„Šiaurės licėjaus“ mokiniai pasiekimų sieks naujose patalpose (0)

„Šiaurės licėjus“ | inkagency.lt nuotr.

„Šiaurės licėjus“ | inkagency.lt nuotr.

Nuo rugsėjo mėn. Vilniaus centre, Juozapavičiaus gatvėje, įsikūrė šiaurietiško ugdymo mokykla „Šiaurės licėjus“. Tai mokykla, 2015 metais pirmoji atnešusi į Lietuvą skandinaviško ugdymo, kuris stebina visą pasaulį vaikų pasiekimais, modelį. Kad šis modelis veiksmingas įrodo ir licėjaus mokinių pasiekimai.

„Mokykla auga ir šiemet pasitinka šeštus mokslo metus. Su visa bendruomene ilgai ieškojome tinkamos vietos. Norėjome rasti mokymosi atradimams palankią aplinką, kuri būtų ir miesto centre, ir turėtų teritoriją, tinkamą universaliam sporto aikštynui ir poilsio zonoms, – pasakoja „Šiaurės licėjaus“ vadovė Justina Garlauskienė.

Šį rugsėjį mokyklą Vilniuje lanko jau virš 300 mokinių – nuo priešmokyklinio amžiaus iki vyriausių septintokų. Dauguma mokinių yra užaugę licėjuje nuo priešmokyklinės klasės. Visa bendruomenė džiaugiasi naujomis vaikų ugdymui pritaikytomis erdvėmis, leidžiančiomis dar kokybiškiau dirbti, siekiant akademinių pasiekimų ir geros vaiko savijautos dermės.

„Šiaurės licėjus“ yra pirmi Lietuvoje pagal ketvirtokų pasiekimus. Veiklos nuoseklumas, abipusis grįžtamasis ryšys, tarimasis, sprendimai vaiko ugdymo kokybei, pasitikėjimas mokytoju – tai yra kertiniai licėjaus veiklos principai, kurie, kaip rodo žurnalo „Reitingai“ paskelbti duomenys, leidžia licėjaus mokiniams džiaugtis aukščiausiais pasiekimais Lietuvoje.

Mokyklos vadovė pastebi, kad aplinka daro didelę įtaką ugdymosi procesui, tačiau kita labai svarbi dedamoji yra mokytojų komanda:  „Nepaisant to, kad karantino laikotarpiu mokymasis nuotoliniu būdu visiems kėlė iššūkių, „Šiaurės licėjaus“ komandos sutelktumo, imlumo pokyčiams dėka mokyklai pavyko vienai pirmųjų Lietuvoje įvesti struktūruotą ir efektyvų mokymąsi nuotoliniu būdu“.  Licėjuje mokytojų komanda turi visas galimybes tobulėti, maksimaliai individualizuoti ugdymą, pastebėti kiekvieną vaiką ir numatyti būdus, kad augtų kiekvienas vaikas.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Švietimas, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: