VDU rektoriaus rinkimuose patvirtinti 3 kandidatai ( veiklos programų pristatymai) (5)

Milda Ališauskienė | alkas.lt, J.Vaiškūno nuotr.

Milda Ališauskienė | alkas.lt, J.Vaiškūno nuotr.

Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) rektoriaus rinkimuose, pasibaigus dokumentų priėmimo laikotarpiui, oficialiai patvirtinti trys kandidatai: profesorė Milda Ališauskienė, akademikas Juozas Augutis, daktaras Vytas Jankauskas. Pretendentus tvirtina iš Tarybos narių sudaryta komisija.

Pretendentų sąrašas paskelbtas įvertinus jų pateiktus dokumentus, įrodančius mokslo laipsnį ar menininko pripažinimą, pedagoginę bei vadybinę patirtį, gyvenimo aprašymus ir penkerių metų programos koncepciją einant rektoriaus pareigas. Pretendentai taip pat turėjo pateikti deklaracijas dėl nepriekaištingos reputacijos ir interesų konflikto atskleidimo bei kitus dokumentus, kuriuos pretendentų nuomone buvo tikslinga pateikti konkursui.

Rugsėjo 2-ąją, trečiadienį, 14 val., VDU Didžiojoje salėje (S. Daukanto g. 28) vyks pirmasis atviras universiteto Senato posėdis, kuriame pretendentai į rektoriaus pareigas susitiks su Senato nariais ir VDU bendruomene. Posėdis bus tiesiogiai transliuojamas ir internetu. Jo metu pretendentai pristatys savo programas, vyks diskusija. Senatas svarstys ir teiks siūlymus Tarybai dėl pretendentų tinkamumo eiti rektoriaus pareigas.

Juozas Augutis | vdu.lt nuotr.

Juozas Augutis | vdu.lt nuotr.

Rektoriaus rinkimai įvyks rugsėjo 15 d., antradienį, jiems skirto VDU Tarybos posėdžio metu. Universiteto bendruomenė ir kitos institucijos apie rinkimų rezultatus bus informuotos rugsėjo 16-ąją. Naujai išrinkto rektoriaus kadencijos pradžia – spalio 1 d.

Vytas Jankauskas | asmeninė nuotr.

Vytas Jankauskas | asmeninė nuotr.

Rektorius universitete renkamas penkerių metų kadencijai, vadovaujantis LR mokslo ir studijų įstatymu, VDU statutu ir VDU Tarybos patvirtinta rinkimų organizavimo tvarka.

Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) rektorių viešo konkurso būdu renka universiteto Taryba.

Rektorius renkamas penkerių metų kadencijai, vadovaujantis LR mokslo ir studijų įstatymu, VDU statutu ir VDU Tarybos patvirtinta rinkimų organizavimo tvarka.

Rinkimuose dalyvauti norintis pretendentas (-ė) privalo pateikti dokumentus, įrodančius suteiktą mokslo laipsnį arba menininko pripažinimą, pedagoginę bei vadybinę patirtį, savo gyvenimo aprašymą ir penkerių metų programos koncepciją einant rektoriaus pareigas. Taip pat reikia pateikti pretendento (-ės) deklaraciją dėl nepriekaištingos reputacijos ir interesų konflikto atskleidimo bei kitus dokumentus, kuriuos, pretendento (-ės) nuomone, tikslinga pateikti konkursui rektoriaus pareigoms eiti.

Rektoriaus rinkimai įvyks rugsėjo 15 dieną, antradienį, jiems skirto VDU Tarybos posėdžio metu.

Naujai išrinkto rektoriaus kadencijos pradžia – spalio 1 d.

Kandidatai

Profesorė Milda Ališauskienė Veiklos programa
Gyvenimo aprašymas
Deklaracija
Akademikas Juozas Augutis Veiklos programa
Gyvenimo aprašymas
Deklaracija
Daktaras Vytas Jankauskas Veiklos programa
Gyvenimo aprašymas
Deklaracija

Pretendentų į rektoriaus pareigas veiklos programų pristatymai ir susitikimai su bendruomene vyks: VDU Senato posėdyje rugsėjo 2 d., 14 val., VDU Didžiojoje salėje (S. Daukanto g. 28) ir VDU Tarybos posėdyje rugsėjo 10 d.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Švietimas, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , , , , , , , , , , .

5 komentarai

 1. Taip:

  Prof.Milda Ališauskienė- sorošinė veikėja, Sorošo organizacijos ,,Atviros Lietuvos Fondas” valdybos narė.Deja.

 2. Joana:

  Ooo…Čia tai bent – M. Ališauskienė gali tapti VDU rektore. Tai žalia šviesa gėjams, lezdietėms, sorošiniams ir t.t. Profesorė ji tokia, kaip aš balerina. Lietuvos mokslas nusirito į tokias žemumas, kad sovietmečio lygio galima pavydėti

 3. Pajūrietis:

  Ar čia ta pati mokymo įstaiga, kurioje seniau buvo įdarbintas ispanas, šiandien sulaikytas ir uždarytas Pabradėje?

 4. Žemyna:

  VDU rektorius bus renkamas iš dviejų kandidatų
  – diena.lt/naujienos/kaunas/miesto-pulsas/vdu-rektorius-bus-renkamas-dvieju-kandidatu-985448

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: