Seimo Pirmininkas ir Sviatlana Cichanouskaja padėtį aptars su Šiaurės ir Baltijos šalių parlamentų pirmininkais (1)

Sviatlana Cichanouskaja | yoytube.com ekrano nuotr.

Sviatlana Cichanouskaja | yoytube.com ekrano nuotr.

Rugsėjo 22 d., 14.15 val. Seimo Pirmininko Viktoro Pranckiečio iniciatyva įvyks nuotolinis Šiaurės ir Baltijos šalių (NB8) parlamentų pirmininkų susitikimas. Susitikimo metu bus aptarti nacionalinių parlamentų sprendimai, skirti atitinkamai reaguoti į Baltarusiją krečiančią situaciją, susidariusią po suklastotų š. m. rugpjūčio 9 d. Baltarusijos prezidento rinkimų. Susitikime tiesiogiai iš Lietuvos Seimo dalyvaus ir Baltarusijos opozicijos Koordinacinės tarybos atstovė, buvusi kandidatė į šalies prezidentus Sviatlana Cichanouskaja.

„Lietuva, kaip ir visa ES, nepripažįsta A. Lukašenkos išrinktuoju Baltarusijos prezidentu. Tuo tarpu Baltarusijos žmonėms nepaliaujant protestuoti, A. Lukašenka savo veiksmais pasirinko dar labiau eskaluoti susidariusią situaciją. Dėl to šiandien itin svarbu yra kuo platesnė Europos šalių visuomenių parama. Mes siekiame, kad esama situacija būtų sprendžiama tik dialogu su pilietine Baltarusijos visuomene, kuriai atstovauja Koordinacinė taryba“, – teigia Lietuvos Seimo vadovas vadovas.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , .

1 komentaras

  1. ženia:

    Manau, kad reikia pareikalauti iš jų valdžios , kad būtų paleisti visi suimtieji, kuriuos BLTR TV ir šiandien tebevadina narkomanais ir tunejadcais – tinginčiais dirbti. Teisingai mūsų Seimo pirmininkas daro – kuo didesnį įvairių valstyių atsaką į tironiją..

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: