Centristai, tautininkai ir Santalka Lietuvai jungiasi į bendrą sąrašą 2020 m. Seimo rinkimuose (tiesioginė transliacija) (63)

Arvydas Juozaitis, Sakalas Gorodeckis ir Naglis Puteikis | Alkas.lt koliažas

Arvydas Juozaitis, Sakalas Gorodeckis ir Naglis Puteikis | Alkas.lt koliažas

Birželio 16 d. 11 val. Seimo Spaudos konferencijų salėje bus surengta spaudos konferencija  „Dėl trijų partijų jungimosi į bendrą sąrašą 2020 m. Seimo rinkimuose“. Joje dalyvaus  Seimo narys, Centro partijos „Gerovės Lietuva“ (CP) pirmininkas Naglis Puteikis, Lietuvių tautininkų ir respublikonų sąjungos (LTRS) pirmininkas Sakalas Gorodeckis ir Kartų solidarumo sąjungos-Santalkos Lietuvai (KSS) pirmininkas dr. Arvydas Juozaitis.

Spaudos konferencijoje bus pranešta apie šių trijų partijų susitarimą jungtis į bendrą sąrašą 2020 m. Seimo rinkimams. Vykstant tiesioginei spaudos konferencijos transliacijai jos dalyviams klausimus bus galima užduoti ir internetu – ČIA (nuoroda veiks vykstants spaudos konferencijai).

Trijų politinių partijų bendro veikimo deklaracija

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , , , , .

63 komentarai

 1. Ultra IV:

  O kaip gi Keblevičius? Negi Juozaitis ir jau išdavė ir paliko?

 2. stasys:

  Kelis nulius sudėjus vargiai gautume skaičiu kuris leistu perkopti rinkimu barjerą .Dideli lūkesčiai keliami gali reikšti ir tai jog tai paskutinis tu partiju pasispardimas prieš jas uždarant kaip išnaudojusias savo visą politinį kapitalą . Visos jos apkerpėjusios ir apie kažkokias naujas idėjas visuomenei nekalba . Dažniausiai akcentuojamas dėmesys į tai kaip papulti į Seimą.

  • Gabrielė:

   O socdemai, konservatoriai ir liberalai tai neapkerpėję. Trisdešimt metų valdžioje sukūrė didžiulę socialinę atskirtį, išnaikino vidurinę klasę, sukurė priežastis emigracijai, remia bankus ir stambųjį kapitalą, papirko žiniasklaidą, kuri manipuliuoja info ir neleidžia eiliniams piliečiams susivokti situacijoje. O valstiečiai, ką daro iškirto miškus, pasinaudodami virusu galutinais sugriaus sveikatos sistemą /jei jus sveikas žmogus, tai nežinote, kad net kai restoranai pilni žmonių, į polikliniką vis dar patekti neįmanoma, chirurgas teikia nuotolines konsultacijas/, su Latviais bando sugriauti 2018 m. šešių valstybių pasirašytą sutartį dėl rusiškos ir baltarusiškos elektros energijos komercinio srauto nepatekimo į šias šalis. Jeigu ši vyriausybė pasiduos latvių veiksmams, tai už Astravo, tai žinoma, kad už eletrą mokėsim dvigubai brangiau , o šie pasistatys už mūsų pinigelius dar kekis reaktorius prie sienos ir t.t. Rašalo neužteks viską surašyti.OT ČIA TAI NE NULIAI, ČIA TAI “RIMTI SKAIČIAI”. KAIP SAKOMA: “FIRMA VAINIKŲ NEPINA, FIRMA GAMINA KARSTUS”…

   • stasys:

    Aš ne apie tai ponia Gabriele , aš apie tai kad minimos partijos ir ju žinomi asmenys neturi idėjų ir praktiniu žingsniu ka nors keisti ir gerinti Lietuvoje . Imkite slunkius valstiečius jei ne jų pradinis aktyvas ,išsilakstęs , ir R.Karbauskio kumštis turėtume valdančia partija Seime kuri nemokėtu netgi užsirišti pati sau batų ..Galima sudėti viena kita papildančia politine jėgą ..pav. politine patirtį ir jaunatviška energija , tikslą . Ne paslaptis jog koncervatoriai dreifuoja su tuščiais politiniais bakais , gremėzdiškas jos politinis aparatas vis dar snaudžia o jam valstybė taško pinigėlius .Grįžtant prie tu trijju partijų aljanso ju planai daugiau nei kuklus ..o kai paklausai apie ka jie kalba atrodo žmonės dalyvauja sprinte , kas greičiau pasieks Seimo vartus .

    • Gabrielė:

     O tai ką siūlote Stasy, kad valdžioje sėdėtų prisidirbusios partijos??? Kad Lietuva galutinai būtų sunaikinta…mūsų vaikai jau pradėti klupdyti ant kelių…prieš ką nusikalto mūsų tautą…??? plakatai apie baltaodžių ir juodaodžių penių ilgį… Seimo narys konservatorius davė leidimą šiam “protestui”, liberalė Armonaitė šių “eitynių” globėja, liberalas Šimašius per karantiną leidžia tokį renginį, o Skvernelis koncertus leidžia tik per atstumą….Ir tegul greičiau kas kitas pasiekia tuos Seimo vartus, gal nors kada nors pasiseks. O jūs ir toliau bučiuokit ranką visą tautą niekinantiems politikams. Nemanau, kad bučinys už dyką. O bučinys už pinigus kaip vadinasi, Stasy?

     • Joana:

      Kaip pastebėjau Stasys labai reiškiasi prieš visus rinkimus. Nežinia už ką jis balsuoja, jei iš viso balsuoja, bet oponuoti sugeba. Pasakytų Stasys už ką mums balsuoti, patartų, pasakytų kuri partija jam prie širdies.

      • stasys:

       Bijokit diletantu kurie nori Lietuva gelbėti . Nepatarsiu ka rinkti į Seimą , bet žmogus pats turėtu po kiekvienos kadencijos pasidaryti kažkokias sau išvadas pabrėždamas tas negeroves ir pliusus kurios jam labiausiai įsimeną ir kliūna .Puiki proga čia kiekvienam jas pavardinti ir nustoti gainiotis koncervatoriu šmėklas. Juozaitis labai akcentavo LTR ir konservatorius savo pristatyme , viena ką teisingai pabrėžė jog opozicija Seime praktiškai nulinė –imitacinė , o kitu pareiškimu pats nurėžė savo minti ir išmetė į šiukšlių kibirą ..apie LRT –konservatorine propaganda .Tokie pareiškimai mažai kuo skiriasi nuo tu Aušrinės plakatu anglu kalba . Iš to kas buvo pavardinta ko siektu partijų rinkiminis aljansas laimėjus Seimo rinkimus ..praktiškai viskas tas pats kas buvo girdima per Prezidento rinkimus su keliomis išimtimis verslui . Aš nerinkčiau žmogaus į Seimą paskui kurį velkasi kairiojo radikalizmo šmėklą iš Vokietijos . Kol nėra aišku kas už to žmogaus nugaros stovį Lietuva rizikuoja gauti nauja R.Karbauskį pilkuoju kardinolu .Valstiečiai jau įrodė jog Seime galima nupirkti ir parduoti bet kurias savo politines pažiūras susitariant , netgi tas kurios priešiškos iš principo Lietuvos suverenumui , kalbu apie lenku frakcija .

     • ŽEMAITIS:

      Mano komentaras prieš tai buvo skitas Gabrielei 🙂

   • ŽEMAITIS:

    Visiškas leftisinis prosovietinis blia blia.
    Akivaizdžiai esate iš tos chebros, kuriems “prie sovietų buvo geriau” 🙂 tad tautininkai jums nepadės – kreipkitės į Paleckį 🙂

    • Gabrielė Žemaičiui:

     Žemaiti, kai neturite ką atsakyti, tuoj priklijuojate komunistinę etikėtę. Aš pakartosiu, ką pasiekė per 30 metų valdžioje buvę ir esantys: savo veikla suformavo didžiulę socialinę atskirtį, sukurė priežastis emigracijai, išnaikino vidurinę klasę, remia bankus ir stambųjį kapitalą, papirko žiniasklaidą, kuri manipuliuoja info ir neleidžia eiliniams piliečiams susivokti situacijoje. O valstiečiai, ką daro? Iškirto miškus, pasinaudodami virusu galutinai sugriaus sveikatos sistemą /jei jus sveikas žmogus, tai nežinote, kad net kai restoranai pilni žmonių, į polikliniką vis dar patekti neįmanoma, chirurgas teikia nuotolines konsultacijas/, su latviais bando sugriauti 2018 m. šešių valstybių pasirašytą sutartį dėl rusiškos ir baltarusiškos elektros energijos komercinio srauto nepatekimo į šias šalis. Jeigu ši vyriausybė pasiduos latvių šantažui (už kurio stovi šešėliniai rusų pinigų srautai), tai už Astravo eletrą mokėsim dvigubai brangiau , o šie pasistatys už mūsų pinigelius dar kekis reaktorius prie sienos ir t.t. Ir prie ko čia Paleckis, Žemaiti??? Ir kodėl faktai vadinasi blia, blia??? Čia suliberalėje socdemai ir konservai plius liberalai ir miškus saugoti prižadėję valstiečiai pridirbo.

     • ŽEMAITIS:

      Dėl populistų Valstiečių – tai sutinku 🙂
      Bet visą kitą – gryniausias socializmas ir yra atvirkščiai, kaip teigiate. Lygiai tą patį “avaro” sociakas Paleckis ir į jį panašūs. Tad prie to ir Paleckis (ir ne tik jis).
      Dėl socialinės atskirties pirmiausia dažnai kalti joje atsidūrę (išskyrus tuos atvejus, kai žmonės pagyvenę ir neįgalūs). Liberali demokratija ir rinka sudaro vienodas startines sąlygas visiems. Tad galvokit galva ir neprašykit valstybės, imkitės savų iniciatyvų – ir bus puiku. Tik socialistas gali to nesuprasti.
      Sociologai (mokslininkai, mažiau klausykite politikų) jau seniai įvardijo, kad jaunimo emigracijos priežastys pirmiausia visai ne ekonominės. Tiesiog jaunimui reikia įspūdžių, ieško liberalesnės aplinkos, pabodo Lietuvos konservatyvumas, nuobodumas, erzina visokie draudimai, suvaržymai, saugikliai ir socialistinis mentalitetas. Tad jei va;ioje būtų tie, kurių norėtumėt GARANTUOTAI Lietuvoje iš viso neliktų jaunimo 🙂
      Bankai ir stambusis kapitalas – tai ekonomikos variklis. Be abejo, kad jį reiktų remti. Jei jie pasitrauks iš Lietuvos gyvensime visiškame skurde. Aš taip pat juos remiu ir balsuosiu už tuos, kurie juos remia.
      Vidurinioji klasė – jau atsakiau rašydamas ape “socialinę atskirtį”. Kiek reikia – tiek jos yra, bus daugiau – dar bus geriau. Viskas priklauso nuo pačių žmonių.
      Žiniasklaida nepriklausoma ir niekas jos nepapirko. Tad nereikia čia kurti sąmokslo teorijų.
      Na, dėl Valstiečių tai visiškai sutinku 🙂

      Taigi, ko Jūsų idėjos skiriasi nuo Paleckio ir kitų socialistų. Man neįdomi jų prosovietinė praeitis. Svarbiau, kad jie yra SOCIALSITAI, ir kalbą ta patį, ką ir Jūs 🙂
      Tiesa, dar tas Puteikis panašiai postringauja. Tad kam jis gali būti įdomus?

  • :):):):

   “Niekada nesakyk niekada”-Tautos ismintis byloja.
   Ir nepavydek,nes negandas trauki i save-Tautos ismintis perspeja.

 3. Diedas:

  Doras žmogus į valdžią nesibrauna.
  Kovoje dėl lovio dalyvauja tik išskirtiniai padugnės.
  Priešrinkiminis laikotarpis melagių lenktynės.
  Dar nė karto loviniai savo pažadų neįvykdė. Neįvykdys ir dabar, lengvatikius bėgiojančius į rinkimus su šviesios ateities ir laimingo rytojaus viltimis, vėl apgaus.
  Žmonės turintys proto ir savigarbos, nesileidžia apgaudinėjami ir po geriausio sučiaus rinkimus nevaikšto

 4. Svarbiausia Lietuvai turėti savo užsienio politiką, neiti paskui Lenkijos uodegą joje, kaip kad dabar – “valstiečiai”… Visapusiškas Lenkijos atsikratymas yra svarbiausia ateinančio laikotarpio Lietuvos politinė strategija.

  • stasys:

   Kodėl Kažin galvoja jog Lietuvos problema Lenkai ? mūsų šalys strateginės partnerės ir tik Lenkijos priklauso kaip sėkmingai bus realizuotas Suvalkų koridoriaus gynybos planas .Jei Amerikiečiai iš Vokietijos išves didesne dalį savo karinio kontingento jie bus perkelti arčiau mūsų į tą pačia Lenkija ..arčiau mūsų problemos . O ir kokios alternatyvos dar galimos be draugystės su strategine partnere Lenkija ?

   • !!!:

    Niekas nesako kad reikia pyktis su lenkais,reikia draugaut bet ne šiknalaižiaut,kaip linkevičius…

   • Lenkija kaip Lietuvos problema eina nuo Mindaugo laikų. Šiandien pagaliau tapo būtina atsikratyti jau 30 metų vėl vykstantį Lenkijos kišimąsi į vidaus reikalus. Teisinį pagrindą tam kišimuisi Lenkijai suteikia 1994 metų šiuolaikinio žečpospolitinio Lietuvos bendrumo su ja sutartis. Kadangi sutartis terminuota, tai paprasčiausiai naujam terminui netęstina, nutrauktina, taip taptų pašalintas pagrindas jai kištis į Lietuvos vidaus reikalus, tai liautųsi.
    Manyčiau, kad Suvalkų koridorius jokio karinio ypatumo šiuolaikiniame kare neturi, be to, valstybės suverenumo dalykai nemainytini į kokias nors partnerystes, juolab, kad Lenkija yra savęs neapsiginanti, tai kaip ji gali kitus apginti. Siekdama amerikiečių karinį kontingentą persikelti į savo teritoriją ji rūpinasi savimi, o ne kitais.
    Esame NATO, ES, turime dvišalę partnerystę su JAV, savo kariuomenę, šaulius. Teritorinių nesutarimų su Rusija neturime. Karine prasme kaip valstybė esame gana saugūs. Jokios abejotinos vertės alternatyvos su Lenkija Lietuvai nėra reikalingos.
    Ne Lenkija reikalinga Lietuvai kaip strateginė partnerė, o atvirkščiai…

  • Bartas:

   Labai teisinga pastaba. Šokti “krakaviaką” su lenkais gal ir smagu, bet matau , kad pabaiga panaši kaip dainuškoj. “Šoko mergos krakaviaką ir prišiko in pančiaką”. Atsiprašau visų, bet kaip sakoma; iš dainos žodžių neišmesi.

   • Žemyna:

    Beje, ar šiandien, klausant ŽR „Atviro pokalbio”, jums nepasistojo plaukai piestu nuo ryškėjančio nežinomo projektuotojo braižikliu mums braižomo „vaizdzialio”???
    (Laida kartojama šiandien 15 val., o dar:
    – ziniuradijas.lt/laidos/atviras-pokalbis/s-liekis-daznai-saipomes-is-latviu-bet-kariniais-klausimais-jie-efektyvesni-uz-mus?video=1 )
    Kažkas labai sumaniai rūpinasi, kad mes (nuo pat Kubiliaus žvalgybinės kelionės dviračiu pro Astravą!) nesuvokiamai aplaidžiai, ?nemokšiškai* skaičiavę kiekvieną žingsnį ir tolesnį kursą, nepastebimai ir sklandžiai Astravo klausimu liktume vienui vieni, kad galiausiai PL liktų mūsų vienintelė galima „partnere” ir „gelbėtoja”, kuri, jei pulsime ant kelių**, mus ištrauks iš balos, į kurią mus visą tą laiką vis giliau skandino „Lietuvai dirbantys” „tautos vedliai”.
    Švietimo reikalai nuo pat pradžių „atsidūrė” PL rankose*** (Seimui su prezidentūra to „nepastebėjus”), o energetikos ir susisiekimo reikalai kone trečdalį amžiaus buvo PL šantažo įrankiu (kuo jos politika skiriasi nuo RU?). Na, o dabar šios sritys jau galutinai nuo jos vairalazdžių priklausomos (susisiekimas ir energetika…) . Vidaus reikalai (valst. raštvedyba) irgi ton pusėn žvalgosi.
    Taigi, žemėlapyje Lietuva dar žymima, tik ar neateis diena, kai „Lietuvai dirbantys” mūsų semūnai sukirs rankomis su kaimyne, jog laikas jau ir žemėlapyje žymėti jau seniai įvykusį faktą.
    Turime matyti, jog tai bus paskutinis
    Negali kaltinti žmogaus dėl to, kad jis kažko nemoka. Tik kodėl jis užima vietą, kur reikia mokančių, gebančių susitvarkyti su tokiom užduotimis? Strateginių sričių valdymo perdavimas kaimynės žinion – tai yra šiuolaikiška okupacija. Jei strateginės sritys kontroliuojamos ne pačios valstybės, o kaimynės rankomis, JI JAU NEBE VALSTYBĖ.
    Taigi, ligi šiol buvę ir dabar valdantys „politikai”, jei būtų sąžiningi, jei jiems Lietuva rūpėtų, jie arba rastų, kas geba susitvarkyti su užduotimis, arba atsistatydintų, kad netaptų tais, kas užbaigs Lietuvos egzistavimą.
    Jei ir vėl leisime Seime tiems patiems vaidinti „Lietuvai dirbančius”, vadinasi, mes to nusipelnėme – keliauti į tautų istorijos sąvartyną.
    ———————————–
    * Tik ar tikrai nemokšiškai? Juk SAVO pačių atžvilgiu jiems nepasitaikydavo apsiskaičiuoti? Ir apskritai, ar skaičiavę, ar jiems iš tiesų rūpėjo, ar tik buvo tema kartais patriukšmauti?
    ** Atiduosime Vilniaus kraštą. Pradžiai, žinoma.
    *** Kiek lietuviškų m-klų uždaryta dėl lėšų stygiaus, kasmet susidarančio per NEPATEISINAMĄ lėšų švaistymą kitakalbėms m-kloms?

 5. Žiūrim ką turim:
  Istorinė klaida, politinis perėjūnas, Kemblevičiaus ir ata Tvarkos ir teisingumo draugas Arvydas Juozaitis. Prieš tai jau kartą išdavęs jį per paskutinius prezidento rinkimus rėmusius tautininkus.
  Afganistane kontūzytas, su 2,5 promilės girtumu sulaikytas bandantis įsibrauti į svetimą automobilį Naglas Puteikis. taip pat jau išdavęs tautininkus po ankstesnių Grybauskaitės rinkimo į prezidentes rinkimų per EP rinkimus. Juokinga, bet dabar jau po sava sparneliu priglaudęs iš tautininkų išmestą psichinį ligonį M.K., kuris po to ilgus metus dergė tautininkus feisbuke.
  Klausimas, ką su šia nevykėlių kompanija veikia iš garbingos šeimos kilęs Sakalas Gorodeckis? Juk aišku, kad jį ir vėl suvedžios ir apgaus. Kodėl jis ne prie Nacionalinio Susivienijimo jungiasi?

  • Joana - žiūrim ką turim:

   Taip rašyti apie kitus gali tikrai tik kontuzytas ir protiškai nestabilus asmuo. Pasižiūrėkite prieš veidrodį atsistojęs į save ir pamatysite nuo pykčio perkreiptu veidu degradavusią žmogystą

  • mollas:

   nenusišnekėk, tamsta… pavydas graužia, kad pagaliau susijungė… o NS pats save paliko ant ledo…

  • stasys:

   Žmogus uždavė klausimą , nemalonu kai kam truputi purtantį , vienok Jis vertas atsakimo . Tai ką Sakalas Gorodeckis veikia toje kompanijoje ?

   • Atsakymas:

    O kodėl S. Gorodeckio neturėtų būti? Juk Juozaitis ir Gorodeckis kartu dirbo prezidentinės kampanijos metu. Susitikime pasakyta kad jungiasi sutarę dėl bendrų klausimų.

    • Sakalas jau galėjo pasimokyti iš Puteikio apgavysčių per 2014 EP rinkimus, kai prieš tai per Grybauskaitės prezidento rinkimus tautininkų remtas Puteikis juos staiga metė, motyvuodamas tą tuo, kad jo rusė žmona nesupranta šūkio “Lietuva lietuviams”. Juozaičio istorija išvis šviežia, vos praėjusių metų, kai Arvydas “Istorinė klaida” Juozaitis, tautininkų remtas per prezidento rinkimus, EP rinkimuose jau parėmė Puteikį, o po to išvis metęs Puteikį susidėjo su Tvarkos ir teisingumo Kemblevičium.
     Keista, kad tautininkai ne kartu su Nacionaliniu Susivienijimu eina, ideologiškai ir vertybiškai tai atrodo, kad būtų logiškiau. Jei kas nors paaiškintų šių dviejų jėgų nesusitarimo priežastis – būčiau dėkingas.

    • stasys:

     Nežinau kas buvo sutarta tarp abiejų politiku , vienok A. Juozaitis spėjo pasireklamuoti apie planuojama penciju indeksavimą kas atitiktu jo atstovaujamos partijos liniją .. o kodėl tylėjo S.Gorodeckis ? nejau tautininkai taip ir nepribrendo bent vienam tikram žygdarbiui papuolus į Seimą? manobalsas.lt/Sakalas-Gorodeckis/ ..praeitu rinkimu atsakimai klausimus, gal jie nepilni ir ne viska aprėpia .. bet iš ju sunku nuspėti jog į klausimus atsakinėją tautininku tėvas .

 6. Žodžio laisvė...:

  Gerai kad jungiasi o ne skaldosi.Rinkėjai turės didesnį pasirinkimą ir turės vilties ,kad bent vienas politinis junginys galvoja rimtai apie Lietuvą.Viltis – didis žmogaus gyvenimo variklis.Neapvilkite,vyrai.

 7. Diedas:

  Šitoj kompanijoj trūksta tik didžiojo kovotojo už “tariamai nepriklausomą” “šitą atsiprašant” “taip vadinamą” Lietuvą – Zigmo Vaišvilos

  • Julijonas:

   Nu taip, ponui Diedui tik anūkas su Šimašium MGB šešėlyje yra tas kelias, kuris nuves į nerytojų. O gal sėdėję valdžioje ir Lietuvą nustekenę socdemai? Oi, kaip Diedas bijo naujos jėgos. O ko bijai? Juk jie nieko negali. Diedas prikabins nuvalkiotas Kremliaus etikėtes ir visi patikės. Jau ta Kremliaus etikėtė, ta sena dainelė, Diedo bendraamžė. Dar prirašykit kelis epitetus iš lempos ir visi jau patikės tiksliai.

   • Diedas:

    Nepurkštauk Julijonai.
    Epitetai ne iš lempos, o iš Vaišvilos “spaudos konferencijų” seime.
    Ir šita jėga kurią turi domėj , ne nauja.
    Seniena tai antikvaras.
    Susirinko tarybinių laikų validoliai, užkrėsti valdžios troškimu, jau pripratę prie lovio ir pasiskelbė nauja jėga.
    Kokia čia jėga?
    Bejėgiai alkoholio priveikti senukai žinantys kokią priešrinkiminę pasaką sekt.

 8. ŽEMAITIS:

  Juozaičio “Santalka Lietuviai” ir Tautininkai – visai simpatiškos tautinės krypties partijos.

  Tačiau isteriški radikalai Centristai iš principo nepriimtini! Keista, kad leftistinė Puteikio ir Januotienės partija kviečiama į bendrą koaliciją.
  Manau, kad gerokai prasmingiau būtų pasikviesti Radžvilo partiją. O gal kokia kitą mažesnę – pvz., Jaunalietuvius (tiesa, ir jiems bent anksčiau buvo būdingas leftizmas).

  Na, bet iš principo man tai nėra aktualu, nes aš visuomet balsuoju už liberalus. ik dėl geresnio visuomenės atstovavimo būtų puiku, jei Seime būtų ir vienas kitas tautinių jėgų atstovas (tik nedaug – pakanka minimalaus skaičiaus).

  • stasys:

   Čia dar didelis klausimas kokie jie tautininkai ar kaip Tamsta įvardina ‘tautiniu jėgų atstovas’ . Nepastebėjau nei vieno išsikelto uždavinio , per senesnius rinkimus, kuris anuos priverstu pabandyti šoktelėti aukščiau bambos , o be tu pastangų .. visos tos kalbos tik ekonominio variklio darbu apsukos . Jus jau nepykite , bet tos jų kalbos kelia tik žiovulį ..ir supratimą jog Lietuvoje į ‘karą’ eina tik seniai .. Amžiumi ir aš toks pat ..bet gyvenimas pamokė jog be ugnelės visa tai tik kalbos .

 9. Be demokratų vienybės ir sąžiningumo, tauta ir demokratija geibs toliau...:

  Adekvatūs visuomeniški ir patriotiški lietuviai- ONS oponentai – sveikina Sąjūdžio vienijimosi principui ištikimus besitelkiančius politikus. ,,Stasiai”, ,,žemaičiai” ir Ko samoningai talkina esamam proglobalistiniam ONS režimui, nuožmiai smaugiančiam daugumos teises, tautą, valstybingumą. Kiekvienas doras ir įžvalgus žmogus, save priskiriantis politinei tautai, turi raginti artimus aukoti GMP dalį šioms partijoms bei patriotinėms NVO bei Sandraugos profsąjungai. NS didžiūnai gal dar atsikvošės.Judošius Dagys, išdavęs demokratišką 3 procentų kartelės įstatymą ir flirtavęs su niekšeliais Pranckiečiu bei Butkevičiumi, ir Ko, tai kompanijai būtų gėdos ženklas….

 10. Bebras:

  Gali kas pasakyt ką šitie “tautinių jėgų” atstovai yra dėl tos tautos padarę? Ar bent turi konkrečius planus ką darytų?

 11. lietuve:

  GERIAU BIRŽELIO 19 D. ATEIKITE Į MITINGĄ “LIETUVIŲ GYVYBĖS SVARBIOS” , KURIS VYKS 17.OO VILNIUJE, PRADŽIA KATEDROS AIKŠTĖJE. MAŽIAU KALBŲ – DAUGIAU DARBŲ!!!

 12. Zigmantas:

  Man labiausiai įtartinai atrodo čia Puteikio rolė jungtis. Žmogus nepasižymintis stabiliu poelgiu tik geba labiau ardyti, griauti, nei sukurti , apjungti.
  Pats Puteikio elgesys, šliejimasis prie feodalo, kaimo oligarcho Karbauskio daugumos seime….. Toks
  jų tandemas ….. Manyčiau keista LB jungtis….
  Kažkodėl nekviečiamas Nacionalinis susivienijimas….. Radžvilo sukurtoje partijoje daug puikių žmonių….. Viską sulipdžius – tada tikėtina ir sėkmingas dalyvavimas rinkimuose…
  Bet yra ir čia….. daugiau …….klausimų nei atsakymų

  • cvekas:

   ko jūs puolate ant to Puteikio: jums dar reikia augti iki jo minčių ir veiksmų… panašu, kad mažai orientuojatės ir politikos užkulisiuose, jei nežinote, kad NS kviestas jungtis, bet nepareiškė noro…

 13. Neadekvatų Sambūrio (NS) atstovai atsisakė dalyvauti derybose...:

  NS išpuikėliai Sinicos lūpomis nusispjovė į Šviesuomenės ir Piliečių raštu išsiųstus raginimus tartis CP.,KS ir NS atstovams…

 14. M.K.:

  Sveikinimai, skirtumų daug bet tikslas vienas, širdys karštos, tik nepamirškit broliais esantys !

 15. Ėjau pro šalį:

  Politinė nekrofilija.

 16. NS atstovai atsisakė dalyvauti derybose...:

  Nors ragino šie šviesuoliai bei 35 piliečiai panašiu laišku..
  DĖL PILIETINIŲ-PATRIOTINIŲ JĖGŲ SANTALKOS IR BENDRADARBIAVIMO LR SEIMO RINKIMUOSE
  2020 m. balandžio 29 d., Kaunas

  Gerbiami Centro, Kartų sąjungos ir Nacionalinio susivienijimo partijų vadovai, aktyvieji nariai, kreipiamės nuoširdžiai susirūpinę dėl Lietuvos valstybės ir mūsų žmonių, kaip politinės tautos, egzistencinio tęstinumo.

  Yra nemaža tikimybė, jog nei viena minėta politinė jėga būsimuose Seimo rinkimuose neperžengs 5 proc. barjero. Ne todėl, kad minėtos politinės jėgos neturėtų iškilių lyderių ir idėjų. Tiesiog stinga lėšų, užblokuotas priėjimas prie žiniasklaidos, o didelė dalis rinkėjų yra paveikti, netgi apkvailinti oligarchinės žiniasklaidos. Rezultatas, kuomet Seime nebus NEI VIENOS tautinę valstybę, tradicines vertybes ir pilietinę demokratiją ginančios politinės jėgos yra visai realus. Dar po 4 metų jau nebebus ką ginti ir gelbėti. Tautinės valstybės išmontavimą, oligarchinės nomenklatūros ir neoliberalizmo siautėjimą privalu stabdyti nedelsiant. Lietuvos politinės situacijos diagnozė ir vertybės, kurių pagrindu galėtume išlikti, pastaruoju metu bene išsamiausiai buvo apibūdintos V. Radžvilo veikale „Opozicija Lietuvoje“. Vertingų, taiklių įžvalgų yra N. Puteikio ir A. Juozaičio politinėse programose. Tautininkai, nebodami valdžios ir medijų priekaištų, kasmet organizuodavo Kovo 11 d. eitynes. Nesuderinamų ideologinių vertybinių priešpriešų tarp minėtų politinių jėgų nėra.

  Raginame užmiršti nesutarimus, asmenines nuoskaudas ir kilnių vertybių pagrindu, kurios jau daug kartų išdiskutuotos, viešai žinomos, pradėti derybas dėl santalkos rinkimų kampanijos metu ir bendro rinkiminio sąrašo sudarymo. Klausimas, kaip išvengti 7 proc. teisinio barjero koalicijoms yra techninis. Pagaliau, surėmus pečius, netgi ir šis barjeras gali būti sėkmingai peršoktas. Svarbu, kad tautiška ir pilietiška rinkėjų dalis matytų susitelkimą tradicinių vertybių ir tautinės valstybės renesanso vizijos pagrindu.

  Nėra garantijos, kad trijų politinių jėgų simpatikų balsai automatiškai sumuosis. Visgi, veikiant sutelktai, didėja šansai, jog patekimo į parlamentą (5-7 proc.) barjeras bus įveiktas. Atsiranda viltis turėti Seime adekvačią politinę jėgą, kuri pradėtų demokratinės tautinės valstybės atstatymo ir tolesnio kūrimo darbą. Net maža frakcija, būdama koalicijoje, gali atlikti reikšmingus darbus. Prancūzijos pasipriešinimo naciams istorija rodo, kad egzistenciškai grėsmingomis, lemiamomis aplinkybėmis susivienyti ir kartu siekti pergalės sugebėjo be galo kontrastingos politinės jėgos – nuo golistų iki socialistų ir komunistų. Kas nežino istorijos, amžinai lieka vaikais. Grėsminga situacija užgulė Lietuvą jau seniai. Ši santvarka, tarnaujanti saviems ir svetimiems galingiesiems ir jau atsikračiusi milijono piliečių, pati neišsimontuos. Laikas pradėti derybas dėl vienijimosi. V. Kudirkos žodžiais tariant: „vardan tos Lietuvos“.

  Tarp mūsų yra neabejingų žmonių, kurie patys tikrai nesibalotiruos rinkimuose ir sutiktų tokį vienijimosi procesą pamoderuoti, patarpininkauti. Žinoma, jeigu tik mūsų pasiūlymas nebus abejingai atmestas.

  Prof. habil. dr. Alvydas Butkus
  Algirdas Endriukaitis, signataras
  Habil. dr. Kazimieras Garšva
  Prof. habil. dr. Gediminas Merkys
  Leonas Milčius, signataras
  Doc. dr. Romualdas Povilaitis
  Vilius Puronas, dizaineris

 17. NS nesolidarumas ir kiti prajovai...:

  Dvejopi NS standartai?
  https://www.delfi.lt/news/daily/lithuania/susivienijusius-tris-politinius-darinius-i-rinkimus-ves-juozaitis-noretu-30-mandatu.d?id=84543043
  Nei Sinica, nei Šopauskas nepatalpino savo infoburbuluose info apie CP, KS ir tautininkų susitarimą dėl bendro sąrašo…ONS purvasklaida patalpino, alkas patalpino…
  Prokremliniai ekspertai.eu kartu su Radžvilo kompanija nutylėjo…
  Skystos NS blauzdos ir prastas pliuralizmo lygis…Verkia NS veidmainiai dėl LRT vienpusiškumo, o patys infoblokadą galimiems patriotiškiems sąjungininkams daro…Primenu- pseudodemokratas , liberalų medžiotojas Šopauskas akiplėšiškai netalpino net 35 piliečių raginimo mažiukams telktis…
  Kaip Sąjūdžio tradicijų žmogus, esu pakraupęs nuo begalinių NS lyderių kliurkų ir veidmainysčių tvano….Kokia apsimetėlių pseudodemokratų kompanija susispietė NS viršuje- man plaukai piestu stojasi…Rusteika, Šapalas,Mirončikienė, Plumpa ir Ko- garbūs žmonės pasipūtėlių ir veidmainių aplinkoje ten uždus ir pataps nežinia kuo…Apie Rusteiką ten sukiojasi jo opusuose kritikuojami personažai-plastmasiniai asmenys su teisingais šūkiais ir tekstais, bet kreivais poelgiais…
  Jie kas dieną man vis atrodo neadekvatesni ir atitrūkę nuo žemės ir politinės tautos likučių interesų…Koks sukrėtimas reikalingas tai grietinėlei,kad jie atsipeikėtų? Negi tik visiškas NS krachas spalį juos prablaivins? Ko gero, ir tas, sparčiai artėjantis miegančios Neadekvatų Sambūrio (NS) partijos fiasko spalį profesoriaus bus išaiškintas, kaip vieno visuomenininko baisių laiškų poveikio Lietuvai pasekmė, nors juos gauna tik dešimtys žmonių……NS didieji spjauna į visus Sąjūdžio principus bei į elementarų solidarumą su kitais demokratais?

  • stasys:

   Panašu kad Algirdas supyko , žmogus nori išgelbėti Lietuva o jam į ratus pagalius kaišo . Piktas, surūgęs ,visada susiraukęs tikras Sąjūdietis nuo mėzgalio iki kaulo . Na gal ne visi patenkinti Juozaičio vėliavomis ir ne visiems reikia jo filosofijos . Aš tai skaitau teisingai daro , politinis kolchozas dar niekam nepadėjo tapti Lietuvoje kažkuo reikšmingu .. Čia kaip tie gatvės mušeikos visu būriu ant vieno .

 18. JUOZAITIS – PUTEIKIS – GORODECKIS – tai, kas reikalinga LIETUVIAI!!!! ŠAUNU!!!

 19. Žemyna:

  – youtube.com/watch?v=9FbpQu-vcKM

 20. Getas:

  Čia tik paskelbta trijų protautinių partijų Deklaracija eiti bendru sąrašu. Tikėtina, kad bus paskelbta ir konkreti rinkiminė programa, tada ir galėsite įvertinti. Nei Rusijai, nei EUROPAI KARINĖ BAZĖ KARALIAUČIUJE nereikalinga, todėl ir mažinama JAV kariuomenė Vokietijoje, bet didinama Lenkijoje. Po referendumo Rusijoje atsinaujins Putino Valstybės taryba, kuri turi tikslą demokratizuoti Rusiją ir artėti su JAV. Juk dabar naujasis baubas yra KOMUNISTINĖ KINIJA..

 21. Panowie, nesidenervuinkite!:

  O. Strikulienė sako, jog
  „Nuomonės formuotojai praneš, už ką balsuoti”
  – respublika.lt/lt/naujienos/lietuva/kitos_lietuvos_zinios/nuomones_formuotojai_pranes_uz_ka_balsuoti/

 22. Senis:

  Žinoma, brandinama koalicija nėra visus tenkinanti, bet tai didelio darbo pradžia. Nors ir saujelė atstovų, pradžiai patekusių į Seimą, galės viešai (ir matomai) skleisti tautines idėjas, per realų kasdienin5 parlamentinį darbą siekti savo tikslų, ypač priešinantis globalizavimo, polonizavimo, istorinio užmaršumo tendencijoms. Jei teisingai supratau, prie šios koalicijos (formalios ar moralinės) kviečiami ir kiti patriotinių jėgų susivienijimai. Vienykimės, baikime pilti pamazgas vieni ant kitų!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: