Liberalų sąjūdžio nariai pradeda reitinguoti kandidatų į Seimą sąrašą (1)

Viktorija Čmilytė-Nielsen | Alkas.lt, A. Sartanaviciaus nuotr.

Viktorija Čmilytė-Nielsen | Alkas.lt, A. Sartanaviciaus nuotr.

Jau šį ketvirtadienį, birželio 25 d., Liberalų sąjūdis pradeda kandidatų į Seimo daugiamandatę rinkimų apygardą reitingavimą. Abėcėlinis kandidatų sąrašas bus reitinguojamas visuotiniu elektroniniu partijos narių balsavimu: prisijungę prie balsavimo sistemos reitinguoti galintys partijos nariai turės 30 vienodų reitingo balsų, kuriuos po vieną paskirstys savo favoritams.

„Taip savo kandidatų sąrašą Liberalų sąjūdis reitinguoja pirmą kartą. Neturime dešimtukuose palikę vietų, kurias koreguotų partijos vadovybė. Netaikome principo, kad pirmiausia pažiūrėsime, koks reitingas, o tada sudėliosime, kaip nori įtakingiausi politikai. Elgiamės demokratiškai ir pasitikime partiečiais. Kiekvienas Liberalų sąjūdžio narys turi 30 taškų, kuriuos skirs savo pasirinktiems lyderiams“,- akcentuoja partijos pirmininkė Viktorija Čmilytė-Nielsen.

Reitingavimas truks tris dienas ir bus sustabdytas šeštadienį, birželio 27 dieną, partijos Valdybos posėdžio metu. Sureitinguotas sąrašas bus pristatytas nuotoliniame Tarybos posėdyje, kuris vyks tą pačią dieną ir bus transliuojamas gyvai nuo 13 val. Liberalų Facebook paskyroje.

Taip pat planuojama, kad nuotoliniame Tarybos posėdyje prisistatys ir aukščiausiai išreitinguoti bei daugiausiai partijos narių pasitikėjimo sulaukę kandidatai.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: