Moteriškos kepurės stilingai moteriai draugas, o ne priešas (0)

Megzta žieminė moteriška kepurė | fur.lt/kepures nuotr.

Megzta žieminė moteriška kepurė | fur.lt/kepures nuotr.

Deja, kad ir kaip norėtume, vasara negali tęstis amžinai. Vos tik medžiams pradėjus dažytis rudeniškomis spalvomis, maudymosi kostiumėliai bei basutės nugula giliau į spintas, o „į trasą“, kartu su šiltesniais rūbais, atkeliauja ir to sezono aksesuarai. Moteriškos kepurės (rasite fur.lt) yra vienas populiariausių tos grupės aksesuarų, kurio pasirinkimas sukelia bene daugiausia galvos skausmo.

Vyrai į būtinybę nešioti kepurę neretai numoja ranka arba, šaltukui parodžius nagus, stveria pirmą rastą. Vaikai kepures, kaip ir daugelį kitų daiktų, greitai išauga arba, praleisdami daug laiko lauke, sudėvi, tad, perkant šį aksesuarą, dažna mama per daug nesirūpina arba suteikia atžalai pasirinkimo laisvę: juk kitą sezoną ir vėl reikės naujos! Tuo tarpu dailiosios lyties atstovės, susikaupusios šio pirkinio paieškai,  kelia kur kas didesnius lūkesčius bei reikalavimus: moteriškos kepurės turi būti ne tik šiltos, bet ir stilingos.

Iš kokios medžiagos pagamintas kepures rinktis?

Jei turite auksarankę mamą, nesusipykusią su šiuolaikinės mados aktualijomis ar rankdarbiai – mėgstama jūsų veikla, tikėtina, jog kepurėmis, šalikais bei pirštinėmis apipilsite ne tik save, bet ir gimines, draugus. Jei šį aksesuarą teks pirkti ir nuspręsite investuoti į kokybę, kuri, savaime suprantama, turi savo kainą, rinksitės aksesuarą, puošiantį jus kelis sezonus. Iš kokios medžiagos pagamintos kepurės ar komplektai kartu su šalikais bei pirštinėmis – dėmesio vertas pasirinkimas?

Kašmyro moteriška kepurė | fur.lt/kepures nuotr.

Kašmyro moteriška kepurė | fur.lt/kepures nuotr.

 Kašmyras. Tai – minkštas, jaukus, švelnus dėvėti audinys. Iš pažiūros jis atrodo trapus, tačiau, lyginant, pavyzdžiui, su avies vilnos gaminiais,  pastarasis šildo net du kartus labiau. O, vadovaujantis gaminio priežiūros rekomendacijomis, neabejotinai nustebins ir savo ilgaamžiškumu.

Vilna. Natūrali vilna ne tik šildo, bet ir gerina kraujotaką bei pasižymi kitomis gydomosiomis savybėmis. Dėl aukštų termoreguliacinių savybių vilnos gaminiai suteikia komfortą tiek esant šiltesniam, tiek ir vėsesniam orui.

Audinės kailio moteriška kepurė | fur.lt/kepures nuotr.

Audinės kailio moteriška kepurė | fur.lt/kepures nuotr.

Kailis. Žodis „kailis“ dažnam visų pirma asocijuojasi su žiema ar dideliu šalčiu. Kepurės bei kiti kailio gaminiai yra siuvami iš skirtingų kailio rūšių: vienos suteikia efektyvią apsaugą net ir per didžiausią speigą, tuo tarpu kitos puikiai tik ir rudenį ar žiemą. Natūralus kailis taip pat turi teigiamą poveikį sveikatą, kuris, priklausomai nuo kailio rūšies, taip pat yra nevienodas.  

Visos paminėtos medžiagos (kašmyras, vilna, kailis) yra natūralios, tad pasižymi aukšta kokybe. Sprendimą, kurį variantą rinktis, priimkite įvertinę kiekvienos jų savybes, priežiūros ypatybes ir, jei tai svarbu, kainą. Moteriškos kepurės, siekiant sukurti išskirtinį, dėmesį traukiantį produktą, neretai gaminamos tarpusavyje derinant minėtas medžiagas.

Kepurė su snapeliu ir bubulu | fur.lt/kepures nuotr.

Kepurė su snapeliu ir bubulu | fur.lt/kepures nuotr.

Kepurė gali tapti įvaizdį pagyvinančiu akcentu

Grožis reikalauja aukų. Tai – taisyklė, dėl kurios kai kurios moterys „spjaudamos“ į lauke karaliaujantį šaltį, nusprendžia geriau šiek tiek pakentėti, nei rizikuoti pakenkti savo įvaizdžiu. Toks sprendimas gali baigtis dideliu diskomfortu (jei šalta galvai, šalta ir visam kūnui), peršalimu ar rimta žala plaukų grožiui bei gyvybingumui. Iš tiesų tereikia skirti šiek tiek laiko kepurės, tinkamos prie individualaus stiliaus, paieškai. O, radus tą išsvajotąjį variantą, tik ir norėsis, jog lauke būtų oras, leidžiantis dėvėti galvos apdangalus.

Moteriška beretė | fur.lt/kepures nuotr.

Moteriška beretė | fur.lt/kepures nuotr.

Klasikinės, ekstravagantiškos, subtilios, romantiškos, sportinio stiliaus. Su snapeliu ar „ausimis“, baretės, turbanai, skrybėlaitės ir kita. Su papildomomis detalėmis ar vientisos. „Pasinėrus“ į kepurių „pasaulį“, „sausas nekelsi“: tai yra tikrai rasi asmeniškai priimtiniausią, įvaizdį papildantį akcentą. Renkantis konkretų modelį, derėtų ne tik vadovautis to sezono tendencijomis (kaip minėjome, tai – pirkinys keliems sezonams į priekį), bet ir įvertinti, koks derinys tinkamiausias prie viršutinių drabužių, avalynės, o gal – rankinės.

Kategorijos: Gamta ir žmogus, Įvairenybės, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: