Atvykusiems į Latviją lietuviams dar bent savaitę izoliuotis nereikės (0)

Latvijos vėliava | vrm.lt nuotr.

Latvijos vėliava | vrm.lt nuotr.

Rugsėjo 4 d. vidaus reikalų ministrė Rita Tamašunienė kalbėjosi su Latvijos vidaus reikalų ministru Sandžiu Girgeniu ir tarėsi dėl išimčių Lietuvai.

„Šiandien  mus pasiekė  puiki naujiena, Latvijos Vyriausybė nusprendė dar savaitei atidėti judėjimo ribojimus tarp Lietuvos ir Latvijos. Stebėsime situaciją Lietuvoje ir jeigu mūsų sergamumo rodikliai nepagerės, tarsimės toliau dėl išimčių vykstantiems į Latviją darbo, verslo ir mokslo tikslais. Įvedus privalomą izoliaciją su sunkumais susidurs ir Latvijos piliečiai, kurie dažnai keliauja į Lietuvą“, – teigia vidaus reikalų ministrė Rita Tamašunienė.

Valstybės sienos apsaugos tarnyba gavo patvirtinimą iš Latvijos kolegų, kad Lietuva dar lieka nepaveiktų valstybių sąraše.

Baltijos šalys yra sutarusios, kad jeigu sergamumo COVID-19 rodiklis viršija 16 atvejų 100 tūkst. gyventojų, valstybė yra įtraukiama į paveiktų šalių sąrašą ir atvykstantiems iš jos yra privaloma saviizoliacija.

Lietuvoje šią savaitę COVID-19 sergamumo rodiklis nežymiai viršijo 16 atvejų ribą ir yra 16,1 atvejų – 100 000 gyventojų.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: