Pagrobta Baltarusijos opozicijos veikėja M. Kolesnikova (video) (3)

Marija Kolesnikova | tut.by, D. Burekinos nuotr.

Marija Kolesnikova | tut.by, D. Burekinos nuotr.

Rugsėjo 7 d. ryte Minske Baltarusijos nacionalinės koordinacinės tarybos prezidiumo narę, Viktoro Babarykos štabo koordinatorę Mariją Kolesnikovą pagrobė nežinomi asmenys.  Liūdininkės duomenimis prie Nacionalinio dailės muziejaus ji buvo grobikų įsodinta į mikroautobusą ir išvežta nežinia kur.

Apie tai portalui tut.by papasakojo  liudininkė Anastasija.

Taip pat pranešama, kad buvo pasigesta ir kelių kitų  Tarybos narių – Antono Rodnenkovo ir Ivano Kravcovo. A. Rodnenkovas po M. Kolesnikovos pagrobimo dar kurį laiką atsakinėjo į žurnalistų skambučius, tačiau vėliau jo telefonas buvo išjungtas.

Minsko vykdomojo komiteto vyriausioji vidaus reikalų valdyba pareiškė, kad Minsko milicija nesulaikė M. Kolesnikovos.

Baltarusijoje jau bemaž mėnesį vyksta nuolatiniai protestai dėl rugpjūčio 9 d. vykusių prezidento rinkimų klastojimo. rinkimų laimėtoju buvo paskelbtas nuo 1994 m. šalies prezidento postą užimantis diktatorius Aleksandras Lukašenka. Baltarusijos opozicija ir Vakarų valstybės Baltarusijos prezidento rinkimus laiko suklastotais.

Kategorijos: Baltų žemėse, Naujienos, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , .

3 komentarai

 1. Romas:

  To reikėjo tikėtis, lyderių naikinimas, logiška….
  Asmeninis ginklas – demokratijos garantas.

 2. Romas:

  Valdyti beginklius lengva, nereikia argumentų, teisumo, nieko. Pakanka tik jėgos. Jėga nesidera, kol nesusiduria su kita jėga.

  • Žemyna:

   Būtent! –
   Scena iš seno sov. filmo:
   sūnus kažką daro (ar kalba), tėvas liepia liautis, bet sūnus tartum negirdi, toliau savo varo. Tėvas dar ir dar kartoja, liepia liautis, tas toliau dėmesio nekreipia. Galiausiai tėvas nebe pasako, bet užriaumoja ant jo ir skelia jam antausį. Tada sūnus pagaliau liaunasi daryti, ką daręs ir sako tėvui: ,,Tu ko, papania?! Tai ko iš karto TAIP nesakei?”
   Yra žmonės, kur tik stipresnę jėgą pripažįsta, yra tokios valstybės – kol negauna atsako per ausį, tol nesiliauna.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: