Lietuvos hidrometeorologijos tarnybai pradėjo vadovauti Kęstutis Šetkus (3)

Kęstutis Šetkus | am.lt nuotr.

Kęstutis Šetkus | am.lt nuotr.

Lietuvos hidrometeorologijos tarnybos prie Aplinkos ministerijos (LHMT) direktoriaus pareigas pradeda eiti Kęstutis Šetkus, pastaruoju metu dirbęs ekonomikos ir inovacijų ministro patarėju.

Keturiasdešimtmetis Kęstutis Šetkus jau turi nemažą vadovavimo patirtį. Ligi š. m. kovo jis buvo Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūros direktorius, prieš tai vadovavo Technologijų ir inovacijų paramos verslui asociacijai, Lietuvos inovacijų centrui.

Iš Tauragės kilęs naujasis LHMT vadovas yra gerai žinomas kaip inovacijų ekspertas. Jam po studijų ISM Vadybos ir ekonomikos universitete 2015 m. suteiktas inovacijų ir technologijų perdavimo magistro laipsnis, o 2005 m. po studijų Vilniaus universitete –  sociologijos magistro laipsnis. Baigęs studijuoti dirbo lektoriumi Vytauto Didžiojo universitete, Vilniaus ir Utenos kolegijose.

Pradėdamas vadovauti LHMT, Kęstutis Šetkus svarbiausiu savo uždaviniu laiko gerinti įstaigos paslaugų vartotojams kokybę ir prieinamumą, atnaujinti veiklos procesus.

LHMT direktoriaus pareigoms jis priimtas penkerių metų kadencijai.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , .

3 komentarai

  1. Pajūrietis:

    Lietuviai sako „naujovės“, o ne “innovation“. Mokykimės kalbėti ir rašyti lietuviškai.

    • Žemyna:

      Mums buvo aiškinama, jog kuo asmuo mažiau išsilavinęs, tuo labiau jis nori pasirodyti už visus „mandriausias”, todėl tuo nesaikingiau vartoja tarptautinius žodžius, nors kartais nelabai jų reikšmę žino (kaip šiandien „dimensijas” taip pat absurdiškai vartoja, kaip ir lietuvišką žodį „pakankamai”). Taigi, vartoji be saiko tarpt.žodžius, visiems rodai, jog esi tik vos vos apsilavinęs…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: