Vilniuje – atidaryta nauja sporto aikštelė (0)

Laisvalaikio aikštelė | vilnius.lt nuotr.

Laisvalaikio aikštelė | vilnius.lt nuotr.

Vilniuje, Antakalnio seniūnijoje, Aukštagirio miško parke, atidaryta nauja sporto aikštelė.

Tai jau antra tokia aikštelė. Pirmoji – dar 2012 metais, taip pat Antakalnyje, tarp Rukeliškių ir Svajonių gatvių, įrengta aikštelė, žinoma kaip Valakupių sporto aikštelė. Ją, pagal sutartį su savivaldybe, savo lėšomis įrengė ir iki šiol prižiūri VšĮ „Sportuok lauke“. Tai bene daugiausiai sporto įrangos turinti miško parke įrengta vieša sporto treniruoklių aikštelė Vilniaus mieste.

Naująją sporto aikštelę miestui pasisiūlė padovanoti prie projekto „Dovana Vilniui“ prisijungusi bendrovė „Skuba“.  Savivaldybės parinktoje vietoje tarp Aukštagirio ir Gvazdikų gatvių, pušyne šalia poilsiautojų ir dviratininkų mėgstamo tako, buvo įrengti aštuoni treniruokliai ir 4 poilsio suoliukai.  Aukštos kokybės treniruokliai skirti mankštintis vyresniems žmonėms. 10 tūkst. eurų vertės įrenginius Vilniui padovanojusi bendrovės „Skuba“ administracija žada, kad jeigu aikštelė bus lankoma, ji bus pildoma naujais aktyvaus poilsio įrenginiais.

„Projektas „Dovana Vilniui“ svarbesnis ne dėl finansinio, o dėl emocinio geranorių indėlio – gera matyti, kad privačioms ir viešosioms institucijoms, taip pat privatiems asmenims rūpi inicijuoti ar prisidėti prie Vilniaus gražinimo ir tvarkymo projektų“, – sakė Vilniaus miesto vicemeras Vytautas Mitalas.

Kategorijos: Gamta ir žmogus, Įvairenybės, Lietuvoje, Naujienos, Visi įrašai | Žymos: , , , , , .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: