LVŽS galutinai apsisprendė dėl Seimo rinkimų kandidatų sąrašo (6)

Ramūnas Karbauskis | Alkas.lt, A. Sartanavičiaus nuotr.

Ramūnas Karbauskis | Alkas.lt, A. Sartanavičiaus nuotr.

Liepos 13 d. Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga (LVŽS) paskelbė kandidatų į Seimą sąrašą.

Dar penktadienį LVŽS taryba nusprendė, kad pirmas sąraše bus Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis, antras – partijos pirmininkas Ramūnas Karbauskis, trečias – sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga.

Į sąrašą buvo įtraukti – Vyriausybės kancleris Algirdas Stončaitis, jo pavaduotojas Lukas Savickas, socialinės apsaugos ir darbo ministras Linas Kukuraitis.

Kandidatų reitingavimas nulėmė, kad po pirmojo trejetuko rikiuosis Aušrinė Norkienė, penktas – Tomas Tomilinas, šeštas – Eugenijus Jovaiša, septinta – Agnė Širinskienė, aštuntas – Valius Ąžuolas, devinta Guoda Burokienė, dešimtas – Jonas Jarutis.

Pirmajai Seimo vicepirmininkei Rimai Baškienei teko 12 vieta, Vyriausybės kancleriui A. Stončaičiui – 13, L. Savickui – 16, L. Kukuraičiui – 18.

Antrajame sąrašo dešimtuke taip pat yra Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto pirmininkas Dainius Gaižauskas, aplinkos ministras Kęstutis Mažeika, Ministro Pirmininko patarėjas Giedrius Surplys, bei Seimo narės Vida Ačienė, Aušra Papirtienė.

Sąraše taip pat buvęs vidaus reikalų ministras Eimutis Misiūnas , buvęs „tvarkietis“ Algimantas Dumbrava Valstybinio Šiaulių dramos teatro vadovas Aurimas Žvinys, Seimo nariai Rimantė Šalaševičiūtė ir Valerijus Simulikas, ekonomikos ir inovacijų viceministrė Jekaterina Rojaka, vidaus reikalų viceministras Tautvydas Tamulevičius.

LVŽS vadovas Ramūnas Karbauskis teigė, kad reitinguojant sąrašą buvo prašyta atsižvelgti, ar politikai balsuodami laikėsi frakcijos pozicijos, taip pat užtikrinti, kad kiekviename dešimtuke būtų mažiausiai trys moterys.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , .

6 komentarai

 1. Pirmyn:

  Sąraše daug žinomų, gerai dirbusių Seimo ir Vyriausybės narių. Padidėjo pensijos, atlyginimai, išmokos vaikaams, skirta parama pandemijos metų tiek įmonėms, tiek žmonėms gerai buvo suvaldytas viruso protrūkis. Tą pripažino net ES šalys.
  Sėkmės

 2. rėmėjas:

  manau jokia kita partija valstiečių neprisivijo ir nepakeis. Jų darbas jaučiamas daugelyje sferų ir per trumpą laikotarpį gyvenimas pagerėjo, atsirado bent koks socialinis teisingumas. Šaunuoliai. Pirmyn. Sėkmės. Palaikome ir pasitikime.

 3. Arvydas:

  Svarbu žinoti: Kada bus nacionalizuoti kolūkio pirmininko Karbauskio šeimos susišluoti iš varguolių (beveik už dyką,ar už butelį) dešimtys tūkstančių ha dirbamos žemės plotai? Tokio mąsto afera turėtų būti svarstoma aukščiausiu lygiu,teisme,nes padaryta akivaizdi žala Lietuvai. Ne veltui,dalis R.Karbauskio nekilnojamo turto,kartu su šeima,yra laikomi Ispanijoje.Bijo mafijos,kuri gali pareikalauti grąžinti skolas už pridengtą antilietuvišką veiklą? Būtinas griežtas verdiktas nacionalizuoti žemgrobio R.Karbauskio dirbamos žemės plotus. Nacionalizavus Karbauskio žemės plotus, galima išnuomoti už simbolinę kainą jaunoms šeimoms pvz. po 10 ha,kas padėtų pakelti gimstamumą ir kitus demografinius rodyklius. Tik absoliūčiai dezinformuoti ir demoralizuoti arba angažuoti mūsų piliečiai balsuoja už kolūkinį žemgrobį R.Karbauskį, kurio šeima gyvena kitoje šalyje.

 4. Vytautas:

  kas bus kandidatai į seimą kokios pavardės

 5. Vytautas:

  PS . Ką JŪS MANOT APIE VERYGĄ .JIS / PATRIJOTAS APIB8DINKIT JĮ

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: