Renkama judriausia Lietuvos įmonė (0)

Dviračiai | am.lt nuotr

Dviračiai | am.lt nuotr

Aplinkos ministerija, Europos judumo savaitės organizatorė Lietuvoje, ragina šalies įmones populiarinti darnų judumą ir aplinkos tausojimą savo darbuotojų kolektyvuose bei kviečia jas dalyvauti „Judriausios įmonės“ konkurse.

Visiems žinoma, kad kelionei į darbą pasirinkę aplinkai draugišką priemonę – viešąjį transportą, dviratį, paspirtuką ar kelionę pėsčiomis – gyventojai padeda „atkimšti“ miestų gatves, sumažinti oro taršą, užsiima visiems reikalinga fizine veikla. Todėl tai atneša ne tik ekonominės naudos, bet ir gerina darbuotojų ir visos visuomenės sveikatą.

Europos judumo savaitė – didžiausia tvaraus judėjimo kampanija pasaulyje, kasmet vykstanti rugsėjo 16–22 dienomis. Šia kampanija vietos valdžios institucijos ir įmonės skatina darnų transporto priemonių naudojimą, kviečia visuomenę išbandyti transporto alternatyvas, galinčias pakeisti automobilį, vyksta įvairios šviečiamosios, pramoginės veiklos. Savaitę vainikuoja tradicinė Diena be automobilio, raginanti bent vienai dienai visus atsisakyti nuosavo automobilio.

2020 m. Europos judumo savaitės tema – „Judumas – be jokios taršos“. Pranešimų apie kūrybinius sprendimus laukiama iki rugsėjo 14 d. Judriausia įmonė bus paskelbta ir apdovanota rugsėjo pabaigoje.

Kategorijos: Gamta ir ekologija, Gamta ir žmogus, Lietuvoje, Naujienos, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: