Vyriausybė numatė siūlymus būsimai Seimo sesijai (4)

Ministras pirmininkas Saulius Skvernelis | lrs.lt nuotr.

Ministras pirmininkas Saulius Skvernelis | lrs.lt nuotr.

Vyriausybė siūlo į Seimo rudens sesijos darbų programą įtraukti 150 įstatymų projektų paketų, atskirų įstatymų projektų – 420.

„Vyriausybė teiks parlamentui įstatymų projektus, kurie būtini programoje numatytų reformų  vykdymui, teigiamų pokyčių tąsai mažinant socialinę atskirtį, didinat ekonomikos ir šalies finansų tvarumą. Tikiuosi, jog, nepaisant rudenį įsibėgėjančios rinkimų į Seimą kampanijos, mums pavyks  atsakingai ir konstruktyviai atlikti užsibrėžtus darbus“, – sako Ministras pirmininkas Saulius Skvernelis.

Įstatymų projektai Seimui teikiami atsižvelgiant į Vyriausybės planuojamus 2020 m. II pusmečio darbus. Siekiant juos sėkmingai įgyvendinti, būtina atitinkamus teisės aktų pakeitimo projektus priimti Seimo rudens sesijoje.

Šiai sesijai teikiami 8 įstatymų paketai susiję su  koronaviruso (COVID-19) plitimo grėsme ir sukeltų pasekmių šalinimu, 4 teisės aktų paketai skirti kovai su šešėline ekonomika, 28 paketai – įgyvendinantys įvairias Vyriausybės programos nuostatas.

16 įstatymų paketų susiję su ateinančių metų valstybės ir savivaldybių, Valstybinio socialinio draudimo fondo ir Privalomojo sveikatos draudimo fondo biudžetų patvirtinimu. 35 paketai susiję su Europos Sąjungos (ES) teisės perkėlimu ar įgyvendinimu ir su jau pradėtomis ES teisės pažeidimo procedūromis.

Net 59 įstatymų paketai įgyvendina Konstitucinio Teismo nutarimus, Valstybės kontrolės ir Specialiųjų tyrimų tarnybos rekomendacijas bei sprendžia iškilusias taikymo problemas.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: