Seimo narys N.Puteikis kreipiasi į teismą dėl A.Verygos sprendimų (16)

Naglis Puteikis | Alkas.lt, J. Vaiškūno nuotr.

Naglis Puteikis | Alkas.lt, J. Vaiškūno nuotr.

Pirmadienį, rugpjūčio 31 dieną, 11:30 val. BNS konferencijų salėje (Saltoniškių g. 9V, verslo centro LINK 5 aukšte, Vilniuje) vyks Centro partijos – Tautininkų pirmininko Naglio Puteikio  spaudos konferencija tema: „Seimo narys N.Puteikis kreipiasi į teismą dėl A.Verygos sprendimų“.

Konferencijos metu visuomenei bus pranešta apie tai, kad Seimo narys, Centro partijos – Tautininkų pirmininkas N.Puteikis gindamas visuomenės interesą laiku gauti reikalingas medicinos paslaugas Lietuvos vyriausiojo administracinio teismo prašo panaikinti kaip padariusius reikšmingą žalą Lietuvos žmonėms Sveikatos apsaugos ministro, Valstybės lygio ekstremalios situacijos operacijų vadovo A.Verygos įsakymus, kuriais buvo reikšmingai apribotas ligoninių ir poliklinikų paslaugų prieinamumas, dėl ko dešimtys tūkstančių Lietuvos žmonių patyrė ir iki šiol patiria daugybę sveikatos sutrikimų, ligų paūmėjimus, o daugybė net miršta laiku taip ir nesulaukę tinkamos medicinos pagalbos. Taip pat teismo prašoma įpareigoti ministrą A.Verygą  nedelsiant imtis veiksmų visa apimtimi atkuriant sveikatos paslaugas visoje Lietuvos teritorijoje. 

Kaip rašoma Seimo nario Naglio Puteikio pranešime spaudai: „Ieškinys Lietuvos vyriausiajam administraciniam teismui bus įteiktas pirmadienį, rugpjūčio 31 dieną, 10 val (žiniasklaidos atstovus kviečiame dalyvauti – adresas Žygimantų g. 2, Vilnius), o 11:30 žiniasklaidos atstovus kviečiame į BNS spaudos konferencijų salę, kur išsamiai pakomentuosime ieškinio turinį ir atsakysime į klausimus.“

Spaudos konferencijoje dalyvaus Seimo narys, Centro partijos – Tautininkų pirmininkas N.Puteikis, žurnalistas K.Krivickas, pacientų ir medikų visuomeninių organizacijų atstovai.

Renginio dalyviams privaloma dėvėti apsaugines veido kaukes ir laikytis saugaus atstumo (ne mažesnio nei 1 m).

Kategorijos: Gamta ir žmogus, Lietuvoje, Naujienos, Politika ir ekonomika, Sveikata, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , .

16 komentarų

 1. Tvankstas:

  ‘Durneliai, durneliai, aš esu psichiatras, ehehehe.’

 2. Tvankstas:

  Faktas yra toks : daugiausia psichinių ligonių yra tarp psichiatrų, toliau eina psichologai.
  Baisiausia yra tai, kad kol psichiatras išprotėja, jis pridirba daugybę juodų darbų savo žmogėdriškai prigimčiai patenkinti.
  Nesu sutikęs ir nesu matęs psichiatro ar psichologo, kuris savo išvaizda, elgsena neišsiduotų turintis lėtinį išprotėjimą.
  Manęs nenustebino Nyderlandų psichiatrijos žvaigždė Bram Bakker (dar 2012 m. sakiau, kad tik laiko klausimas dėl jo išprotėjimo), kuris sau nejučia tapo nepakaltinamas, yra Youtube Cafe Weltschmerz, vienas iš pokalbių yra su juo apie jo išprotėjimą.
  Labai pavojinga, kai visuomenė suteikia dideles valdžios galias psichiatrui ar psichologui, pasimėgavimas valdžia niekada nebus paslėptas jo akyse ir veide.

  • Bartas:

   Bet reikia pripažinti , kad daugelis pasaulio šedevrų yra sukurti, padaryti nukvakusių genijų.

  • Žemyna:

   Tik ar visos nukvakizmo rūšys yra nepakankamos proto brandos/sveikatos požymis? – Paprastai taip atsiliepiama apie atvejus, kai asmens proto branda nepasiekia žmonėms nustatyto brandos vidurkio.
   O kitų ,,nukvakimo” priežasčių nebūna?
   Ar negali būti, kad dėl kažkokios ydos į žmogaus galvą patenka tokio turinio informacija, kokiai apdoroti vidutinio žmogaus protas nepaskaičiuotas? Arba, kad žmogaus proto ,,laboratorija” nepajėgi apdoroti dalies asmenų perdėm jautrių ir produktyvių juslių surenkamos perteklinės informacijos, kad šių abiejų ,,prietaisų” ,,gamybiniai pajėgumai” nesuderinti? Nepajėgdama įveikti ne žmogui skirto turinio, ar per didelio vienu ypu pateikiamos informacijos ,,kąsnio”, laboratorija juo ,,paspringsta” ir pagamina mąstymo broką, pusfabrikatį? Arba pagamina tokią išvadą, kokios vidutinio lygio žmogaus protas (dar) nėra pajėgus perprasti. Pamatę jo sutrikimą, neadekvatų elgesį, ne save, o tą žmogų kvailiu vadiname. O jis ne kvailys, Tik jo juslės pasiekia tą informaciją, kurios nei mūsų, nei mūsų anūkų karta dar nesieks. Gal net informaciją iš ateities.
   Pvz., šizofrenijos yra įvairios kilmės.
   Užmiršau pavardę kažkokio slapto JAV instituto mokslininko, nobelisto, kuriam vaidenosi, ko nebuvo – jų institute jį persekioję rusų agentai, jis rašė jiems laiškus ir metė juos į seniai neveikiančią pašto dėžę. O ar tikrai jam tik vaidenosi? Taip, fiziškai, jų institute tuo metu nieko tokio nebuvo, bet gal KAŽKUR KITUR kažkieno galvose jau gimė tos krypties mintys, planai, o jo su savisauga susijusios juslės gebėjo jausti KITŲ MINTIS, kurių įgyvendinimas ateityje kels JAV pavojų, nes neliks saugumo? Ar dabar ne tai vyksta – visi dirbame i-nete, tačiau nėra absoliučiai saugaus uždaro ryšio, nėra kompiuterių, į kuriuos neįmanoma įsilaužti. Joks institutas, jokia tarnyba nėra saugi, paslapčių neliko. Jei supykęs Trampas žinutėje išvadins savo pačią višta, tą pačią minutę apie tai sužinos pasaulis.
   Manau, jog apie šizofreniją psichiatrijos žinios tėra darželinukų stadijos. Viena iš galimų bent jau dalies šių žmonių gebų – kelionės laiku į praeitį bei ateitį. Tik mes nemokame pasinaudoti jomis žmonijos naudai, padėti jiems sustabdyti akimirką, susigaudyti, sudėlioti į stalčiukus jų vizijas.
   Na, va, vėl užkibau ant kabliuko, primąsčiau, prirašiau…

   • Kęstutis:

    …pamąstymai arti tiesos… Jei oficialiai šaipomasi iš taip vadinamų “ekstrasensų šizofrenikų”, tai rimtos kariuomenės būtinai turi spec. dalinius kur surenkami ar paruošiami žmonės, kad nuskaitytų kitų mintis, apžiūrėtų slaptus karinius objektus per atstumą ir t.t. Youtube galite suvesti general savin, buvęs spec. dalinio vadovas papasakos tokių dalykų… Susiveskite “Natalija Bechtereva”, intervių apie smegenų veiklos ypatumus. Ta pati Bechtereva, žymaus prof. Bechterevo anūkė taip pat buvo pgr. konsultantė tų pačių specialiųjų karinių dalinių… Susidarysite bendrą vaizdą…

  • Tvankstas:

   Noriu atsakyti visiems vienu kartu.
   Cesare Lombroso savo ‘Genio e follia’ (Genijus ir pamišimas), 1864 m., labai aiškiai aprašė, kad iš 37 genijų tik 3 nebuvo schizofrenikai.
   F. Dostojevskis savo penkiaknygėje uždavė psichiatrijos paaiškinimus, kurių dar ir šiandien nepajėgi apdoroti psichiatrija, išlikusi vis dar pseudomokslu, neturinčiu net schizofrenijos aiškaus apibrėžimo. Ne be reikalo Vakaruose patariama, kad prieš skaitant jo bet kurią iš šių knygų, skaitytojas turi nueiti pasitikrinti pas psichiatrą dėl galimos skaitymo pasekmės – išprotėjimo.
   Psichiatras, ką nors genialaus galintis sukurti ? Mano supratimu, niekada nebus tokio psichiatro. Kodėl ? Žvelgiant įdėmiai į psichiatro akis, jį ištinka vidinis drebulys – bijo būti atpažintas, kad turi lėtinį išprotėjimą, kurį pats sau suvokia pagal turimas psichiatrijos žinias, jo akys pradeda nerimastingai klejoti, jam tiesiog pradeda rauti stogą, jei atskleidžiamos jam į akis tos priežasties tikrovė – psichiatrų dauguma išprotėja, štai tada jis virsta žvėrimi, baigiasi mandagumas, civilizacinis lukštas subyra, vienintelius žodžius – užkeikimus tesugeba išrėkti : ‘tu psichiškai nesveikas, tu psichiškai nesveikas,…’.
   Psichiatrai kalba labai taisyklingai, pabrėžtinai taisyklingai, jei viskas vyksta pagal jų supratimą ar aiškina miniai, negaudami paklausimų, pastabų ar prieštaraujančio atsako.
   Žvelgiant į mūsų antsnukių prižiūrėtoją, tos pačios klejojančios akys, tos pačios taisyklingai dėstomos lūpos, teisingi taisyklingi žodžiai, veide nesukruta raumenys, kalba lyg perskaitęs instrukcijas iš Mikaldos knygos – juk visa tai tėra psichiatro profesinė vaidyba, labai žemo lygio mokyklos teatro trupės artisto.
   Tiesiog švytėte švyti jam suteiktos galios šviesa.
   Psichiatrijos specialiosios žinios panaudojamos kasdien reklamose, politikoje, jos yra efektingos žadinant instinktus ir jais vadelėjant žmonių elgesį, lyg šunis erzinant mėsa ar patelės / patino išskiriamu poravimosi kvapu.
   Galima apgauti žmones, bet ne visus ir visada. Lengviausia yra neapgaunamuosius sunaikinti, nes jų niekada protiškai nepavyks įveikti.
   Man šiandien juoką sukelia Nyderlandų Karalystės psichiatrijos korifėjų pastangos mane paversti psichiniu ligoniu, tuomet atvirai į akis sakiau ir tiesą apie psichiatriją, ir apie juos, šaipiausi, teko matyti isterijas iš jų žinių bejėgiškumo, susigniuždymo prieš mane.
   Manau, kad jeigu būtų tiesioginė laida ‘aš ir antsnukių valdytojas’, su šachmatų laikrodžiu mudviem ir laidos vedančiajam, bijau, kad mano pašnekovas pultų į isteriją ir ašaras dėl atskleisto jo begėdiško melo pagal gaunamas instrukcijas dėl antsnukių.

 3. Romas:

  Nesu įsigilinęs kokiu laipsniu aplaidžiai dirba Veryga, man jie abu simpatiški žmonės, bet pats (kontrolės) principas, yra būtinas. O šiuo požiūriu Naglis Puteikis tikras šaunuolis, pavyzdys visiems politikams. Ypač dabar, kol suverenas (tauta) dar vis neturi jokių poveikio priemonių savo “tarnams”.

 4. Getas:

  Tai tikro Seimo nario N. Puteikio teisiški veiksmai, o ne kažkokie verkšlenimai.Jis yra pavyzdys kitiems Seimo nariams, kurių pareiga rūpintis visa Tauta, piliečiais, nes mes juos tam išrinkome. Politikas tik toks ir turi būti, kaip N. Puteikis, o ne monolitikai, kaip daugelis sėdintys po 30 m. Seime ir poli, -; demo- nesirūpinantys. Linkiu sėkmės.

 5. Pagal teismų praktiką viešuosius interesus gali ginti tik prokurorai, todėl tikslingiau būtų šiuo atveju kreiptis į prokuratūrą dėl viešųjų interesų gynimo.
  Puteikis gali kreiptis tik dėl konkretaus jo paties intereso pažeidimo Verygos sprendimų atveju.

 6. Stebėtojas:

  O kas yra tas veryga? 🤔

 7. Lietuvos pilietė:

  Ar spaudos konferencija bus transliuojama tiesiogiai kokiu nors kanalu?

 8. Arūnas:

  o aš neprisimenu, ar kada nors buvo čia apie kokį nors esamos valdžios žmogų parašytas palankus straipsnelis ar komentaras. Ne tiktai čia. Reikia objektyvaus požiūrio, nes purvinimu rinkimai nelaimimi … Tai pulsit?

  • Tvankstas:

   Kas per 30 metų padarė Lietuvos žmonėms geresnio, į ką pavirto teisėsauga ? Buvo pakankamai daug ministrų, tikrai nuoširdžiai ir atsidavusiai dirbusių Lietuvai : akad. Z. Zinkevičius, A. Nasvytis, …, jie buvo gniuždomi arba anksčiau laiko išvaromi, kaip akad. Z. Zinkevičius, kiek man žinoma pridėjus savo trigrašį dėl išujimo ir V. Adamkui.
   Pats V. Adamkus, pabaigęs antrą kadenciją, rypavo žurnalistams, kad jo duoti pažadai Lenkijai nėra įvykdyti.
   Reikia žinoti, kad ministras skiriamas kažkurio pinigų maišo, panaudoto rinkimams laimėti, norui turėti ‘savo ministrą’ ir per jį susitvarkyti savo verslo interesus.
   Reikia žinoti politikos užkaborius ir aksiomą, kad ‘geras vyras nėra profesija’.
   Jeigu Jūs ginate Verygą, tai turiu pasakyti, kad jis neturi žmogiškųjų savybių tokioms pareigoms užimti, be to, kaip psichiatras gali turėti lėtinį išprotėjimą, gali vadovautis siekiu įtikti savajam pinigų maišui, visiškai užmiršdamas savo žodžius, kaip ir apier tuos pačius antsnukius kovo mėnesį, kai pasakė tiesą, kad tai niekalas, bet dabar jau policininko tonu įsakinėjantis dėtis, grąsina baudomis ir baudžia negailestingai, lyg komunizmo kūrėjas stribas vežė buožes į Sibirą, taip dabar su plandemijos kūrimu, užmiršta visiškai įstatymus – pandemija skelbiama, kai 5 nuošimčiai gyventojų serga ta liga, tai turi būti Lietuvoje 140.000 susirgimų, bet ne kaip dabar 2800 atvejų ir tų pačių didžioji dauguma sukurti popieriuje klastotėmis.
   Jau šiandien Veryga apgailėtinas medicinos požiūriu (žr. prof. A. Kirkučio, prof. E. Vaitkaus pasisakymus žiniasklaidoje), tai kas bus po metų ar dviejų ? Jo pavardė virs anekdotu ?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: