Naujovė Lietuvoje: grynuosius iš bankomato galima išsiimti ir bekontakčiu būdu (0)

bankomatas_wikipedija.orgŠiaulių banko klientai vieni pirmųjų nepriklausomame bankomatų tinkle „MEDUS“ gali išbandyti grynųjų pinigų išėmimo ir įnešimo bekontakčiu būdu funkciją.

Pirmieji 3 tokie bankomatai veikia Kaune ir Marijampolėje, artimiausiu metu pradės veikti Šiauliuose, Klaipėdoje, Panevėžyje ir Vilniuje. Bekontakčių kortelių priėmimo paslauga bus plečiama ir kituose „MEDUS“ bankomatuose visoje Lietuvoje.

„Mūsų banko klientai jau yra įpratę naudotis bekontaktėmis kortelėmis atsiskaitymo operacijoms prekybos vietose –  šiuo metu daugiau kaip 70 proc. atsiskaitymų yra atliekami bekontakčiu būdu. Dabar mūsų klientai šią funkciją galės išbandyti ir bankomatuose. Tai saugi, patogi ir laiką taupanti funkcija, kurią, tikimės, įvertins mūsų klientai“, – sakė Andrius Kamarauskas, Šiaulių banko kasdienės bankininkystės departamento direktorius.

Bekontaktės operacijos atlikimui užtenka kortelę pridėti prie bankomate esančio bekontakčio kortelės skaitytuvo, įvesti PIN kodą ir pasirinkti norimą paslaugą.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: