N. Venckienė. Neatsakyta iki šiol (37)

Neringa Venckienė | J. Valiušaičio nuotr.

Neringa Venckienė | J. Valiušaičio nuotr.

Kodėl? Šiame straipsnyje šis klausimas pagrindinis, bandant paaiškinti pedofilijos bylos naudojimo prieš visuomenę priežastis, piliečius norint įbauginti teisminės valdžios visagališkumu, slepiant Lietuvos elito dalį – pedofilus. Juk netikime  pasakomis apie tai, kad visos su byla susijusios mirtys, krizė valstybėje – žmonių sukilimas gelbstint Deimantę, o vėliau milžiniškos valdžios pastangos jį užgniaužti vyko dėl kokio eilinio valdininko arba valdžią dengiančios žiniasklaidos pučiamo propagandinio „buitinio konflikto šeimoje“ burbulo pagrindu.

Akivaizdu, buvo paliestas vaikų naudojimo seksualiniams įgeidžiams tenkinti Lietuvos elitui priklausančių asmenų tinklas ir teisėsauga, užuot išaiškinusi, nustačiusi kaltus ir įvykdžiusi teisingumą, nepaprastai įtakingų, gyvybiškai suinteresuotų savo reputacijos saugumu asmenų pastangomis, atgręžta sunaikinti šią nepaprastai opią Lietuvos žaizdą atvėrusius žmones, o visuomenei bylą aiškinti paprasto konflikto šeimoje priežastimis.

Užduodu pirmą klausimą – kodėl Seimas teisinga linkme žengęs svarų pirmą žingsnį  – pripažinęs pedofilijos tyrimo sužlugdymą, konstatavęs nepataisomą bylai žalą – nežengė antro žingsnio ir netyrė, kodėl pedofilijos byla buvo žlugdoma prokuratūros.

Neinicijuotas tyrimas dėl nusižengusių prokurorų tokio elgesio priežasčių, neatsakyta į klausimą, kodėl prokurorai elgėsi nusikalstamai, nerinko įkalčių, neteikė kaltinimų ir pedofilijos bylą sužlugdė.

Deja, mes taip ir  nesužinojome apie paslaptingus tyrimą stabdžiusius asmenis, nors pastarieji turi  vardus,  pavardes ir pareigas. Ir net šeimas. Kaip nesužinojome ir tų 10 tyrimą žlugdžiusių prokurorų tokio elgesio priežasčių, nubaustų, bet vėliau teisminės valdžios atstatytų pareigose ir net paaukštintų už šią, su sąžine niekaip nederančia, paslaugą elitui priklausantiems nusikaltėliams.

Tai vienas pagrindinių klausimų, į kurį atsakius pradėtų griūti visa parsidavinėjusių žurnalistų ir teisminės valdžios suręsta melo konstrukcija.

Dešimtmetį teisminė valdžia nepaiso pirminio Seimo nustatyto fakto – pedofilijos byla sužlugdyta, jos tyrimui padaryta neatitaisoma žala ir nagrinėja tik postfactum sukurptas bylas. Iš esmės parodydama – esate persekiojami ir baudžiami už tai, kad kėlėte Lietuvos elito pedofilijos problemą.

Įdomu ir tai, kol teismai verčiami dalyvauti  prokurorų sumeluotos buitinės istorijos nagrinėjime, teismų sprendimai ir toliau prieštaraus elementariai logikai – daugeliui žmonių kels ne tik pasipiktinimą, bet jau ir šypseną, nors nuteistiems žmonėms, tarp jų mano giminaičiams, labai sunku justi neteisybės naštą.

Jau daugiau nei 10 metų praėjo nuo tos dienos, kai mano maža, dar penkerių neturinti dukterėčia, papasakojo apie seksualinę prievartą jos motinos namuose. Po vaiko pasakojimo apie prievartautojus, sekė motinos ir jos draugų propagandinis „prausimas“ žiniasklaidoje, mergaitės tėvo nužudymas, baudžiamųjų bylų kėlimas vaiką gynusiems, manęs – ne tik baudžiamasis, bet ir politinis persekiojimas, naikinant Seimo narės neliečiamybę, melagingas ekstradicijos su 39 kaltinimais pasiuntimas į JAV, suėmimas… Nuteisti mano tėvai, profesorė Bloznelytė, kaimynė, Klonio gatvėje budėjusieji…

O tuo tarpu pateikiu klausimus, kurie iki šiol laukia objektyvaus žurnalistinio tyrimo:

 1. Kodėl keitėsi A.Ūso ir L. Stankūnaitės parodymai pedofilijos byloje? Kodėl teisėsauga jų nevertino kaip melagingų?
 2. Kodėl pedofilijos byloje Deimantė Kedytė buvo apklausta 5 kartus, nedalyvaujant vaiko apklausos kambaryje artimiesiems, o Orinta Naruševičiūtė apklausta 1 kartą kartu dalyvaujant Violetai Naruševičienei?
 3. Kodėl L. Stankūnaitė įbėgo į Vaiko apklausos kambarį per pirmąją Deimantės apklausą ir liepė nieko nepasakoti?
 4. Kokioje kirpykloje L. Stankūnaitė 2008 m. metais uždirbo 63 000 litų?
 5. Iš kokių pajamų Violeta Naruševičienė grąžino iš banko paimtą apie 400 000 Lt paskolą žemės sklypui su namu pirkti 2006-2008 metais, jeigu tuo metu D. Naruševičius slapstėsi nuo pareigūnų, o V. Naruševičienė dirbo manikiūrininke po kelias valandas per savaitę?
 6. Kam teisėjui J. Furmanavičiui reikėjo 11 abonentinių numerių?
 7. Kodėl Jono Furmanavičiaus sužadėtinė Asta Ramanauskaitė skambino L. Stankūnaitei? Ar tuo abonentiniu numeriu naudojosi ir A. Ramanauskaitė, ir J. Furmanavičius?
 8. Kodėl Vilniaus apygardos prokuratūra iš pedofilijos bylos pašalino dalį bylos medžiagos ir neleido susipažinti?
 9. Kodėl nebuvo įvykdyta Vilniaus apygardos teismo 2009-10-06 nutartis L. Stankūnaitei pareikšti įtarimus?
 10. Kokius patarimus dalijo vidurinį išsilavinimą turintis A. Ūsas Seimo nariui Viktorui Muntianui, būdamas jo visuomeniniu padėjėju Seime?
 11. Kokiu pagrindu A. Ūsui buvo suteiktas kabinetas Kauno rajono savivaldybėje ir jis su Kauno rajono Vaiko teisių apsaugos tarnybos darbuotojomis tikrindavo šeimas, kuriose augo vaikai?
 12. Kodėl A. Ūsas aptardavo partinius reikalus Kauno apskrities Vaikų socializacijos centre, kurio direktoriumi buvo Adolfas Skališius?
 13. Kodėl prokurorai patikėjo A. Ūso, kuris gyvendamas milijono litų vertės name, važinėdamas prabangiausiais automobiliais, nupirkęs apie 100 000 litų vertės siekiantį automobilį L. Stankūnaitei, išnuomotame bute L. Stankūnaitei pagal jo versiją nurašinėjo skaitiklių parodymus, kad kas mėnesį uždirbtų 50 Lt?
 14. Kodėl iki šiol prokuratūra nepaviešino J. Furmanavičiaus nužudymą mačiusių asmenų, kurie nei vienas neatpažino Drąsiaus Kedžio, parodymų?
 15. Kodėl iš J. Furmanavičiaus nužudymo bylos pašalinti video įrašai, kuriuose pagal prokurorų viešus pasisakymus neva matosi Drąsius Kedys?
 16. Kodėl į Vaiko raidos centrą 2009 m. spalio 5 d. buvo nuvežta Deimantė Kedytė, o Orinta Naruševičiūtė buvo išvežta į užsienį, jos daugiau neapklausiant?
 17. Už ką Deividui Naruševičiui, antros mergaitės tėvui, buvo nutrauktos visos baudžiamosios bylos?
 18. Kodėl garbi profesorė Bloznelytė, galėjusi liudyti esmines bylos aplinkybes, buvo neapklausta prokurorų, laukusių jos nuteisimo už „šmeižtą“.
 19. Kodėl vaizdo medžiaga, daryta 2012 m. gegužės 17 d. Garliavoje, Klonio 5 namo viduje, iki šiol nebuvo pateikta Lietuvos Respublikos Seimui ir Jungtinėms Amerikos Valstijos?
 20. Kodėl nuo Jungtinių Amerikos Valstijų buvo nuslėptas video įrašas?
 21. Kodėl ekstradicijos prašyme, išsiųstame JAV ir kaltinamajame akte nurodyta, kad N. Venckienė 5 kartus spyrė L. Stankūnaitei, bet vaizdo įraše spyrių nematyti?
 22. Kodėl prokuratūra dokumentuose meluoja, kad valstybės pareigūnai ir L. Stankūnaitė prieš vaiką netaikė nei psichinės, nei fizinės prievartos?
 23. Kodėl Generalinės prokuratūros prokuroras Tomas Krušna spaudos konferencijoje melavo, kad į JAV buvo kreiptasi tik dėl 13 nusikaltimų?
 24. Kodėl iki šiol Generalinė prokuratūra slepia, kad JAV neišdavė dėl 35 nusikalstamų veikų?
 25. Kodėl pareikštas man penktas kaltinimas, nors JAV sutikimo nedavė?
 26. Ar prokuroras Andrius Kiuršinas yra Andriaus Ūso, o Darius Valys – Dalios Grybauskaitės giminaitis?

Yra ir daugiau  neatsakytų klausimų šioje istorijoje, nenagrinėtų, netirtų. Teisminės valdžios prikišamai nematomų. Patikinu, jie ir nedings, lauks, kol pedofilijos byla bus atversta iš naujo. Kitaip būti ir negalės.

Ir ne todėl, kad to reikia man, giminaičiams ar žuvusiam broliui, Deimantei, nuo teisminės valdžios nukentėjusiems žmonėms. Pirmiausia to reikia visuomenei. Ir jau tik po to galėsime tikėtis oraus gyvenimo saugioje,  savimi pasitikinčioje valstybėje.

Kategorijos: Lietuvos kelias, Nuomonių ratas, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , , .

37 komentarai

 1. Kęstutis:

  Labai geras klausimynas… Po pirmosios Deimantės apklausos vaikų psichologas kelis kartus buvo viešai paskelbęs – MERGAITĖ NEMELUOJA ir po to jį pakeitė Slušniu… O Neringai palinkėkime stiprybės ir Aukščiausiųjų Pasaulio jėgų palaikymo…

 2. Lii:

  Stiprybės doriems Lietuvos žmonėms ir Jums, Neringa.

 3. Romas:

  Iš tiesų, klausimynas iškalbingas… Ir reikia to ne šeimai, atskiriems asmenims, o Lietuvai. Ši byla, kaip lakmuso popierėlis, parodantis kur esame. Kokį turime elitą, teisėsaugą, demokratiją…

 4. Taip:

  Įdomu,kokią reikšmę – teigiamą/neigiamą -Garliavos pedofilijos byloje suvaidino,o galimai ir suvaidina, buvusi Prezidentė D.Grybauskaitė? Ar dabartinis Prezidentas su Seimo pagalba yra politiškai ir morališkai pajėgus iš pagrindų pertvarkyti nevykusią Lietuvos teisinę sistemą? Kas galite, paaiškinkite.

 5. Tautvydas:

  Kaip džiaugiuosi, kad Neringa netyli, o toliau kovoja. Kovoja kaip gali. Iš tiesų pedofilijos bylos ištyrimas reikalingas visai tautai. Žmonės nori teisingumo. Dauguma nebetiki ir nepasitiki teisėsauga. Tai turi keistis

 6. stasys:

  Jei reikia pakurti ta pykčio katilą galima ir dar tu klausimu prigalvoti ? o kol į ta pirma sąrašą nebus atsakyta visiems atsistojus aiškinti kokia teisėsauga bloga . Ši bedugnė ne veltui neturi dugno .. o ir stengtis ja užpildyti yra tiek pat beprasmiška kaip tikėtis N.Venckietės paprasto ir sąžiningo atsakymo „kodėl toje istorijoje tiek mirčių“. Tie aks neturi sąžinės rauda garsiausiai .

  • Žemyna:

   Ir jos visos iš VIENOS pusės – krito liudiję Drąsiaus naudai. O vienas ,,nusižudė”.

    • mociute:

     malonekite paaiskinti, stasy is mazosios “s” – kur gi izvelgiate cinizma??? Nuo kada tiesa prilyginama cinizmui???
     Juk ir arkliui, tikriausiai, aisku kokie nepaprasti ir itakingi tie “dedes” kurie “gloste” D.Kedyte ir ne tik?
     Ir kas gi galetu paneigti kad nebeglosto ir toliau ir kitas mergaites iki siolei?????
     p.s Vakar Amerikos FBI sueme izymiojo pedopfilo ir savadautojo a+a Epstein’o ” desine ranka” – G.Maxwell kuriai gresia kalejimas iki gyvos galvos, taciau Lietuvos info si pasauli sudrebinusi pranesima “kukliai nutylejo”, beje, kaip ir visus kitus ispudingius pranesimus apie pedopfilu “zygdarbius” ir gan sekminga ju “medziokle”…..

    • mociute:

     beje, pasaulinio garso pedopfilijos izymybe Jeffrey Epstein kurio pazintys siekia net pati D.Trumpa ir netik, irgi kazkaip labai itartinai pasikore pernai vasara JAV kalejime…… ..
     Ar ne perdaug sutapimu is pedopfilu istoriju?????
     Galima paskaityti:”Ghislaine Maxwell arrested on child sex abuse conspiracy perjury charges ” o ir apie pacia a+a Jeffrey Epstein “epopeja” raso netgi wikipedia

     • stasys:

      Atleiskit močiute , bet tai ka rašote literatūrinė išmonė baisiausiai iškvaršinusi Jums galvą . Šiais laikais senjorai patiklus ir tiki viskuo kas spaudoje rašoma .

      • Kęstutis:

       Na jau jūsų “patiklumas” Lietuvos teisėsauga ir š. mergele Stankūnaite, pranoksta “močiutės” patiklumą keleriopai…

      • mociute:

       stasy is mazosios “s”. tai tiktrai ne ismone o tikru tikriausia TIESA kuri dar neisnykusi is pagrindiniu pasaulio info kanalu bei interneto ir yra gyvai aptariama todel pagal mano ankstesne nuoroda o ir “pagoolinus” BBC.co.uk/ G.Maxwell case/ galima pasiskaityti ir net gyvus reportazus pasiziureti! Aisku, jei mokate anglu kalba…. Taciau tai galima rasti ir vokieciu, prancuzu ar skandinavu kalbomis……
       Nesu is patikliuju – gyvenimas ismoke – todel tikiu tik faktais kuriu gausu o gyvenant Londone galimybes gauti tiesiogine informacijos yra pacios geriausios. Taigi, belieka palinketi sekmes amerikieciu FBI kuri kaip ir britu spec tanybos puikiai doroja iskrypelius neziurint i ju titulus ar aukstus postus valdzioje. Negi tikrai manote kad USA ambasada Vilniuje neseka ivykiu ir Kedziu seimos tragedijos byloje?? Klystate – butent Amerika dabar turi atsakomybe ir uz skubotai isduotos N.Venckienes gyvybe kuriai pavojus yra net labai realus…….

       • stasys:

        Kęstučiui .. be abejo kad niekai . Jei tik spauda paskleidžia įtarimus (galimai, galėtu , kas galėtu paneigti) meskite tokį str. į šiukšlių dėžę kaip neverta dėmesio . O šeip verta pasidomėti pirminiais tokiu str. šaltiniais . Oij nustebtumėte sužinojęs kokiuose ‘atlieku konteineriuose’ kartais žurnalistai sensacijų vaikosi . 🙂

   • Žemyna:

    Tamsta klausiate, kodėl tiek daug žmonių nužudyta. Manau, klausimas neišsamus – nepakanka apsiriboti aukų skaičiumi. Juk žudyti vien tie, kieno liudijimai prieštaravo politikų, teisėsaugos ir ,,LRyto” skleistam ,,naratyvui”.
    Kadangi visų aukų žudike spaudoje skelbta Neringa, savaime kyla klausimas, kodėl ji, ,,neregėta pabaisa”, žudo būtent šiuos – juk viskas, ką jie pasakojo, liudijo Drąsiaus ir jos naudai! Taigi, Neringai logiška ir gyvybiškai svarbu būtų juos saugoti, o ne žudyti? Juk jų parodymai teisme seniai viską aukštyn kojom būtų apvertę, ir Kedžių šeima nebūtų patyrusi viso šio nesibaigiančio siaubo, Deimantė nebūtų nežinia kur pradanginta, nebūtų žuvęs Drąsius.

    • stasys:

     Žemina ..klausimas paprastas ir nieko neteigiantis , o Jus tiek daug visko prirašėte . Atsainumas žmogaus gyvybei visada lemia blogas pasekmes . Ar ta moteris bandė tas nelaimes užkardyti ir joms pasipriešinti , tas klausimas dar ilgus metus ja sekios kaip priekaištas . Pati mintis atgrasi kažką tomis mirtimis įrodinėti .

     • Romas:

      Atgrasu ir absurdiška dėl mirčių priekaištauti “tai moteriai”. Kaip gi ji galėjo “tas nelaimes užkardyti?
      Tas nelaimes užkardyti galėjo tik teisėsauga. Bet ji…

      Kokį, vis dėlto, bjaurų darbą atlikinėja šitas demagogas Stasys. Štai dėl ko “dar ilgus metus” jį lydės blogas kvapelis.

      • mociute:

       Gerb. Romai, is baimes kad kazkas gali buti demaskuotas protas aptemsta o jeigu jau “stasys” is mazosios “s” kaltina “ta moteri” del neuzkardymo o ne prisidirbusius prokurorus – su juo viskas aisku ir tas “kvapelis”, ko gero, ji lydi nuo pat 2008….. Kas gi galetu paneigti??

 7. Arūnas:

  visuomenininkai buvo pateikę 200 klausimų, o sesuo Nijolė- tik vieną, bet nei tauta, nei visuomenininkai, nei Nijolė Sadūnaitė atsakymo negavo. Lietuvoje yra neliečiami žmonės, o tautą daro neliečiamųjų kasta- visus valdo pančajatas. Ištvermės Jums, Neringa.

 8. Žemyna:

  Dar vienas klausimas – kieno paliepimu Vilniaus teisme buvo sunaikinta archyve saugota garsioji Kauno pedofilo byla (dabar užmiršau pavardę), kurioje buvo ir pedofilų – politikų, pareigūnų pavardės, vaikų tvirkinimo vaizdo įrašai?

 9. Diedas:

  Ieškokit jūtūbėj
  “KABALOS GRJŪTIS”
  Gausitdaug atsakymų į klausimus

 10. albertas:

  net ir kelių klausimų pakanka, kad pamatytume, į kokį dumblą Lietuva panardinta.Kaip sakydavo mano pusbrolis, kas dar nieko čia neįžiūri, yra glušas, barazumis arba NKVD agentas. Daug antivalstybinių jėgų čia susivienijo, ne vien pe. Utopija yra kokiam nors demokratinim judėjimui galvoti, kad jie ką nors ypatingo pasakys ir juos išgirs. Išeitis jau buvo pasiūlyta ir geresnės neišgirdau. Išeitis: tie 10 judėjimų vienijasi, iškeldami trumpą,lengvai suprant obalsį DAUGIAU TEISINGUMO ir eina į rinkimus vieningu sąrašu.

 11. Uz europos:

  Tuoj legalizuos pedofilija arba ja uzmus tie patys pedikai kitos iseities nera ji niekada nelaimes nors ir yra teisi

 12. PEDOFILIJA – KGB – KOMUNIZMAS – yra mūsų laikų iškrypimai!
  NELAIMĖ YRA IR NEŽINOJIMAS MŪSŲ PRAEITIES, kuri, beja, jau nemaža dalimi, SENIAUSIOS ŽEMĖJE LIETUVIŲ KALBOS DĖKA, yra ATSKLEISTA!
  Turiu omenyje – KETURIS ŽEMĖS AŠIES FIZINIUS JUDĖJIMUS!!!
  PAŽINKITE JUOS ir PASAULIS BUS IŠGELBĖTAS NUO DAUGELIO NELAIMIŲ!!!
  O TAI GALI PADARYTI TIKTAI SENIAUSIOS ŽEMĖJE LIETUVIŲ KALBOS ATSTOVAI!
  JAUNA – LIETUVIAI – PASAULIS LAUKIA LIETUVIŲ – ŠVIESUOLIU!

 13. albertas:

  Sutinku, kad pasaulis laukia šviesuolių, kurie sugebėtų susivienyti ir padėti Neringai ir kitiems, nukentėjusiems nuo lietuviško “teisingumo” . Tai dar kelia vilčių, nes, po vieną ar nedideliais būreliais eidami. būsite kaip stagarėliai sulaužyti. Tironija ne juokais užsimojo, matote kokiais absurdiškais kaltinimais švaistosi.

 14. Žemyna:

  – youtube.com/watch?v=eRSasvrUxbg

 15. Romas:

  Tironija, nesugebėjimas susivienyti, pedofilija, bet koks kitas blogis išplaukia iš EGO sąmonės… Tai dvasinė nebranda, save sureikšminti, kitus menkinti, niekinti, išnaudoti…

 16. mykolas:

  Ar turi ši tauta prezidentą, kuris pažiūrėjęs (pažiūrėti gal dar ir leidžia jam), kaip buvo išplėšta mažoji mergaitė, galėtų, išdrįstų pasakyti, ką jis čia pamatė? Kaip pasakė viena moteriškė, Lietuva man panaši į riebią kiaulę, kuri guli prie … kojų, o tas spardo, kada nori, kaltina, kas tik šauna į galvą.
  pono s. priminimas apie įtariamąją žmogžudystėmis primena man ukrainiečių lakūnę (Nadją?), kuri buvo pagrobta, pervežta į kitą šalį ir nuteista ilgiems metams už tariamą žudymų organizavimą, Tas pats braižas čia. Jeigu tautiečiai dar nejaučia poreikio suivienyti, jie iš tiikrųjų yra glušai.

 17. Žemyna:

  Įbauginti prezidentai. Vytautas Matulevičius prakalbino Valdo Adamkaus vyriausiąjį patarėją Darių Kuolį
  – tiesos.lt/index.php/tinklarastis/straipsnis/ibauginti-prezidentai.-vytautas-matulevicius-prakalbino-valdo-adamkaus-vyri

  Nuo 1:02:40 smulkiau apie Garliavą, apie spec. tarnybų provokatorius ir spec. policijos dalinį .

  • stasys:

   Aha , įdomiausią buvo stebėti kaip Matulevičius raitosi ant kėdės nesulaukdamas kada gi galės D.Kuolį ta tema paklausinėti .. 🙂 Geras žurnalistas moka sukurti intriga klausimais , deja tai ne apie Matulevičiu . Vienok video verta pasižiūrėti , retai kada pamatysi savo akimis tokį dvilypį vaizdelį ..

 18. Žemyna:

  Karolis Venckus demaskuoja: vaikų prievartautojas, ištvirkinęs pasaulio elitą. Lietuvoje to nėra?
  – tiesos.lt/index.php/tinklarastis/straipsnis/karolis-venckus-demaskuoja-vaiku-prievartautojas-istvirkines-pasaulio-elita

  Neringa Venckienė. Nušautas pedofilo Džefrio Epšteino ir DEUTSCHE BANK bylą nagrinėjusios teisėjos sūnus
  – tiesos.lt/index.php/tinklarastis/straipsnis/neringa-venckiene.-nusautas-pedofilo-dzefrio-epsteino-ir-deutsche-bank-byla

  (Ar tai ir yra šios bylos ,,objektyvaus tyrimo” paslaptis? Juk tarp kolegų gandas apie ,,neliečiamuosius” greitai sklinda. Kita vertus – latviai savuosius išvilko į dienos šviesą?)

  • Žemyna:

   Per pandemiją pagausėjo lytiškai išnaudojamų vaikų: ES pristatė kovos planą
   – diena.lt/naujienos/pasaulis/ekonomika-ir-politika/pandemija-pagausejo-lytiskai-isnaudojamu-vaiku-es-pristate-kovos-plana-978184

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: