Salantų regioninio parko pažiba – Kartenos piliakalnis – sužibs 2 tūkstančiais žvakių (0)

Kartenos piliakalnis | vstt.lt nuotr.

Kartenos piliakalnis | vstt.lt nuotr.

Rugpjūčio 8 d. Kartenos piliakalnis, esantis Salantų regioniniame parke,  trauks lankytojų žvilgsnius išskirtiniu reginiu. Piliakalnis virs jūra, laivo burės atspindės palengva slenkančius gamtos stebuklus, sklis terapiniai garsai, įtraukiantys kiekvieną į atgijusios gamtos ir kultūros spektaklį.

Salantų regioninio parko traukos objektu tapęs, šiemet išrinktas vienu gražiausių Lietuvos piliakalnių, Kartenos pažiba – Kartenos piliakalnis – pasipuoš 2 tūkstančiais žvakių ir stebins išskirtinėmis projekcijomis ne tik ant paties piliakalnio, bet ir ant didžiulio kuršiško laivo silueto. 

Dėl susiklosčiusios situacijos šalyje šiemet Kartenos šventė „Kuršių genties vartus pravėrus“ vyks ne tik įprastoje vietoje – gamtos apsuptame Kartenos miestelyje, tačiau bus tiesiogiai rodoma internete. Tam, kad išvengtų gausaus lankytojų srauto, rengėjai kviečia žiūrovus rugpjūčio 8 d. vakaro iškilmingiausią renginio dalį stebėti ir tiesioginėje transliacijoje Salantų regioninio parko direkcijos „Facebook“ paskyroje, taip pat LRT portale.

Renginys yra nemokamas, skirtas šeimoms, istorijos, kultūros ir gamtos mylėtojams.

Kategorijos: Etninė kultūra, Kultūra, Kultūros paveldas, Lietuvoje, Naujienos, Šventės, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: