Veido kaukės vėl bus privalomos parduotuvėse ir paslaugų teikimo vietose (1)

Veido kaukės vėl bus privalomos parduotuvėse ir paslaugų teikimo vietose | koronastop.lt nuotr.

Veido kaukės vėl bus privalomos parduotuvėse ir paslaugų teikimo vietose | koronastop.lt nuotr.

Nuo šeštadienio, rugpjūčio 1 d., apsaugines veido kaukes vėl bus privaloma dėvėti viešajame transporte ir uždarose prekybos ir paslaugų teikimo vietose. Tokiam sprendimui trečiadienį pritarė Vyriausybė.

Tokios prievolės neturės viešojo maitinimo įstaigų ir kultūros bei sporto renginių lankytojai. Taip pat bus numatytos išimtys toms paslaugoms, kurios negali būti suteiktos dėvint kaukę (pvz., barzdos skutimui).

Šie pakeitimai įsigalios šeštadienį, rugpjūčio 1 d., sveikatos apsaugos ministro – valstybės lygio ekstremaliosios padėties valstybės operacijų vadovo sprendimu.

Naujos priemonės yra dalis kompleksinių sprendimų, kurių imasi Vyriausybė COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos) plitimui suvaldyti. Gyventojai taip pat kviečiami laikytis saugaus atstumo, asmens higienos, kosėjimo etiketo.

Kategorijos: Gamta ir žmogus, Lietuvoje, Naujienos, Sveikata | Žymos: , , , , , , , , , , , , .
Screenshot_2020-08-04 Redaguoti puslapį ‹ Alkas lt — WordPress

1 komentaras

  1. Julijonas:

    Nelogiška. Sporto varžybose, kur visi rėkauja ir sėdi uždaroje patalpoje, o liga plinta oro lašeliniu būdu – kaukių nereikia. Nelogikai paaiškinimas yra – sporto biznis nori suktis, o kokios rungtynės be tokių nuostabių lietuvių sirgalių… Ir čia jau profilaktikos nereikia!!! O KIEK ATVYKS SIRGALIŲ IŠ KITŲ ŠALIŲ KUR VIRUSAS VISAI NENUSLOPINTAS??? Zuikio ausys mūsų valdžios sprendimuose kyšo muolatos. Na, o parduotuvėse kaukių reikia, biznis vis tiek sukasi, juk maistą pirkti eis bet kuriuo atveju su kaukėm ar be. Reiškia noras profilaktiškai apsaugoti piliečius yra apsimestinis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: