Jaunųjų tyrėjų paskaitų ciklas „Mokslas ant laiptų“ (0)

Jaunųjų tyrėjų paskaitų ciklas „Mokslas ant laiptų“ | lnb.lt nuotr.

Lietuvos nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka kviečia klausytis jaunųjų tyrėjų paskaitų ciklo „Mokslas ant laiptų“ ir dalyvauti diskusijose. Rengėjai pataria nepraleisti progos susipažinti su įvairių sričių jaunaisiais mokslininkais ir pasiklausyti paskaitų populiariojo mokslo temomis.

Renginyje tyrėjas per 45 min. pristatys savo analizuojamą temą, po pristatymo klausytojai turės galimybę užduoti klausimų.

Liepos 8 d. mokslininkas Audrius Dambrauskas, Vilniaus universiteto Istorijos fakulteto doktorantas, kalbės apie fantastinės literatūros fenomeną tarpukario Lietuvoje.

Liepos 22 d. savo tiriamą temą – XX a. pradžios Lietuvos ir rytų šalių kultūriniai ryšiai – pristatys Vilniaus universiteto Istorijos fakulteto magistrantas Laurynas Kudijanovas.

Rugpjūčio 4 d. Vilniaus universiteto Neurobiologijos ir biofizikos katedros doktorantas Tomas Paulauskas kalbės apie priklausomybių tyrimus ir paaiškins, kaip jos formuojasi smegenyse.

Rugpjūčio 19 d. jaunas mokslininkas Aivaras Vilutis kalbės apie tai, kaip dirbtinis intelektas gali padėti ieškant nežemiškos gyvybės. Paskaitoje A. Vilutis taip pat pristatys astrobiologijos mokslą.

Rengėjai kviečia dalyvauti visus, kurie domisi populiariuoju mokslu.

SVARBU! Laikantis saugumo reikalavimų žiūrovų skaičius ribojamas. Lankytojai, turintys ūmių viršutinių kvėpavimo takų ligų požymių, į renginį neįleidžiami. Dalyviams patariama dėvėti apsaugines veido priemones. Atsiprašome už nepatogumus.

Kategorijos: Lietuvoje, Mokslas, Mokslo naujienos, Naujienos, Visi įrašai | Žymos: , , , , .
Screenshot_2020-08-04 Redaguoti puslapį ‹ Alkas lt — WordPress
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: