S. Aušrys. Spekulianto užmojis nužudyti Ameriką (11)

Džordžas Sorošas viešai pripažino, kad finansuoja JAV siaubiančius riaušininkus ir banditus | EPA nuotr.

Džordžas Sorošas viešai pripažino, kad finansuoja JAV siaubiančius riaušininkus ir banditus | EPA nuotr.

Milijardieriaus spekulianto Džordžo Sorošo (George Soros) fondas vos prieš mėnesį paskelbė, kad iš viso investuos 220 mln. JAV dolerių „į kovą už rasinį teisingumą JAV“. Tokios „investicijos“ pasekmės jau dabar liejasi per kraštus – Ameriką siaubiantys vandalai stumia šalį į chaosą, o eiliniai piliečiai vis labiau ginkluojasi ir buriasi gynybai.

Minėtas spekuliantas Dž. Sorošas visiškai neslepia, kad savo purvinais pinigais remia riaušininkus, gatvės banditus ir vandalus. Kaip skelbia „The New York Times“, spekulianto lėšos bus skiriamos „kovos prieš rasinę nelygybę ir už teisėsaugos reformą grupėms“. Kaip žinoma, liūdnai pagarsėjusi juodaodžių riaušininkų organizacija BLM („black lives matter“) save būtent taip ir pristato.

Dž. Sorošo įkurta organizacija „Atviros visuomenės fondai“ apie dosnias dovanas smurtautojams oficialiai paskelbė liepos pradžioje. Įvairioms vandalų grupėms šios lėšos leis aktyviai veikti ne vienerius metus – Dž. Sorošas užsibrėžė remti riaušininkus mažiausiai 5 metus. Tiek turėtų pakakti, kad Amerikos praktiškai nebeliktų.

„Atviros visuomenės fondų“ prezidentas Patrikas Gaspardas (Patrick Gaspard) paaiškino, kad organizacija esą nori paskatinti aktyvistus žiūrėti toliau į priekį ir veikti strategiškai: „Supratome, kad galime padėti šiems aktyvistams – juodaodžiams ir baltiesiems, kurie mato progą plačiai pertvarkai. Reikalavimai, kurie dabar pateikiami, nebus įgyvendinti per naktį.“

Juodaodžiai riaušininkai | EPA nuotr.

Juodaodžiai riaušininkai | EPA nuotr.

Sąmokslas prieš Ameriką

Štai ką apie tai mano žymus internerto blogeris Raimondas Navickas, plačiau žinomas Zeppelinus vardu:

„Juodoji revoliucija siaubs Ameriką dar 5 metus! Dž. Sorošo fondai skyrė 220 milijonų kovotojams su „rasiniu neteisingumu“.

 Juodaodžiai riaušininkai | EPA nuotr.

Juodaodžiai riaušininkai | EPA nuotr.

Leftistų troliukai pastaruoju metu pamėgo šaipytis iš Dž. ir A. Sorošų paminėjimo, to, kas vyksta pasaulyje, kontekste. Girdi, tie ponai tėra garbūs filantropai ir niekaip neprisideda prie migracijos krizės aštrinimo bei rasinių maištų Amerikoje. O teigiantys kitaip tėra konspirologai ir sąmokslo teorijų šalininkai.

Deja, faktai byloja patys už save.

 Juodaodžiai riaušininkai | EPA nuotr.

Juodaodžiai riaušininkai | EPA nuotr.

Seniai buvo teigiama, kad būtent minėtų ponų fondai aktyviai prisideda prie tarsi tuščioje vietoje kilusių rasinių neramumų JAV. Ir visi tie „Black Lives Matter“ revoliucionieriai sėdi pono Sorošo kišenėje.

O ką tik spaudoje nuvilnijo oficialus pranešimas, kad Dž. Sorošas nebemato reikalo to slėpti ir oficialiai, su visa pompa, paskelbė, kad skyrė 150 milijonų dolerių 5 metams įvairaus plauko juodųjų kovotojų su prasimanyta sisteminio rasizmo problema organizacijoms bei dar 70 milijonų leftizmo apsėstos vietos valdžios vykdomam policijos definansavimui paskatinti.

JAV finansininkas ir filantropas Džordžas Sorošas | „Reuters“ nuotr.

JAV finansininkas ir filantropas Džordžas Sorošas | „Reuters“ nuotr.

Taigi, jei kam dar kils klausimų – kieno pinigais remiami visi tie „naujojo rasizmo“ cirkai Amerikoje – skaitykite. Ponas Dž. Sorošas nebemato reikalo to slėpti.

Ir nėra jokios prasimanytos sąmokslo teorijos. Tėra tikras sąmokslas prieš JAV, finansuojamas konkretaus asmens fondų lėšomis.“

Kategorijos: Akiračiai, Naujienos, Nuomonių ratas, Politika ir ekonomika, Užsienyje, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , , , , , , , , , , , .
Screenshot_2020-08-04 Redaguoti puslapį ‹ Alkas lt — WordPress

11 komentarų

 1. Stebėtojas:

  Tai tas brudas dar gyvas?! Vargas tau, Amerika, ir tavo vaikams!!!

 2. Faniera:

  Anksčiau ar vėliau, sorošas ar koks kitas utopinių sumanymų apsėstas veikėjas, padarys galą išsigimėlių ideologijai. Žmogus yra gamtos sutvėrimas. O ji, kaip žinia, retai klysta. Todėl pasaulis paverks ant JAV kapo ir gyvens toliau, nes nėra nieko amžino.

 3. Žemyna:

  O čia tai bent – ta šalis jį priėmė, leido skleistis jo gabumams, siekti savu gerovės, o jis taip atsidėkoja?

 4. Pikc:

  Turbūt nepasakysiu nieko naujo, bet dėl visa ko:
  šita “pagarsėjusi juodaodžių riaušininkų organizacija BLM („black lives matter“)” yra įkurta veikėjų, save pristatančių “profesionaliomis marksistėmis” (ht tps://www.youtube.com/watch?v=p7C6tNjiRKY), jie vieni kitus vadina “comrades” (ht tps://blacklivesmatter.com/what-we-believe/) ir deklaruoja atvirai neomarksistinius tikslus, tarp kurių yra ir “branduolinės šeimos išardymas” (“We disrupt the Western-prescribed nuclear family structure requirement” – ibid.). Dar vienas įdomus faktas: jie savo finansus tvarko per ActBlue, kurie yra vieni pagrindinių (jei ne pagrindiniai) “demokratų” finansuotojai (https://www.youtube.com/watch?v=5nARaaSdrH4). Taigi, čia, manyčiau, ne šiaip sau riaušininkų siautėjimas – čia bandymas įvykdyti ideologinį perversmą.

 5. Žemyna:

  O, Pikc – seniai matytas. Sveiki sugrįžę! Malonu vėl matyti.

 6. Aha:

  Na, ir kokia jam iš to nauda?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: