Futbolo treniruotės vaikams Vilniuje (0)

Futbolo treniruotės vaikams Vilniuje | rengėjų nuotr.

Futbolo treniruotės vaikams Vilniuje | rengėjų nuotr.

Po karantino gyvenimas po truputį ima grįžti į įprastas vėžes. Kiti mokslo metai, tikėtina, vėl vyks įprastai, todėl jau dabar reikėtų pagalvoti apie tai, kokiais užsiėmimais, būreliais, hobiais bei pramogomis bus galima užimti augantį berniuką ar mergaitę. Sostinėje ir aplink ją – pasirinkimo netrūksta, tačiau yra tam tikros sporto šakos, kurios nusipelno tikrai labai daug dėmesio ir jas verta apsvarstyti. Futbolas – vienas iš jų. Tad štai dėl ko jus galėtų sudominti Vilniuje vykstančios vaikų futbolo treniruotės. 

Futbolas – mėgiamiausias komandinis sportas pasaulyje 

Dažnai, kai vaiką tėvai nuveda į kokį nors būrelį – vaikui gali būti sunku tai pamėgti ar pamilti, nes nėra nei idealų, nei siekiamybių toje srityje. Būtent dėl to, kad tarp jaunimo nėra taip garbinami kokie nors rašytojai ar poetai (kaip Ronaldo ar Messi), susidomėjimas poezijos kursais bus gerokai mažesnis nei futbolo mokykla. Tai nėra siekis sumenkinti vienus hobius prieš futbolą, tai tėra paprasti faktai, kuriais vadovaujantis bus lengviau rasti vaikui patrauklų hobį.  

Jeigu žinosite, kad vaikai turi dievukus bei idealus, į kuriuos lygiuojasi, galėsite būti ramūs, kad jie siekia tikslų, dirba ir kryptingai panaudoja energiją būdami laimingi, o ne liūdi bei kremtasi dėl to, kad tėvai skatina daryti tai, ko tikrai nesinori. 

Stebėti vaikų varžybas – reto lygio malonumas 

Yra būrelių, kur pamatyti vaikus žaidžiant, sportuojant ar pasireiškiant gali būti sudėtinga. Futbolas yra vienas iš tų užsiėmimų, kur tėvai gali matyti vaikų varžybas, įsitraukti į veiksmą bei būti pirmame plane. Kelionės su komanda, varžybų stebėjimas, pergalės saldumas ar pralaimėjimo kartėlis visada bus įsimintinas kai tai darysite kartu su savo atžala, o ne po vieną.  

Futbolo treniruotės vaikams Vilniuje – patogu ir prieinama 

Renkantis būrelį svarbu ne tik vaikų interesai. Tėvai turi nuspręsti, kad būtent tokia pramoga bus tinkama jų atžalai. Kada kalba eina apie futbolą, jis tikrai nereikalaus milžiniškų investicijų, mat daugiau kainuos tik tinkami sportbačiai, o pats būrelis arba kiti atributai nėra tarp pačių brangiausių.  

Patogu reiškia tai, kad kone visose Vilniaus vietose yra netolimas maniežas, stadionas ar aikštynas, kur vyksta futbolo treniruotės. Net ir už miesto esančiose vietovėse (Lentvaris, Riešė, t.t.) neretai atsiranda futbolo mokykla, kuri ten rengia treniruotes. Jeigu norite sužinoti, kur futbolo treniruotes rengia futbolo mokyklos, teks į pagalbą pasitelkti Google. Na, bet štai, jeigu imtume pavyzdį tai futbolo treniruotės vaikams Vilniuje – FK Vilnius klube bus rengiamos  

  • „Sportima“ manieže
  • Žvėrynas
  • Žirmūnuose
  • Naujininkuose
  • Karoliniškėse
  • Šnipiškėse
  • Lentvaryje

Kiti klubai taip pat rengia treniruotes įvairiose vietose, o informacija dažnai pateikiama jų puslapiuose. 

Na, o tai, kad šis užsiėmimas yra skirtas visiems byloja tokie faktai, kad tas pats FK Vilnius bei kelios kitos mokyklos jau gausiai priima ne tik sportuoti norinčius berniukus, tačiau ir mergaites. Abiejų lyčių atstovams suteikiamos puikios galimybės tobulėti ir siekti aukštumų sporte. 

Saugu ir lengva 

Reikia nepamiršti ir to, kad futbolas – ne kovų menai. Sportuojant futbolą stiprėja vaiko kūnas, o sužalojimų rizika menka. Agresija, energija bei entuziazmas išliejami juos nukreipiant tinkama linkme. Kiekvienas gali žaisti futbolą ir tai yra pagrindinis žaidimo žavesys.

Kategorijos: Gamta ir žmogus, Įvairenybės, Visi įrašai | Žymos: , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: