Prie Vilniaus apylinkės teismo vyks A. Astrauskaitės palaikymo mitingas (1)

Policija sulaikė aktyvią K. Škirpos gynėja už mojavimą tautine vėliava | V. Sankirtos nuotr.

Policija sulaikė aktyvią K. Škirpos gynėja už mojavimą tautine vėliava | V. Sankirtos nuotr.

Rugpjūčio 24 d. nuo 12:45 iki 13:30 val. prie Vilniaus miesto apylinkės teismo (Laisvės pr. 79A)  vyks paramos Astrai Astrauskaitei mitingas.

Mitingas palaikyti visuomenininkę mokytoją Astrą Astrauskaitę prieš administarcinė bylos nagrinėjimą Vilniaus apylinkės teisme „dėl menamo nepaklusnumo policijos pareigūnams, mojuojant Lietuvos valstybine vėliava bei protestuojant prieš pirmojo kario savanorio pulkininko Kazio Škirpos išniekinimą, pervadinant jo vardo alėją Vilniaus mieste“.

Mitingo rengėjai Centro partija – tautininkai (CPT) kviečia rinktis saugiu teisėtu ir pagarbiu atstumu nuo Vilniaus apylinkės teismo, esančio Vilniuje, Laisvės pr. 79A už Senukų PC Ukmergės gatvėje.

Policija K. Škirpos gynėjai grąžino nusavintą trispalvę | Alkas.lt nuotr.

Policija K. Škirpos gynėjai grąžino nusavintą trispalvę | Alkas.lt nuotr.

„Visuomenininkė Astra Astrauskaitė policijos buvo sulaikyta už tai, kad mojavo Lietuvos trispalve ir protestavo prieš pirmojo Lietuvos kario savanorio pulkininko Kazio vardu pavadintos Vilniaus miesto alėjos pervadinimą. Ji buvo neteisėtai sulaikyta, kratant jos rankinuką, jai buvo skausmingai užlaužtos rankos, teko kviesti net greitąją… Mitinge išreikšime ir solidarumą su Baltarusijos protestuotojais, kurie taip pat mojuoja nacionalinėmis vėliavomis ir yra drastiskai tramdomi jėgos strukturų“, – sakė CPT pirmininkas, Seimo narys NaglisPuteikis

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Pilietinė visuomenė, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: