Socialdemokratų sąraše į Seimą – 141 pavardė. Tarp jų ir balsavusieji prieš Vytį (4)

G. Paluckas | I. Gelūno nuotr.

G. Paluckas | I. Gelūno nuotr.

Lietuvos socialdemokratų partijos (LSDP) taryba patvirtino kandidatų į Seimą sąrašą. Jame – 141 pavardė.

Tarp jų ir  balsavę prieš Vytį Vilniaus Lukiškių aikštėje: Linas Balsys,  Algirdas Sysas, Dovilė Šakalienė.

Pirmas saraše – partijos pirmininkas Gintautas Paluckas, antroje vietoje – LSDP Seimo frakcijos seniūnė, parlamento narė Rasa Budbergytė, trečioje – Jonavos meras Mindaugas Sinkevičius, ketvirtoje – Lietuvos socialdemokračių moterų sąjungos pirmininkė Orinta Leiputė, penktoje – ekonomistas, Vilniaus universiteto profesorius Romas Lazutka.

Šeštoje sąrašo vietoje – Seimo narys Julius Sabatauskas, septintoje – Seimo narė Dovilė Šakalienė, aštuntoje – aplinkosaugininkas Linas Jonauskas, devintoje – Seimo narė Raminta Popovienė, dešimtoje sąrašo vietoje – Seimo narys Algirdas Sysas.

Dovilė Šakalienė | respublika.lt nuotr.

Dovilė Šakalienė | respublika.lt nuotr.

Su socialdemokratais taip pat kandidatuoja ekonomistas Vaidas Navickas, Užkrečiamųjų ligų centro direktorius profesorius Saulius Čaplinskas, žurnalistas ir rašytojas Giedrius Drukteinis, pasaulio dviračių treko čempionė Simona Krupeckaitė, psichologas Andrius Kaluginas, politologas Liutauras Gudžinskas, buvęs Lietuvos televizijos direktorius Saulius Sondeckis.

Socialdemokratų kandidatų sąrašą reitingavo ir partijos taryba, ir visuomenė. Galimybe partijos tinklapyje reitinguoti kandidatus pasinaudojo apie 26 tūkst. žmonių.

Algirdas Sysas | Alkas.lt, A. Sartanavičiaus nuotr.

Algirdas Sysas | Alkas.lt, A. Sartanavičiaus nuotr.

Pasak partijos vadovoa G. Palucko, visuomenės įsitraukimas sudarant kandidatų sąrašą buvo ypač svarbus.

linas-balsys-feisbuko-nuotr

Linas Balsys | FB nuotr.

„Žmonių susidomėjimas buvo milžiniškas ir tai dar kartą rodo, kad visuomenei rūpi, kokius kandidatų sąrašus teikia partijos. Į visuomenės nuomonę atsižvelgėme ir sąrašą pakoregavome – atvirumas ir pasitikėjimas pasiteisino. Džiaugiamės, kad kandidatų sąrašas visuomenės buvo sutiktas palankiai“, – sakė G. Paluckas.

Seimo rinkimai vyks spalio 11 dieną.

Socialdemokratų kandidatai į Seimą:

     
         
  Eil. Nr. Pavardė Vardas Vienmandatė 
  1 Paluckas Gintautas Utenos
  2 Budbergytė Rasa Šeškinės – Šnipiškių
  3 Sinkevičius Mindaugas  
  4 Leiputė Orinta Kalniečių
  5 Lazutka Romas Fabijoniškių
  6 Sabatauskas Julius Alytaus
  7 Šakalienė Dovilė Senamiesčio – Žvėryno
  8 Jonauskas Linas Pasaulio lietuvių
  9 Popovienė Raminta Raudondvario
  10 Sysas Algirdas Molėtų – Širvintų
  11 Balsys Linas Panerių – Grigiškių
  12 Jakelaitienė Raminta Sūduvos šiaurinė
  13 Pankauskas Justas Jotvingių
  14 Petrauskaitė Modesta Aukštaitijos
  15 Navickas Vaidas Pilaitės – Karoliniškių
  16 Duchnevič Robert Medininkų
  17 Lunskienė Irena Marijampolės
  18 Grigorian Svetlana Mėguvos
  19 Čaplinskas Saulius Lazdynų
  20 Drukteinis Giedrius Karšuvos
  21 Vėsaitė Birutė  
  22 Salamakinas Algimantas  
  23 Vaškelis Ignas  
  24 Boreikienė Violeta  
  25 Krupeckaitė Simona Nevėžio
  26 Raslanas Algirdas Sėlos vakarinė
  27 Martinaitis Tomas Žemaitijos šiaurinė
  28 Zailskienė Jūratė Dainavos
  29 Dudėnas Arūnas Deltuvos pietinė
  30 Valionis Antanas Naujamiesčio –Naujininkų
  31 Mineikienė Dainora  
  32 Mitrulevičius Albinas  
  33 Venckus Vaidas Pajūrio
  34 Razmislevičius Darius Savanorių
  35 Sakalauskas Romaldas Danės
  36 Prajara Tadas Sūduvos pietinė
  37 Riklienė Daiva Vilkaviškio
  38 Jodauga Antanas  
  39 Kaupaitienė Diana  
  40 Kaluginas Andrius  
  41 Radvila Algimantas  
  42 Lukytė Lina  
  43 Katkus Tomas Telšių
  44 Nesteckis Antanas  
  45 Stripeika Saulius Nemenčinės
  46 Kanikovienė Eglė Daiva Panemunės
  47 Sirusienė Irena Kelmės – Šilalės
  48 Petrošius Darius Tauragės
  49 Polita Bronislovas  
  50 Jasiukaitis Justinas Panevėžio vakarinė
  51 Grigalienė Rita  
  52 Dargienė Lineta  
  53 Prokopčukas Viktoras Mažeikių
  54 Rusys Vaidas Pašilaičių
  55 Gudžinskas Liutauras Antakalnio
  56 Olekas Juozas  
  57 Brazas Alfonsas  
  58 Kuznecovienė Anna  
  59 Miškinienė Kristina  
  60 Vilkauskas Kęstutis Trakų – Vievio
  61 Šukevičienė Jurgita Dzūkijos
  62 Purvaneckienė Giedrė  
  63 Birutis Šarūnas Nalšios pietinė
  64 Sabutis Eugenijus Jonavos
  65 Jonaitis Liudas Žiemgalos vakarinė
  66 Jasiūnienė Asta  
  67 Liutikienė Ligita  
  68 Čerkauskas Mindaugas  
  69 Skamarakas Matas Raseinių – Kėdainių
  70 Talmantas Jonas  
  71 Budrikis Tomas Šilutės
  72 Drunienė Jūratė  
  73 Zongailienė Aušra  
  74 Abelkis Tomas Kuršo
  75 Bielskus Giedrius  
  76 Gudas Aurimas Nalšios šiaurinė
  77 Simonaitytė Silvinija  
  78 Aleksiejūnienė Vanda  
  79 Račkauskis Kazimieras Radviliškio – Tytuvėnų
  80 Jonauskas Laurynas  
  81 Dargužis Deividas  
  82 Butkevičienė Jolanta  
  83 Luščikas Saulius  
  84 Žakaris Edvardas  
  85 Vaičeliūnas Algis  
  86 Aleknavičienė Vaida  
  87 Bataitytė Asta  
  88 Zairys Audronis  
  89 Žiogelis Dainius  
  90 Saulevičius Povilas  
  91 Bojog Anastasija  
  92 Alina Lavris  
  93 Visockas Paulius Garliavos
  94 Pranskevičius Virgilijus  
  95 Mažeikienė Vilma  
  96 Petraitienė Lilija  
  97 Prialgauskas Mindaugas Baltijos
  98 Baranauskas Remigijus  
  99 Baranovė  Vaida Verkių
  100 Šedvydis Laurynas Šilainių
  101 Kiriliauskas Jonas Šiaulių krašto
  102 Lydis Ramūnas Plungės – Rietavo
  103 Baniulis Remigijus  
  104 Matulaitienė Rūta  
  106 Jacunskas Kęstutis Deltuvos šiaurinė
  107 Baranauskas Ramūnas  
  108 Avelis Tomas  
  109 Kavoliukienė Lina  
  110 Rasikevičienė Lina  
  111 Kacilevičius Virginijus Žiemgalos rytinė
  112 Kaziliūnas Vytas  
  113 Mickevičius Kęstutis Marių
  114 Vaitiekūnienė Lilija  
  115 Bagdonavičienė Neringa  
  116 Nedzinskas Antanas  
  117 Norvaišas Vidmantas Aušros
  118 Gavrilov Valentin Justiniškių – Viršuliškių
  119 Gintilaitė Sigita  
  120 Jakubėnaitė Renė  
  121 Jukna Audrius  
  122 Zimkus Zenonas  
  123 Maculevičius Mindaugas Petrašiūnų – Girčiupio
  124 Kanašonkienė Rasa  
  125 Petraitis Matas  
  126 Jakutavičius Tomas Centro – Žaliakalnio
  127 Pieniuta Algirdas Naujosios Vilnios
  128 Saulis Vytautas  
  130 Garbaravičius Arvydas  
  131 Bičiūnas Tomas Kėdainių
  132 Vinokur Tadas  
  133 Kanopa Vidmantas Sėlos rytinė
  134 Šukevičius Šarūnas  
  135 Bučinskienė Diana Aleksoto – Vilijampolės
  136 Truskauskas  Stasys Kaišiadorių – Elektrėnų
  137 Stonkus Gerardas Šalčininkų – Vilniaus
  138 Gečius Laurynas  
  139 Taparauskas Antanas  
  140 Urniežius Tomas  
  141 Sondeckis  Saulius Žirmūnų
Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: