Prezidentas su ministru aptarė ES paramos žemės ūkiui panaudojimo galimybes (0)

G. Nausėdos ir A. Palionio susitikimas | prezidentas.lt nuotr.

G. Nausėdos ir A. Palionio susitikimas | prezidentas.lt nuotr.

Rugpjūčio 13 d. Prezidentas Gitanas Nausėda, susitikęs su žemės ūkio ministru Andriumi Palioniu, aptarė galimybes išnaudoti augančią ES paramą Lietuvos žemės ūkiui, siekiant tvarių ir ilgalaikių pokyčių šiame šalies regionams ir visai ekonomikai svarbiame sektoriuje.

„Lietuvos žemės ūkis turi būti grįstas inovacijomis, palankus aplinkai ir pajėgus kurti didesnę pridėtinę vertę“, – nurodė Prezidentas.

Šalies vadovas taip pat pabrėžė, kad tiesioginės išmokos Lietuvos ūkininkams yra vienas iš instrumentų regionams stiprinti. Jos sudaro naujų galimybių regionuose kurti darbo vietas ir juose išlaikyti ar pritraukti naujų gyventojų.

„Siekiant užtikrinti regionų gyvybingumą, būtina plėtoti šiuolaikinį žemės ūkį. Itin svarbu stiprinti socialinį teisingumą, tinkamai subalansuojant išmokų paskirstymą tarp pačių stambiausių ir daugumą sudarančių šeimos ūkių“, – sakė Prezidentas.

Šalies vadovas per susitikimą su žemės ūkio ministru taip pat pabrėžė, kad priemonės sektoriaus transformacijai turi atsižvelgti į klimato kaitos stabdymo tikslus ir skatinti tvarų ūkininkavimą, kuris saugotų gamtą – unikalų ir brangų Lietuvos turtą.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Politika ir ekonomika, Visi įrašai | Žymos: , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: