Kauno sveikatos įstaigos sulaukė Vyriausybės vadovo dėmesio (0)

S. Skvernelio vizitas Kaune | lrv.lt nuotr.

S. Skvernelio vizitas Kaune | lrv.lt nuotr.

Rugsėjo 18 d. Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis lankėsi Kaune – dalyvavo proginiuose Lietuvos sveikatos mokslų universiteto (LSMU) renginiuose.

Apsilankymą Kaune Vyriausybės vadovas pradėjo Kauno klinikose, pradedame statyti Branduolinių tyrimų centre, ten įkasė simbolinę laiko kapsulę. Branduolinių tyrimų centras yra steigiamas radionuklidų ir radiofarmacinių junginių, naudojamų onkologinių, kardiologinių ir neurologinių ligų diagnostikai ir terapijai, gamybai, taip pat ir jungtiniam universitetinių tyrimų plėtojimui. Projektą, kurio bendra vertė beveik 13 mln. eurų ir kurį numatoma baigti 2023 metų kovą, vykdo Kauno klinikos kartu su Lietuvos sveikatos mokslų universitetu ir Kauno technologijos universitetu.

LSMU atidaryta Slaugos fakulteto studijų ir mokslo bazė. Tikimasi, kad naujas šiuolaikiškas keturių aukštų laboratorijų bei auditorijų kompleksas leis pagerinti slaugos mokslo kokybę, darbo sąlygas ir mokslinių tyrimų vadybą bei išteklių panaudojimo efektyvumą, plėsti tarptautinio bendradarbiavimo galimybes, taip pat padės pritraukti talentus, didins slaugos mokslininkų tyrėjų skaičių.

Vyriausybės atstovai pasveikino Lietuvos sveikatos mokslų universitetą 10-mečio proga – dalyvavo šventiniame minėjime. Universitetas sukaktį, anot premjero, švenčia būtent tais metais, kurie į istoriją įeis ne tik kaip pasaulinės pandemijos metai, bet ir laikas, kai kaip niekad sparčiai gimsta naujos idėjos ir inovacijos. S. Skvernelio teigimu, Lietuvos sveikatos mokslų universitetas neabejotinai yra savo srities lyderis ir viena iš tų įstaigų, kuriai galime dėkoti už parengtus ir vis dar rengiamus aukščiausių standartų gydytojus ir mokslininkus. Jų pasiekimais remiamasi brėžiant ateities gaires.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: