Kodėl kaklajuostės – puikus būdas verslui reklamuoti (0)

Kaklajuostės | logobalt.lt nuotr.

Kaklajuostės | logobalt.lt nuotr.

Jei ketinate investuoti į reklaminę atributiką, visada turite įsitikinti, kad protingai investuojate savo pajamas. Šiuo metu galima rasti daug įvairių daiktų ir smulkmenų, puikiai tinkančių Jūsų prekės ženklo žinomumui didinti, tačiau neretai pamirštama atkreipti dėmesį į kaklajuostes. Iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti, kad tai tik paprasta, eilinė priemonė, neleisianti pamesti raktų ar pažymėjimo, tačiau tai – tikrai ne viskas. Personalizuotos, įmonės spalvomis, logotipu ir šūkiu papuoštos kaklajuostės turi daug privalumų. Apžvelkime priežastis, kodėl vertėtų įtraukti jas į savo reprezentacinių priemonių gretas.

Jos nebrangios

Jei reklamai paskiriamas nedidelis biudžetas – ne bėda. Jei lėšų neužtenka įdomiam reklaminiam maišeliui sukurti, jų tikrai pakaks kaklajuostėms, nes jos stebėtinai nebrangios. Net ir neįprasto, individualizuoto dizaino kūrimas nepareikalauja daugiau išlaidų, nei kainuoja pati priemonė, o siuntimo kaina taip pat nedidelė: juk šie aksesuarai daug nesveria.

Didesni, sunkesni daiktai ne visada gali tilpti į reprezentacijos biudžetą, net kai jiems suteikiama nuolaida. Jei ieškote ekonomiškų reklaminių priemonių, kaklajuostės išties yra tas variantas, kurį verta apsvarstyti. Susižinokite, kiek tai kainuoja iš viso ir įvertinkite, kokios naudos šie daiktai suteiks.

Kaklajuostes lengva pervežti

Neretai įmonės atributika pervežama į daugybę skirtingų vietų: šventes, konferencijas, parodas, pas partnerius ir panašiai. Jei tai darote dažnai, rekomenduojama vengti investuoti į tokius reikmenis, kuriuos taip visur vežioti keblu. Kaip pavyzdį galima paimti keraminius puodelius. Nors tai praktiškas daiktas, juos gabenti reikia itin atsargiai, nes jie gali lengvai sudužti, be to, dideli kiekiai daug sveria. Taigi, neretai tenka pirkti papildomas saugumo priemones (vyniojimo popierių, putas ir panašiai), rūpintis pagalba pernešant juos į pastatus.

Pasirinkus kaklajuostes, išvengiama visų šių papildomų išlaidų ir galvos skausmo. Tereikia jas įsimesti į dėžutę, o šią pasiimti su savimi – transportavimo metu joms nieko neatsitiks. O aplinkiniams lengva dalinti tai, ką jau turite po ranka.

Galite suasmeninti dizainą

Kaklajuostės taip pat gali būti gaminamos pagal individualų užsakymą. Galite keisti kiekvieną Jums svarbų aspektą ir sukurti priemonę, kuri atitinka visus lūkesčius: Rinkitės jų:

·         spalvą,
·         logotipą,
·         tekstą ir šriftą,
·         formą,
·         papildomas grafikos elementus ar paveikslėlius,
·         karabinus ir kitus pageidaujamus aksesuarus.

Ant jų yra pakankamai vietos, kad tilptų viskas, ko pageidaujate. Paprastai įvairios grafikos ant kaklajuosčių perkeliamos naudojant specialią skaitmeninę sublimacinę spaudos technologiją. Taikant šį būdą, atspausdinami aukštos kokybės, raiškūs, detalūs, spalvingi paveikslėliai, tekstai. Jie ne tik išlaiko savo ryškumą itin ilgą laiką, bet kartu yra atsparūs UV spinduliams bei drėgmei. Todėl Jūsų kaklajuostės neišbluks, po keleto plovimų nepraras savo spalvingumo.

Jos pravers ir Jūsų darbuotojams

Nors marškinėliai, puodeliai ir kiti įprastiniai reprezentaciniai daiktai naudingi gavėjui, jie ne visada veiksmingi įteikiant tik klientams. Tai daiktai, apie kuriuos žmonės turi specialiai pagalvoti, kad juos panaudotų. Žmogus turėtų būti didelis įmonės gerbėjas, kad ir laisvalaikiu naudotų jos atributiką.

Kaklajuostė – puikus, praktiškas reklaminis daiktas, atliekantis savo funkciją. Prie jos galima pritvirtinti raktus, įmonės ID, USB ir daugiau. O kai jie čia pritvirtinti, žmonėms nereikia papildomai galvoti apie šią priemonę. Jie tiesiog pasigriebia ją kartu su savimi ir keliauja ten, kur reikia. Jos ypač pravers Jūsų komandai, jei darbovietėje privalu su savimi turėti korteles tam, kad galėtų įeiti į biurą ir kitas patalpas.

Kaklajuostės naudojamos įvairiose vietose: darbe, sporto salėse, net ir tokiuose renginiuose kaip koncertai. Tai išties veiksmingas būdas savo įmonei reklamuoti – spalvinga, žaviai atrodanti kaklajuostė patraukia aplinkinių dėmesį ir yra praktiška, patogi. Tad tereikia pasirinkti tinkamiausią dizainą ir išnaudoti visus pranašumus.

Kategorijos: Gamta ir žmogus, Įvairenybės, Visi įrašai | Žymos: , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: