Šakių miesto gatvėms atnaujinti – beveik milijonas eurų (0)

Kelininkai | sumin.lt nuotr.

Kelininkai | sumin.lt nuotr.

Rugpjūčio 19 d. Šakių miesto susisiekimo infrastruktūrai atnaujinti skirta 939,4 tūkst. eurų Europos Sąjungos fondų investicijų. Įgyvendinant šį projektą bus rekonstruojamos miesto gatvės, pėsčiųjų ir dviračių takai, įrengiamas apšvietimas.

„Europos Sąjungos investicijos daugeliui Lietuvos miestų ir miestelių suteikia galimybę atsiliepti į gyventojų lūkesčius ir kurti patogią, saugią infrastruktūrą, tuo pačiu ir gražesnę, sveikesnę aplinką. Šakiuose numatytame projekte daug dėmesio skiriama pėsčiųjų ir dviračių takų plėtrai. Tai pažangi tendencija, skatinanti judėti sveikiau, rečiau sėsti į automobilį“, – sako susisiekimo ministras J. Narkevičius.

Susisiekimo infrastruktūros modernizavimo projektas apims aštuonias Šakių miesto gatves. Šešiose iš jų – L. Giros, Birutės, Griškabūdžio, P. Vaičaičio, J. Basanavičiaus ir Striūpų gatvėse – bus rekonstruojami pėsčiųjų ir dviračių takai, iš viso daugiau kaip 4 km ilgio takų tinklas. Planuojama rekonstruoti prastą gatvės dangą turinčias Medžiotojų, Jazminų ir L. Giros gatves, Jazminų g. įrengti apšvietimą.

Projektą įgyvendinančios Šakių rajono savivaldybės duomenimis, taip bus gerinama miesto centrinės dalies bei centrą su priemiestinėmis gyvenvietėmis jungianti susisiekimo infrastruktūra.

Kategorijos: Gamta ir žmogus, Įvairenybės, Lietuvoje, Naujienos, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: