Dienos horoskopas: ką astrologai jums žada šiandien? (0)

dienoshoroskopas.lt nuotr.

dienoshoroskopai.lt nuotr.

Dauguma žmonių kiekvieną rytą pradeda taip pat: puodelis kavos ant stalo, telefonas rankose… Skiriasi tik tai, ką mes veikiame naudodamiesi telefonu: vieni mūsų peržiūri sudarytą dienotvarkę, kiti – skaito pasaulio naujienas, dar kiti pasidomi, ką žada dienos horoskopas, ir t.t. Jau nuo seno žmonės spėliodavo, ką jiems žada ateinanti diena: tam buvo pasitelkiamos ne vien tik astrologinės prognozės, bet taip pat ir Orakulo pranašystės. Nors tuomet, jei žinotume, kas mūsų laukia ateinančią dieną, gyvenimas taptų ne toks įdomus ir nenuspėjamas, tačiau kartais tikrai naudinga žinoti, ko reikėtų vengti, ar kada laikotarpis yra palankus tam tikrų idėjų įgyvendinimui.

Kodėl astrologinės prognozės ne visada išsipildo?

Žinoma, dėl to nereikėtų kaltinti astrologų. Jie jums niekada nepasakys, kad turi nutikti kas nors konkretaus, nes tai būtų jau ne astrologinė pranašystė, o tiesiog burtai. Dienos horoskopas yra sudaromas paminint tam tikrų įvykių tikimybę, tačiau tai tikrai nereiškia, kad tikrai nutiks vienas ar kitas dalykas. Astrologines pranašystes kiekvienas mūsų interpretuoja savaip: bendras frazes pritaiko vienam ar kitam įvykiui, tačiau kartais nė nepagalvojame, kad reikėjo pranašystė yra susijusi su visai kita gyvenimiška sritimi. Horoskopų nereikėtų interpretuoti pernelyg siaurai, nes būtent todėl galime kažko nepastebėti. Pavyzdžiui, jei astrologai teigia, kad šiandien su nepažįstamaisiais vertėtų bendrauti atsargiau, tai nebūtinai reiškia, kad turime saugotis naujų pažinčių: galbūt paprasčiausiai šiandien yra didesnė tikimybė susidurti su sukčiais, kurių apstu ir virtualioje erdvėje.

Ar bendri horoskopai yra pakankamai patikimi?

Kaip ir minėta anksčiau, dienos horoskopas padeda numatyti tam tikrų nutikimų polinkį, tačiau tai nereiškia, kad bus būtent taip, kaip ir rašoma horoskope. Be jokios abejonės, tiksliausi yra tie horoskopai, kurie yra sudaromi konkrečiam asmeniui: atsižvelgiama ne vien tik į jo gimimo dieną, bet taip pat ir valandą bei minutę, kada jis išvydo šį pasaulį. Vis dėlto, bendri horoskopai taip pat gali padėti paprasčiau planuoti tam tikrus darbus bei išvengti didelių nelaimių. Dienos horoskopas kiekvienam mūsų gali padėti kur kas paprasčiau planuoti savo dieną, ir leidžia sužinoti, kokių pavojų vertėtų pasisaugoti.

Kaip dažnai vertėtų skaityti horoskopus?

Vieni žmonės yra linkę pasidomėti vien tik metiniu ar kito ilgo laikotarpio horoskopu, o kiti nuolatos domisi, ką žada ateinanti diena. Žinoma, nėra jokių taisyklių, kaip dažnai vertėtų pasidomėti astrologinėmis prognozėmis, tačiau tuomet, jei jas skaitysite kasdien, įvairių užduočių planavimas gali tapti gerokai paprastesnis. Dienos horoskopas mums gali padėti numatyti, kokių pavojų vertėtų pasisaugoti, informuoja, kokios dienos yra palankiausios kelionėms, verslo susitikimams, naujų sutarčių sudarymui, ir t.t.

Sužinokite, kada atlikti tam tikras užduotis yra palankiausia, ir galbūt būtent tai jums atneš dar didesnę sėkmę.

Kategorijos: Gamta ir žmogus, Įvairenybės, Visi įrašai | Žymos: , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: