Lenkijos oro vežėjas atnaujins skrydžius iš Vilniaus į Londono Sitį (0)

Lot | Alkas.lt, A. Sartanavičiaus nuotr.

Lot | Alkas.lt, A. Sartanavičiaus nuotr.

Rugpjūčio 31 d. oro linijų bendrovė „LOT Polish Airlines“ atnaujins skrydžius tarp Vilniaus ir Londono Sičio oro uosto. Skrydžiai vyks iki 12 kartų per savaitę, keleiviai bus skraidinami moderniais „Embraer 190“ orlaiviais. „LOT Polish Airlines“ keliautojams užtikrina geriausią susisiekimą tarp Lietuvos ir Didžiosios Britanijos. Bilietai – jau prekyboje.

Skrydžius tarp Vilniaus ir Londono Sičio oro uosto tęs „LOT Polish Airlines“, kurie laimėjo Lietuvos Vyriausybės 2018 m. skelbtą viešąjį konkursą, leidžiantį valstybėms remti ypatingos svarbos skrydžius Europos Sąjungos viduje. Skrydžiai tarp Vilniaus ir Londono Sičio prasidėjo 2019 m. gegužės 1-ąją dieną. Maršrutas tapo sėkmingu ir labai paklausiu tarp keleivių, keliaujančių tarp Lietuvos ir Jungtinės Karalystės.

„Džiugu matyti maršrutą tarp Vilniaus ir Londono Sičio sugrįžtantį į Vilniaus oro uostą. Šis maršrutas yra itin svarbus ne tik mums kaip oro uostui, tačiau ir visai Lietuvos ekonomikai. Skrydžiai tarp Vilniaus ir Londono Sičio gerina susisiekimą, skatina tiesiogines užsienio investicijas bei gilina dvišalius santykius tarp Lietuvos ir Jungtinės Karalystės. Šių skrydžių atnaujinimas vėl suteikia naujų keliavimo galimybių mūsų partneriams, visai Lietuvos verslo bendruomenei bei JK gyvenantiems lietuviams“, – teigia Aurimas Stikliūnas, Lietuvos oro uostų Aviacinių paslaugų skyriaus vadovas.

Kadangi oro uostas turi sąlyginai trumpą kilimo-tūpimo taką ir jame taikomos ypatingos kilimo ir tūpimo procedūros, tik keletas lėktuvų modelių gali čia vykdyti keleivinius skrydžius. Vienas tokių – „LOT Polish Airlines“ naudojamas „Embraer 190“, talpinantis 106 keleivius trijose klasėse.

Liepos mėnesį „LOT Polish Airlines“ atnaujino dešimtis  tarptautinių skrydžių ir siūlo keleiviams virš 30 atostogų krypčių Europoje, taip pat ir ilgųjų nuotolių skrydžių į Japoniją, Pietų Korėją ir kitas šalis. Be kitų maršrutų, Lenkijos nacionalinis vežėjas jau atnaujino skrydžius iš Varšuvos į Londono Hitrou, Miuncheną, Frankfurtą, Berlyną, Prahą, Hamburgą, Milaną, Ženevą, Belgradą ir Taliną.

Oro linijų bendrovė, siekdama savo keleiviams pasiūlyti patogiausias kelionių planavimo galimybes, taip pat pristatė „Flex Plus“ kainodarą, kuri leidžia nemokamai pasikeisti kelionės datą (ne vėliau kaip 48 val. iki skrydžio). Ši programa taip pat leidžia atšaukti įsigytus bilietus 24 val. nuo įsigijimo.

Kategorijos: Gamta ir žmogus, Įvairenybės, Lietuvoje, Naujienos, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: