Apsispręsti kam skirti dalį pajamų mokesčio gyventojai turi dar dvi savaites (0)

VMI nuotr.

VMI nuotr.

Valstybinė mokesčių inspekcija (VMI) primena, kad apsispręsti kam paskirti sumokėto gyventojų pajamų mokesčio (GPM) dalį paramai, liko visai nedaug laiko – iki liepos 1 d. GPM dalį paramai gyventojai gali skirti pasirinktai organizacijai ir meno kūrėjams, politinei partijai bei profesinei sąjungai. Patogiausia tai padaryti galima prisijungus prie VMI Elektroninio deklaravimo sistemos (www.deklaravimas.vmi.lt).

„Gyventojai aktyviai naudojasi savo teise skirti pajamų mokesčio dalį paramai ir tokiu būdu išreikšti finansinį palaikymą įvairioms organizacijoms ir meno kūrėjams, politinėms partijoms bei profesinėms sąjungoms. Savo sprendimą nuo 2019 metais sumokėtų mokesčių skirti paramą jau išreiškė 471 tūkst. gyventojų“ – sako VMI Mokestinių prievolių departamento direktorė Stasė Aliukonytė-Šnirienė, pažymėdama, kad šis paramos teikimo būdas, nereikalauja iš gyventojų jokių papildomų finansinių išlaidų.

Pernai daugiau nei 520 tūkst. gyventojų paramai skyrė apie 21 mln. eurų, iš jų 1 mln. eurų – politinėms partijoms, 380 tūkst. eurų – profesinėms sąjungoms, 214 tūkst. eurų – meno kūrėjams.

***

Būtumėme dėkingi jei skirtumėte 1,2 proc. paramą Alkui.lt!

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: