Kviečia atviros paskaitos „Azijos bendruomenė: kultūra ir naujosios medijos“ (0)

Mykolo Romerio universitetas | MRU nuotr.

Mykolo Romerio universitetas | MRU nuotr.

Ketvirtadieniais nuo 14.30 iki 17.45, nuotoliniu būdu arba Mykolo Romerio universitete, Ateities g.20, Vilniuje, III-223 auditorijoje, vyks atvirų paskaitų ciklas „Azijos bendruomenė: kultūra ir naujosios medijos“. Laikas gali keistis priklausomai nuo dėstytojo šalies laiko zonos. Dėl COVID-19 grėsmės, didžioji dalis paskaitų vyks nuotoliniu būdu.

Skelbiama registracija į atvirų paskaitų ciklą „Azijos bendruomenė: kultūra ir naujosios medijos“, kurį skaitys Azijos šalių kultūros žinovai, puikiai išmanantys įvairius tarpkultūrinius ekonominius ir socialinius ypatumus.

Savo įžvalgomis dalinsis vizituojantys profesoriai: Norio Suzuki (Japonija), Rumiko Kurita (Japonija), Andrėjus Širmeris (Andreas Schirmer) (Čekija), Asunsiona Lopez-Varela (Asuncion Lopez-Varela) (Ispanija), Senbas Limas (Seonbae Lim) (JAV). Taip pat paskaitas skaitys ir Azijos šalių kultūros tyrėjai iš Lietuvos: prof. Konstantinas Andrijauskas, prof. Lora Tamošiūnienė, prof. Jusifas Seiranovas (Jusif Seiranov) ir kiti.

Pirma šio ciklo paskaita vyks rugsėjo 10 d., jos metu Lietuvos Respublikos Užsienio reikalų ministerijos ambasadorė Violeta Gaižauskaitė dalinsis savo bendradarbiavimo su Japonija vystymo patirtimi.

Šių paskaitų ciklą jau ketvirtus metus iš eilės finansuoja Eurazijos (iš Azijos) fondas (angl. Eurasia Foundation (from Asia). Jo pagrindinė užduotis – taikus konfliktų valdymas, puoselėjant harmoningą bendravimą pasaulyje. Tad atvirų paskaitų ciklas „Azijos bendruomenė: kultūra ir naujosios medijos“ yra puiki galimybė geriau pažinti Azijos kultūrą, komunikacijos ypatumus, kad suprastos skirtybės leistų įžvelgti veiksmingo bendradarbiavimo galimybes.

Į atviras paskaitas kviečiami visi, besidomintys Azijos regionu. Apie savo norą dalyvauti paskaitose, prašome pranešti atvirų paskaitų koordinatorei doc. dr. Gražinai Čiuladienei (grazina.ciuladiene@mruni.eu) ir kiekvieną savaitę gausite detalią informaciją apie paskaitas bei prisijungimo adresą prie on-line paskaitų.

Kategorijos: Lietuvoje, Mokslas, Mokslo naujienos, Naujienos, Švietimas, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: