Policija ir šauliai stiprina bendradarbiavimą (4)

Policija ir šauliai stiprina bendradarbiavimą | policija.lt nuotr.

Policija ir šauliai stiprina bendradarbiavimą | policija.lt nuotr.

Policijos departamentas ir Lietuvos šaulių sąjunga sutarė stiprinti bendradarbiavimą viešosios tvarkos ir visuomenės saugumo užtikrinimo, nusikalstamų veikų ir kitų teisės pažeidimų prevencijos ir atskleidimo, mokslo, technikos ir mokymo, kultūros, sporto ir švietimo vaikų ir jaunimo užimtumo srityse.

Šaulių sąjunga pagal kompetenciją teiks pagalbą policijai užtikrinant viešąją tvarką, eismo ir visuomenės saugumą, teiks informaciją policijai apie žinomas nusikalstamas veikas ar kitus teisės pažeidimus, padės atlikti paieškos ir gelbėjimo darbus bei teiks pagalbą atskleidžiant nusikalstamas veikas.

Tai numatančią sutartį šią savaitė pasirašė policijos generalinis komisaras Renatas Požėla ir Lietuvos šaulių sąjungos vadas plk. Albertas Dapkus.

„Esame vienas kumštis ir šie metai tai įrodė. Jūsų neatlygintinas savanoriškas darbas karantino metu buvo neįkainuojamas ir pasakyti ačiū čia nebepakanka. Todėl rugsėjo 4 d. policija pasirengusi surengti padėkos vakarą šauliams ir tiesiogiai padėkoti jiems už aktyvią pagalbą ir bendradarbiavimą“ – sakė R. Požėla.

„Patriotiškumo jausmas tautoje pastebimai didėja, visuomenė labai nori prisidėti, matome labai daug iniciatyvų, o mano pareiga visa tai suvaldyti. Ačiū, kad jūs padedate, instruktuojate, priimate šaulius po savo sparnu ir paruošiate juos darbui“– sakė plk. A. Dapkus.

Sutarta aktyviau bendradarbiauti rengiant įvairius šalims aktualius teisės aktus, keistis mokomąja, technine ir moksline literatūra, kartu aptarti bendradarbiavimo rezultatus, teikti abipusę pagalbą, susijusią su personalo rengimu, tobulinimu ir jo kvalifikacijos tobulinimu, organizuoti bendrus mokymus.

Artimiausias bendras renginys – jau rugpjūčio mėnesį, kuomet vyks tradicinė jaunųjų šaulių ir jaunųjų policijos rėmėjų stovykla.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , , .

4 komentarai

 1. Vilnietis:

  Toks didelis patriotiškumas pas šaulių sąjungą- kad pusė narių liberastai proteguojantys pederastiją kaip šimašius, jakilaitis, miliūtė ir pan- ir jie tokie patriotiški kad nei vienam patriotų mitinge jų nei padujų, kai partizanus ginti jų nei padujų, kaip Vytį statyti lukiškėse- jų nei padujų.
  Taip kad kalbėti kad tai patriotinė organizacija yra juokinga- tai eiliniai ginkluoti stribai saugantys ne Lietuvą, o liberastų ir TS-lgbt valdžią. Tai žiurkės, kuriuos privalu nuginkluoti ir išvaikyti, o didžiąją dalį dar ir pasodinti.

 2. Pajūrietis:

  Ar šaulių sąjunga pasmerkė akivaizdų pasityčiojimą iš Lietuvos aukų, kritusių už valstybės Nepriklausomybę, pasityčiojimą iš Lietuvos istorijos ir valstybinės lietuvių kalbos, kai Lukiškių a. buvo įrengtas paplūdimys „Open Beach“?

 3. Bartas:

  Jei “Vilnietis” ir “Pajūrietis” taip pasakė apie šaulius , tai kažkas iš jų privalo pasiaiškinti. Apsiginti. Laukiu.

 4. Žemyna:

  O jei dar leis ginkluotiems patruliuoti Vilniaus gatvėmis, tai Vilniaus Šimašius tuoj sutvarkys „vytininkus”, „škirpininkus” ir pan. – sukiš, kur buvo mokytoja sukišta…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: