Baltarusiai galės paprasčiau atvykti ir kurtis Lietuvoje (4)

Baltarusija | vrm.lt

Baltarusija | vrm.lt

Užsienio reikalų ministerija praneša, akd nuo rugsėjo 21 d. Lietuva laikinai supaprastins vizų išdavimo tvarką Baltarusijos piliečiams. Įsigalioję pakeitimai reikšmingai supaprastins procedūras persikeliantiems darbuotojams ir jų šeimos nariams. Tai ypač svarbu Baltarusijos įmonėms, kurios nuspręstų perkelti savo verslą į Lietuvą. Kartu šis žingsnis įgyvendina svarbią pagalbos Baltarusijos žmonėms plano dalį.

Baltarusiams bus taikomos tos pačios nacionalinių vizų išdavimo sąlygos kaip ir Australijos, Japonijos, Jungtinės Karalystės, Jungtinių Amerikos Valstijų, Kanados, Naujosios Zelandijos ir Pietų Korėjos piliečiams.

Užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius sakė, kad Lietuvos diplomatinė tarnyba yra pajėgi užtikrinti sklandų ir greitą vizų išdavimo procesą, nesudarant biurokratinių ir administracinių kliūčių.
„Mūsų tikslas spartinti procedūras, kad vizos būtų išduodamos greičiau. Taip pat Migracijos departamentas, aukštos kvalifikacijos specialistų prašymus pradės nagrinėti dar jiems neatvykus į Lietuvą. Šiuo metu svarbiausia yra užtikrinti sklandų procedūrų įgyvendinimą“, – teigė vidaus reikalų ministrė Rita Tamašunienė.

Baltarusijos piliečiai galės gauti nacionalinę vizą 6 mėnesių laikotarpiui, pateikdami minimalų dokumentų paketą ir savo finansinio aprūpinimo įrodymą – lėšas 3 mėnesiams arba juridinio asmens įsipareigojimą dėl tokių lėšų užtikrinimo.

Numatoma, kad ši supaprastinta vizų išdavimo tvarka galios iki 2021 metų kovo 21 dienos.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , .

4 komentarai

 1. T0mas J.:

  IMIGRACIJAI – NE !!
  Nebalsuokime spalio 11 už politikus, palaikančius imigraciją !

 2. Lapkričio 7-ąją:

  Liasandras paleis savo AE.
  Ar nori pakartoti jo garbinamo didžiojo Iljičiaus perversmą?

 3. Skanaus!:

  – youtube.com/watch?v=SyAMOIYvHiI
  su smagiu istoriniu lietuvišku kontekstu

 4. Klaipėdietis:

  Beprasmybė, beprotybė! Užtenka ir dabar yra apie 150 tūkstančių baltaruskių ukrainiečių, kurie atima iš lietuvių darbo vietas!!! Dabar dar nori tūkstančius privežti!!!
  Linkevičių reikia šalinti iš posto ir deportuoti jį pas Lukašenką! Galėtų ten pamąstyti apie gyvenimą, pabadauti truputi, nes išsiėdęs yra, kaip kiaulė.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: