Ministerija kviečia aptarti, kaip didinti kultūros paslaugų prieinamumą regionuose (0)

Kultūros ministerija | KM nuotr.

Kultūros ministerija | KM nuotr.

Kultūros ministerija kartus su Vidaus reikalų ministerijos ir programos „Kurk Lietuvai“ atstovais rugpjūčio 25 d. rengia viešąją konsultaciją „Kultūros paslaugų prieinamumo regionuose didinimo iššūkiai ir galimybės“.

Nuotoliniu būdu vyksiančio renginio tikslas – pristatyti visuomenei kultūros paslaugų prieinamumo regionuose problematiką ir didinimo galimybes, o diskusijų metu gautus siūlymus panaudoti gerinant kultūros paslaugų prieinamumą regionuose. Viešojo, nevyriausybinio ir privataus sektoriaus kultūros organizacijų bei savivaldos atstovai drauge ieškos bendrų sprendimų, kaip efektyviau spręsti šiuos klausimus.

Renginyje bus pristatytas programos „Kurk Lietuvai“ dalyvių parengtas pirmasis Lietuvos kultūros paslaugų prieinamumo žemėlapis, kuris padės efektyviau formuoti regioninę kultūros politiką. Taip pat bus kalbama apie kultūros paslaugų įvairovės didinimą ir partnerysčių stiprinimą.

Renginio dalyvius pasveikins kultūros ministras Mindaugas Kvietkauskas.

Ministerija kviečia dalyvauti aptariant aktualius kultūros paslaugų prieinamumo regionuose didinimo klausimus ir teikti pasiūlymus, kaip juos spręsti.

Kategorijos: Kultūra, Kultūros politika, Lietuvoje, Naujienos, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: