą pat vakarą Radžvilas menkindamas galimus partnerius pasakė, kad su jais nesijungė ir niekada nesijungs. O gaila… Bet kaip ten bebūtų Radžvilas nėra toks lyderis, kuris pajėgtų vesti tautą, jis nėra tribūnas, nors ir filosofas, galintis numatyti pavojus Tautai ir Valstybei

  • Kęstutis:

   Taip negražu sakyti ir nelinkiu, bet amžius pas V.Radžvilą toks, kad sekančių rinkimų gali ir nesulaukti, o tada likę NS manau bus įžvalgesni…

   • Žemyna:

    jam TIK 62!
    1956 – 1960 m. gimė daugybė šiandienių politikų ir politologų. Politikui tai amžius, kai jis jau visko išbandė – ir jaunatvišką lengvapėdiškumą, žaidimo taisyklių nevaržomos laisvės siekius, akistatą su rimtais gyvenimo iššūkiais, pergyvena už vaikų kartojamas jo paties gyvenimo klaidas. Tokio amžiaus žmogus jau supranta, jog už jo klaidas gali tekti kitiems kentėti. Arba ne. Bet
    pasiekęs tokį amžių jis jau būna ir savo gerąsias, ir blogąsias puses atskleidęs, ir žmonės apie tai spėja sužinoti.

    • stasys:

     Arūnai Jums trūksta supratimo kodėl NS negali jungtis su kitomis marginalinėmis partijomis. Tiesose rasite str. kuriame V.Radžvilas spaudos konferencijoje gana aiškiai ,argumentais, nubrėžia ribą tarp NS ir tos kairės marginalinės .NS deklaruoja save ne kaip protesto partija siekianti susiglemžti protesto balsus o konkretus politinis darinys orientuotas į dešinios pakraipos konservatyvų rinkėja .Beje tas rinkėjas šiandiena dar karta įrodė jog jam brandos netrūksta.. už ausų į valdžia įstumę TS -KD partija . Net teoriškai ,su tokia rinkimu strategija ir tokia programa , Šimonytė negalėjo laimėti . Bent tokia tiesa tai galima ir pripažinti .

     • Arūnas:

      tai yra keli klausimai Jums:
      1. Ar Radžvilas yra tribūnas, šauklys sugebantis pakelti ir vesti Tautą ir Valstybę į atgimimą, ar Radžvilas yra filosofas, teoretikas numatantis tą būtinybę?
      2. Ar pajėgų apsijungimas rinkimuose nebūtinai po kokia nors partine vėliava, siekiant neleisti valdantiesiems nusavinti protesto balsus , tai partijų susiliejimas ir atsisakymas savo pakraipos.?
      3. Ar manote, kad sudarius bendrą sąrašą , jis balsų gaus ne daugiau, negu kiekviena grupė einanti į rinkimus atskirai?
      4. Ar manote, kad prieš esamą tvarką protestuojantys rinkėjai nesugebės išreitinguoti savo pakraipos kandidatus?
      5. Ar manote, kad verčiau pralaimėti, bet neieškoti sąjungininkų?
      Aš maniau, manau ir manysiu, kad norint rasti bendraminčių bent keliais klausimais, reikia kalbėtis, o ne “išdėti į šuns dienas” visus ir visada, manant, kad visi kiti yra priešai

  • Kęstutis:

   Beje jau prieš rinkimus sakiau tą patį – toks tautinių jėgų susiskaldymas kelias į pralaimėjimą, bet balsavau be jokio išskaičiavimo – už centro tautininkus…

  • !!!:

   Radžvilas teisus,ne su visais galima obuoliaut…

  • Žemyna:

   Bet, gerbiamieji, reikia ir tai matyti, jog NS, ėjusi absoliučiai savarankiškai, tik savo narių remiama, o žiniasklaidos ir įv. įtakos jėgų piktybiškai ignoruojama, užčiaupiama ir stumiama į užkulisius, visgi TIK VIENU tašku nuo Tautininkų atsiliko!
   Dabar Tautininkų žmogus 40 Telšių RA su darbiečiu varžysis. Tegul bent jam pasiseka. Manyčiau, jog 2-am turui jie ir Juozaitis privalėtų apsijungti, kad padėtų bent jam laimėti! Kad bent vienas Seime būtų, kuris Tautai svarbius klausimus kontroliuoja.
   Dabar svarbu, kad šios 3 partijos nepristigtų valios forsuotai ruoštis kitiems rinkimams. Beje, pinigų tam irgi reikia. Juk ,,teisinga” žiniasklaida, užuot jų straipsnių paprašiusi, nepriima tokių be užmokesčio, ir dar reklamos tarifus pritaiko.
   Nežinau kaip kitiems, bet po paskutinių svetainės pakeitimų man Delfis tapo sunkiai įveikiamas – gaišina daugybę laiko, kol įbruki komentarą. O kai kuriomis temomis, bent man susidarė įspūdis, jog aš esu po straipsniais ta tema nepageidaujama. Nors buities klausimais viskas vyksta sklandžiai, be trukdžių. Tai štai dėl tų trukdžių negalėjau, kaip anksčiau būdavo, prikaišioti savo komentarų rinkimų tema, kuo plačiau paskleisti žinią apie Tautininkus, NS bei Santalką. Juk ,,marginaliniuose” portaluose tik maža rinkėjų dalis lankosi, todėl labai reikia į ,,pop” portalus žinią apie juos nešti..

 2. Rasa:

  Visų trijų tokį stiprų pralaimėjimą nulėmė jų idėjoms pritarančių įsitikinimas, kad vis tiek nesurinks, tai ir nebalsuosiu. Šį neurolingvistinio programavimo triuką voliojo ir žiniasklaidą. Antra ką noriu pasakyti visiems trims – Radžvilui, Juozaičiui, Puteikiui: vyrai, pritūpkite. Jūs esate tautos gynėjai, tačiau ne idealūs. Kiekvienas turite netikusių bruožų, darėte neteisingų veiksmų. Gal turite išmintingų, drąsių pasakyti tiesą draugų? Paklausykite jų nuomonės.

 3. Pajūrietis:

  Kiek NS gerbėjų atidžiai, be skubėjimo perskaitė p. Radžvilo kalbas ir suprato, kas slypi po kiekvienu sakiniu? Nepykite, bet gal kai kam neužtenka išsilavinimo suprasti jo tekstus, trūksta teisinio išsilavinimo, kuris būtinas, norint suprasti, kas gi buvo siūloma? Kai kas kai kuriuose pasisakymuose, mano nuomone, buvo labai jau savotiška (švelniai tariant).

 4. ernis:

  Kai steigei partiją p.Radžvilai, matyt buvai surinkęs reikalingą dalyvių skaičių, kad nebekvietei norinčių…
  Ir šiaip-sveikinu valstieitiniuskonservosocdemoliberastus, kurie sugeba dirbti racionaliai skaičiuodami, o ne pūstis su savo venckieniškomis radžviliškomis tautiškai puteikiškomis ambicijomis.
  Sveikinu laimėjusius. NIEKADA Radžvilai nelaimėsi kol savo ambicijų nepatrauksi į šalį.
  P.S balsavau už centro tautininkus ir vienmandatėje už NS kandidatą.
  Viso gero profesoriau.

 5. T0mas J.:

  Seimo rinkimuose dalyvaujančių mažų partjų GAUSA ir NESIVIENIJIMAS tarpusavy nulėmė, kad korumpuotų senbuvių partijų klanas lieka nepajudintas ir kad niekas Lietuvoje iš esmės dar 4 metus nesikeis. Vagys toliau vogs. Teisingumą vykdančios institucijos liks korumpuotos ir neveiksnios.
  Šviežiai susikūrusi partija NS tais pačiais metais jau užsitikrino valstybės finansinę paramą – tai didžiulis pasiekimas, tuo reikia džiaugtis! Reikia dirbti, ir daryti tai optimistiškai: kai tave filmuoja – turi pakelti galvą, ištiesti stuburą ir nutaisyti veržlaus sėkmingo žmogaus išvaizdą. Teks išmokti nusileisti iki vidutinio rinkėjo lygio ir JO KALBA jam įtikinamai papasakoti Lietuvos dabarties realijas, valdžiažmogių egoizmą ir savo partijos siekius.
  Be finansų nieko nebus.

 6. T0mas J.:

  Skrupulingai suskaičiavau kas kiek gaus balsų antrame ture, pridėjau prie vakarykščių pasiekimų ir – turiu galutinio rinkimų rezultato prognozę: konservatoriai ir jiems palankūs politikai turės 69 seimūnus, kairieji – 72. Sumoj 141. Galima paklaida. Reiškia – vyriausybę sudaryti lengva nebus, vyks prekyba mandatais, išdavystės, intrigos. Gal net išankstiniai rinkimai greit.

 7. Hau:

  Lietuviškos partijos viską atvirkščiai daro. Nuolat kartojasi tas pats: įkursim partija, pradžioj pakliūsim į Seimą, po to ten sustprėsim ir tada užimsim valdžią. Tai kvailystė, tikrovėje visiškai nesigaudančių intelektualų iliuzijos. Kokie Jūsų idėjų sklaidos šaltiniai, pvz.? Pagal alexa puslapį alkas yra 777426 vietoj, propatria žemiau radaro (<1 milijoną). Jūs bent suprantat, ką tai reiškia?
  Išvis nematau prasmės, kam veržtis į tą seimą. Pavyzdys, Prancūzija. Nac. Frontas renka ~20% balsų, ir kas iš to? Geltonos liemenės metus gatvėse išėję kovėsi, ir ką? Rezultatas – nulis, niekas nepasikeitė… Pagalvokit patys, ką reikia daryt. "Finansų reikia"… Reikia. Bet yra tų finansų, jus palaikantys jų tiesiog gaili, nes nežino kaip juos panaudot. Tai senos kartos trumparegiškumas. Jūs klydote nuo pat pradžių. Kiek matau, tai jaunesniems reiks viską iš naujo uždirbt ir negailint paaukot. Sąjūdžio karta negali padėti, tai tik pralaimėję dinozaurai.

  • Žemyna:

   Ar galite detalizuoti 1-ą pastraipą? Kaip perprasti alexa puslapį, kaip jo duomenis panaudoti savo siekių reikalams?
   Taip, ir Alkas, ir kt. – jiems jau daugybę metų darbštuoliai uoliai klijuoja marginalų ir visokių kitokių etiketę, tad žmonės dėl viso pikto jų vengia, bijo ,,susitepti biografiją” juose lankydamiesi. Tačiau ir nuo mūsų priklauso, kiek mes išnaudosime kiekvieną progą, net ir mūsų nedominančiuose portaluose lankydamiesi ir nepraleisdami progos ar tiesiog Alkas.lt paminėti, ar į jame esantį straipsnį nuorodą palikdami.

   • Hau:

    Tas alexa paprasčiausiai rodo, koks interneto puslapių lankomumas.
    O jūs tikra, kad vengia bijodami “susitepti biografiją”? Gal neranda normalaus turinio? Čia gal jūs patys bijote tapti marginalais, todėl vengiate aštresnio, įdomesnio turinio, ir taip tampate nuobodūs? Jei redaktoriaus svarbiausias tikslas yra “nepakliūti”, būti labai atsargiems ir pan., tai tas populiarumo neprideda. Kiti vėl, su kažkokiais keistais principais, neina nieko susišnekėt. Propatrijoj išvis komentuot net negalima, kažkokiu užsiregistravusiu reikia būt (nors neradau kur).

    Kas iš tų nuorodų, jei puslapių požiūris per siauras, ir jis neišlaikys skaitytojų? Aš skaitau ir tokius, kur tikrai galima problemų turėt. Na, ir ką? Bent jau nenuobodu, tiesiai žmonės rašo, be cenzūros. O čia toks vaizdas, kad visi bailiai ir kažkokie užsisukę, kaip sektantai. Tuoj ką nors ne taip tik parašyk ir jau redaktoriams TABU galvoj. Kiti pinigų gaili viskam, atseit milijonieriai, profesoriai, o tikrovėje – vargšai. Jūs patys patriotais tik dedatės, nes svarbiau išsaugot kažkokį savo įvaizdį, negu už tautą kažką padaryt surizikuot. Menki padarai, tokie rinkimų nelaimi.

    • stasys:

     Na taip ,žmogus išsakė savo nuomone .Aš kaip tik čia ateinu pailsėti , atsipūsti , paganyti akis po tokius klausimus kurie kituose tinklalapiuose nepublikuojami nes skaitoma jog nepritrauks didelio dėmesio skaitytoju . Ne Hau , ne visiems reikia tu būgnų ir trimitų ,tautinio ‘liejamo’ kraujo diskusijose ..paprastai tai reiškia ir dideles šūsnis tau kišamos reklamos į akis ir tai suprantama .Alkas turi užėmęs savo niša..ir čia politikos ‘lydžiai neveisiami’ .

     • Hau:

      Yra krūva svarbių temų, kurios čia išvis neliečiamos. Jei tai tinklapis tik poilsiui, gali taip būti. Bet ko tada lįsti į politines temas apskritai? Jei nagrinėjamos jautrios temos, tai kelia susidomėjimą ir keičia pasaulėžiūrą. Tik nuo to prasideda galimybės kažką laimėti rinkimuose ir pan. Prie ko čia “politiniai lydžiai”, jei net iki kilbukų nepatraukiat? Tautinis atstovavimas valdžioj lygus nuliui. Tai tada čia niekas apskritai nesiveisia, tik ilsisi. O jei niekas nejuda, tai ir tokia veikla yra lyg negyvėlių.

 8. Al.:

  Patriotinės jėgos turi vienytis tam, kad sukurtų normalų nepartinį laikraštį ir televiziją. Jei to nepavyks, visa kita – tuo labiau.

  • Hau:

   Nebūtinas tas vienijimasis. Užtenka vieno žmogaus, kuris sugebėtų uždirbt ar pritraukt lėšų, o tada nepagailėtų įdėt jų į į normalią žiniasklaidą. Užtektų ir to pačio interneto puslapio, tik kad nebūtų pernelyg sterilus. Kol kas neatsirado nei tokio žmogaus, nei tokios žiniasklaidos…

  • Al.:

   Patikslinsiu savo mintį. Nepartinis laikraštis tai toks, kuris atstovauja Lietuvos reikalų visumą. Jame žmonės pirmiausia turi rasti faktus, skaičius, o paskui – ir tų faktų aiškinimus, aptarimus. Jis turi siekti, kad daugumos lietuvių būtų pripažintas kaip garbingas ir patikimas žinių šaltinis. Panašiai, kaip dauguma lietuvių Lietuvą pripažįsta savo tėvyne.

   • Žemyna:

    Taip, kažkas panašaus į senovės laikų išminčių tarybą. Jie ,,diagnozuoja ir inventorizuoja” padėtį ir apsvarsto veiksmingiausius sprendimo būdus. Arba, susiskirstę į kelias darbo grupes, pasiūlo kelis būdus/kelius, ir palieka piliečiams rinktis, kuriam jie pasiryžta.
    Paprastai juk būna greitų sprendimų, bet rezultatai būna netvarūs, nepatikimi, net jei labai ,,gražiai blizga”;
    ir būna tokių, kur reikia ilgai ir kantriai dirbti, tačiau gaunamas ilgaamžis, patikimai veikiantis rezultatas.

   • Hau:

    Toks laikraštis bus apšauktas populistiniu, nacistiniu, antisemitiniu, patriarchaliniu ir stereotipiniu. Jei jis nebus nuobodus, jį uždraus ir konfiskuos. Leidėjai būtų paviešinti ir jų karjeros sugriautos. Tada turėtų būti kažkoks pogrindžio platinimas arba kažkas panašaus. Interneto puslapį galima platinti juodajame internete arba nuolat keisti adresus ir pan. Vakaruose kai kurie baltieji nacionalistai taip daro. Tai nėra paprasta, bet Lietuva pagaliau yra IT šalis. 😉

 9. Vanga:

  Ateis į Rusiją socializmas, o po jos ir į Lietuva. Neišvengiama, tik laiko klausimas.

 10. O ką čia galėtų reikšti tas pavadinimas “nacionalinis susivienijimas”? Juk lietuviai jau yra nacija, taigi jie yra tinkamai tiek iš esmės, tiek pagal formą susivieniję nacionliai, įsiforminę valstybiškai kaip suverenas. Tokiu atveju skelbiamas “nacionalinio susivienijimo” siekis tegali būti suprantamas kaip kitos (ne lietuvių) nacijos kūrimo idėja, t.y. kaip revoliucinis ardymas esamos lietuvių vardo nacijos…
  Pasaulis gyvena tokį nacionalumo laisvės istorinį laikotarpį, kai jo laipsnis priklauso tik nuo nacionalinės valdžios kūrybinio išmanumo. Kiek lietuviškumo turinčius asmenis renksime į valdžią, tiek nacionališkai lietuviški bus ir valdžių valdymo sprendimai.

  • ŽEMAITIS:

   Ką reiškia “nacija”?
   Tauta – tai etninė kategorija (etninė savimonė, bendri kultūros bruožai);
   Nacija – tai pilietinė kategorija (bendrapilietinė savimonė).
   Mano manymu štai toks skirtumas.

   • Rasa:

    Toks aiškinimas menkina žodį “tauta” ir bruka užsienietiška (mes gi ne provincija!). O tauta pilietiška nebūna? Tik nacija? Tauta – lietuvių k. žodis, nacija – tarptautinis.

    • Pajūrietis:

     Žodis „nacionalinis“, kaip nebūtų keista, atsiduoda globalizmu. Atstumia. O „susiviejinijimas” man kažkodėl primena Respublikinį susivienijimą „Lietuvos žemės ūkio technika”. Pritrūko vaizduotės ar išminties, parenkant pavadinimą? NS giliai krikščioniškas. Tuo jis iškart atstumia netikinčius. Atidžiai paskaičius tam tikrus ilgiausius monologus, politiniai vingiai tampa labai neaiškūs.

    • Žemyna:

     Žemaitis teisus – Vakarai žodžiu NACIJA žymi tai, ką mes sėkmingai galime PILIETIJA vadinti, tačiau nebandėme (bet turėjome PILĖNUS).
     Valstybę sau susikuria TAUTA, todėl ji tampa KAMIENINE valstybės tauta. Kamieną ilgainiui apsupa ir kitataučių atvykėlių šakos. Visas tas įvairiatautis piliečių medis, siejamas bendrų konstitucijos, įstatymų, kalbos, teritorijos, kasdienybės reikalų, vadinamas NACIJA.
     NS teisingai pasivadino, nes jie kalba apie šalies pilietiją (= naciją), ne vien apie lietuvius. Apie valstybės realų suverenitetą, grąžinant valstybę jos piliečiams, ir štai ant tokio pamato statyti valstybės ateitį.
     Mus visiškais neišmanėliais laikantys troliai perša žodžiui ,,nacionalistai” (tautininkai) naci(st)ų, šovinistų, fašistų prasmę, o dalis mūsų su džiaugsmu tai kartoja. Gaila, bet tai būtent liberalia save pristatanti dalis, kuri gyvenimą įsivaizduoja kaip gyvenimą kaip žaidimą be visiems bendrų, visus į bendruomenę jungiančių taisyklių, amžinas karnavalines BLM tipo eitynes, organizuojamas ir dosniai finansuojamas iš kažkokio centro.
     Nesimokome iš istorijos – bakchanalijų epochas Europa jau patyrė su visais padariniais, tarp jų ir valstybių ūkio griovimu. Mes kaip valstybė norime susinaikinti, dar to ūkio net nepastatę ir nesutvirtinę? Juk kol kas spėjome užsiauginti tik oligarchų – dėl jų Seimas ir valdininkai išsijuosęs stengėsi, net ir didžiulių juodųjų skylių valstybės biudžete kaina. Bet oligarchas kaip Figaro – šiandien jis čia, rytoj ten, kur JAM naudingiau. O apiplėšta Lietuva ČIA lieka – srėbti padarinių. Tačiau NS ne apie juos, NS kalba apie VALSTYBĘ ir jos tvarkymą ne kaip dabar, aklai ir klusniai vykdant Briuselio kontorų nurodymus, o savarankišką tvarkymąsi taip, kaip ČIA, šioje tikrovėje gyvenant, protingiau, naudingiau, išmintingiau, saugiau. Kad išliktume tvaria, oria nacija/pilietija su SAVO valstybe, bendradarbiaujančia su kitomis mūsų suverenumą gerbiančiomis artimesnėmis ir tolimesnėmis valstybėmis. Ir kad parlamentas PILIETIJAI (NACIJAI) ir jos sukurtai valstybei, o ne grupelei išrinktųjų tarnautų.

 11. ŽEMAITIS:

  Sėkmėi ateityje būtini trys sprendimai:
  1) Panašių ideologinių nuostatų partijoms vienytis;
  2) Siekiant daugiau demokratijos, panaikinti arba bent jau sumažinti proporcinės rinkimų dalies barjerą;
  3) Tokioms partijoms, kaip Nacionalinis susivienijimas tapti modernesniais. Priešingu atveju liksite tik neįtakinga vyresnio amžiaus žmonių partija. O siekiant jaunimo paramos – reikia ne vien tik kritikuoti ir smerkti jaunimą, bet rasti bendrą kalbą. Manau, netgi tampant liberalesniais ir pan.

 12. Gražina:

  Žmonės teisingai rašo. Aš irgi suskačiavau gautus panašių partijų balus kartu. Be to žmonėms lengviau būtų buvę rinktis vieną partiją, vietoj trijų-keturių. Ir ta viena partija (vietoj 3-4) lengvai būtų įveikus nustatytą barjėrą. Tokia yra partijų vadovų pasputimo, susireikšminimo kaina. Gal jau dabar išsivalykite ir išvalykite savo partijas nuo trukdžių, kenkenčių partijoms ir vienikitės.

  • Žemyna:

   Apsijungimas į kažkokį vieną darinį, susidedantį iš visiškai savarankiškų frakcijų, turėtų būti įmanomas.
   Agituojamiems rinkėjams paaiškini apytikriai taip:
   – reitinguodamas partijas, rinkis ŠIĄ. Jį tau siūlo pasirinkimų įvairovę, nes susideda iš 3 frakcijų, eisiančių į mūsų bendrą tikslą šiek tiek skirtingu keliu;
   – balsuodamas už savo RA kandidatą, pasirink tau priimtinesne kryptimi dirbsiančią šios partijos frakciją, balsuok už jos kandidatą.
   Laimėjus vietų, svarbu būtų turėti valios nekovoti tarpusavyje, katro skiauterė gražesnė, tik arti bendrą vagą, kad rezultatas būtų – dar daugiau vietų kitos kadencijos Seime ir galimybė imtis iš tikro solidžių pokyčių.

 13. Virginijus:

  Tikėkimės, jog suvokimas būtinybės jungtis ateis. Jei ne – didesnė dalis smulkiųjų partijų lyderių istorijoje taip ir liks tik nevykėliais su įdomiom biografijom. Todėl visiškai pritariu komentatorei RASAI – nesate tobuli, raskite savyje jėgų pasitarti su geranoriškais žmonėmis, nebūtinai draugais.

 14. LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS:

  – Kas pakenkė NS pergalei?
  – I. Vytautas Daujotis su ketinimu apiplėšti dirbančiuosius dar dviem milijardais (!!!).
  – II. Gaudentas Aukštikalnis – Vytauto Landsbergio padlaižūnas.
  – III. Okupacinės krikščionybės brukimas gyventojams.
  – IV. Plėšikų (banditų) užvaldyta Lietuvos r bei tv (LRT).
  – V. Seimo rinkimų antikonstitucinis įstatymas.
  – VI. Netinkama NS vedlių komanda, nežinanti pavojingiausios bei ilgiausiai esančios problemos, išvariusios svetur milijoną (pusę visų!!!) darbininkų.
  – VII. Tt bei p.

 15. dfdfd:

  Gaila. Paskaičius p.Radžvilo straipsnius ir paklausius jo kalbų aišku kaip dieną, kad jo vieta turėjo būti seime. Na, ką jis ten vienas būtų nuveikęs tam seime? Ogi seime būtų girdėti kitokios kalbos, saprotavimai, kurių iki šiol niekas nesakydavo – kita, kitokios kokybės leksika. Juk viskas šiam gyvenime prasideda nuo kalbų… Vienas ištarė, kiti pritarė ir pajudėjo viskas.

 16. Kęstas:

  Ką jis tauškia.. štai Aušrinės Armonaitės pernai įkurta Laisves partija pirmajame rinkimų ture užsitikrino aštuonis mandatus… palyginimui!

  • Žemyna:

   Aušrinė Armonaitė su ponu Š. visą laiką šmėžavo ekranuose už biudžeto pinigus, ne už savus ir visokius pavienius bei masinius, dešimtis tūkstančių kainavusius, išsišokimus rengė. O tai labai veikia toliau paaugliško maišto nenutolusius protus, mėgstančius paviršutiniškus efektus.
   Štai šiandien, kai už lango kone sninga, ,,Grindos” sunkioji technika nuo 8 val ŽOLĘ PJAUNA(!!!)… Technika sunkioji pačia tikriausia to žodžio prasme – didžiulė ir taip kriokianti mašina, kad nuo 8 iki 14 telefonu susikalbėti trukdė, ir radiją, kad girdėtum, labai garsiai paleisti reikėjo. Už tokios paleidimą teks ,,Grindai” brangiai sumokėti.
   Klausimėlis: gal tokiu būdu – nereikalingų ,,paslaugų” teikimu – 2-am turui reikalingi pinigai parūpinami?

  • Arūnas:

   dėl Laisvės partijos sėkmės nieko nuostabaus: duonos ir žaidimų (lot. Panem et circences), minios, neturinčios didesnių idealų, poreikis. Duonos turim, o žaidimus pasiūlė Lukiškių aikštėje. Pagal Šveiką (jį ir p. Ingrida mėgsta)- valdžia sumaniusi pabranginti alų yra pasmerkta žlugti, o Laisvės partija tą suprato ne tik pagal raidę, bet ir pagal dvasią. . Kadangi valdantieji ne tik alų pabrangino, bet ir bet kokį alkoholinių gėrimų gėrimą suvaržė, atėjo Laisvės partija ir paskelbė- tebus laisvas ir palaidas gyvenimas, ne tik alkoholio, bet ir narkotikų gausit. Ir pradžiai homoseksualus pamalonins, vėliau ir viešnamius atidarys. bus laivė- nesižeminkit- pirmyn vergai nužemintieji… O iš puokštės tokių pasiūlymų kiekvienas galės pasirinkti bent po vieną malonumą suteikiantį dalyką ir viskas aišku…

 17. Romas:

  Neperžengus asmeniškumų (simpatijų, antipatijų), susivienyti visiems nesisteminiams nesigaus. Tiesiog bendras (tautos) reikalas turi tapti svarbiausiu. O požiūrių skirtumus, kuris pirmesnis ir t.t., galima išsiaiškinti demokratiniu (daugumos balsų) principu.
  Tikras Susivienijimas reikalauja aukos – savo asmens, savo asmeninių pažiūrų.
  O “NS” numatė tik kitų prisijungimą…

 18. Po rinkimų:

  Vytautas Sinica. Mintys po rinkimų
  – tiesos.lt/index.php/tinklarastis/straipsnis/vytautas-sinica.mintys-po-rinkimu

  Algimantas Rusteika. Jau galiu kalbėti
  – tiesos.lt/index.php/tinklarastis/straipsnis/algimantas-rusteika.-jau-galiu-kalbeti

  ir
  Tomas Viluckas. Kokių žingsnių vertėtų imtis, kad iškiltų NS pagrindu jėga, kuri 2024 m. peržengtų 5 proc. barjerą?
  – tiesos.lt/index.php/tinklarastis/straipsnis/tomas-viluckas.-kokiu-zingsniu-vertetu-imtis-kad-iskiltu-ns-pagrindu-jega-k

 19. LRT - BALTOSIOS PIRŠTINĖS:

  apie rinkimų organizavimo trūkumus bei santykius su VRK

 20. Skaitom, žiūrim -:

  Rasa Čepaitienė. Kelios pastabos apie rinkimus ir NS pasirodymą juose
  – tiesos.lt/index.php/tinklarastis/straipsnis/rasa-cepaitiene.-kelios-pastabos-apie-rinkimus-ir-ns-pasirodyma-juose

  ,,Greitų pietų” pokalbis su Adomėnu
  – ziniuradijas.lt/laidos/greiti-pietus/ar-valdys-seima-trys-moterys?video=1
  Tokio ,,marginalų” suniekinimo net ir iš jo nesitikėjau…

  Ir, jei nepasiklydau, tas LRyto ,,Ne spaudai” pokalbis su Šimonyte čia:
  – tv.lrytas.lt/laidos/nespaudai/2020/10/14/news/i-simonyte-apie-santykius-su-g-nauseda-trintis-gali-buti-kai-yra-kunu-saveika–16703732/
  Taip daug kam keletas tikrai patrauklių jos savybių suveikia kaip makaronai ant ausų. Nebent ir tarp ,,konservatorių” rėmėjų vien pseudoliberalai liko.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: