Lietuvos šokėjai pradeda du kartus atidėtą šių metų šalies čempionatą (0)

Sportiniai šokiai | dancesport.lt nuotr.

Sportiniai šokiai | dancesport.lt nuotr.

Lietuvos sportinių šokių federacija spalio 9–11 dienomis  Panevėžio „Cido“ salėje rengia Lietuvos sportinių šokių čempionatą bei pirmenybes. Pirmą kartą bus surengtas ne tik standartinių ir Lotynų Amerikos šokių turnyras, bet ir oficialus Lietuvos breiko čempionatas.

Spalio 9 d. ant arenos parketo žengs mažieji šokėjai – vyks Lietuvos pirmenybės. O šeštadienį ir sekmadienį šokių kovose laukiama geriausiųjų mūsų šalyje.

Šeštadienio vakarą vyks standartinių šokių čempionatas. Septintą kartą Lietuvos čempionų titulą jame gins pasaulio ir Europos čempionai Evaldas ir Ieva Sodeikos. Tai bus pirmasis dueto startas nuo karantino pradžios – pastarąjį kartą varžybose jie dalyvavo šių metų sausio 25 dieną Vokietijoje. Nors kova dėl standartinių šokių čempionato aukso nebus labai atkakli, tačiau pasipuošti sidabru ir bronza šiais metais yra tikrai daug dalyvių. Iš mėgėjų sporto pasitraukus daugkartiniams Lietuvos vicečempionams Vaidotui Lacičiui ir Veronikai Golodnevai, net kelios tiek patyrusios, tiek jaunos poros turi galimybes užimti šias pozicijas.

Šeštadienį Panevėžio „Cido“ arenoje skambės ir nevisai sportinių šokių gerbėjams įprasti valsų ir Lotynų Amerikos šokių garsai. Pirmą kartą bus surengtas oficialus Lietuvos breiko čempionatas. Breiko varžybų dalyviai varžysis jaunučių, jaunių, suaugusiųjų ir atskirai – merginų – grupėse. Kaip sakė LSŠF Breiko lygos direktorius Mindaugas Bružas (Bboy M), labai gali būti, kad jau šį šeštadienį varžysis ir tie breiko šokėjai, kurie gins Lietuvos garbę Paryžiaus Olimpinėse žaidynėse.

Sekmadienis bus skirtas Lotynų Amerikos ritmams. Nors jaunimo ir senjorų amžiaus grupių sportininkai šoks standartinius šokius, suaugusieji ir jauniai II atliks Lotynų Amerikos šokių programą. Čia laukiama daug naujovių ir galbūt staigmenų. Šiais metais čempionate nebedalyvaus 2019 m. čempionai ir vicečempionai – jie nebetęsia savo aktyvios sportinės karjeros visai arba pakeitė partnerius, tad vėl nemažai porų pretenduos užlipti ant Lietuvos čempionato pjedestalo. Varžysis tiek patyrę duetai, tiek debiutuojančios poros.

Kategorijos: Gamta ir žmogus, Įvairenybės, Lietuvoje, Naujienos, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: